Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nego stvara li se na jnafu možda šalica s drškom [proud]

stvara se salica.
target 2400.
jupi.
[/quote]

A gdje je dno ručke šalice. To bi bilo lijepo znati.[wink]

Kolega vrana misli da je ručica obješena negdje do 1200. [rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Ma naravno, ali izvadili ste rečenicu iz konteksta.
Tražim što više paralela između ovog i prošlog beara na sp-u
(omjeri, postotci, dužina trajanja, što je različito, što isto…te stvari)
laku noć želim

Evo koleginice jedan pogled na proslost!

Jedan pogled na buducnost, nije bas svjez, ali cini mi se aktualan!

I na kraju ono sto svi vole uspredba s 1929!

Lijepi pozdrav!

[/quote]
3. val grand superciklusa ti je trajao preko 100 god a 4. desetak …malo morgen

da nisi i industrijsku revoluciju uzimao kao bull vall?
sorry al prije cu povjerovat u vilenjake

[lol]
[/quote]
Preciznije 3. val je trajao nekih 224 godina, a kako sta Vi kolega zakljucili da 4. treba trajati 10 godina to znate Vi i vilenjaci.
Valjda je svakom jasno da strelice u buducnost na grafovima oznacavaju samo smjer da nisu u skladu ni sa vrijednosti ni vremenski.
Ako zelimo saznati nesto blize gledamo kraca vremenska razdoblja.
Daklem grande superciklus nije moja umotvorina(svako tko zna osnove toga je svjestan)!
Ja sam to postao cisto onako da ljudi koje to zanima pogledaju i da potaknem ljude na razmisljanje. Za nas je trenutno bitno samo to do koje razine ce potegnuti B od ovog zigi-zaga.
Ali ovdje je zanimljivije postati bizone na pojilu. Izgleda da je pokojni Predsjednik ipak bio u pravu i da smo mi stvarno stoka(sad tko sitnog, tko krupnog zuba).
Da Vas utjesim na kraju ta IV. grande najvjerojatnije nece zavrsiti za naseg zivota.
Internet je mocna stvar pogledajte si sto je "Tulip bulb mania", sto se to dogadjalo 1718-20 pa onda 1784.
A mozda je sve to izmisljotina nekih masona, Icke-ovih ljudi gustera ili nesto trece. Mozda Gospodin malo morgen!
Lijepi pozdrav.


Ali ovdje je zanimljivije postati bizone na pojilu. Izgleda da je pokojni Predsjednik ipak bio u pravu i da smo mi stvarno stoka(sad tko sitnog, tko krupnog zuba).

Kolega, kaj vi sami sebi sa "vi" govorite?

I'LL BE BACK

vidim nasdaq se za sad savršeno odbio/ja od sma18 i 200 i neka on nama i dalje vodi priču… [thumbsup]




nego stvara li se na jnafu možda šalica s drškom [proud]

stvara se salica.
target 2400.
jupi.
[/quote]

A gdje je dno ručke šalice. To bi bilo lijepo znati.[wink]

Kolega vrana misli da je ručica obješena negdje do 1200. [rolleyes]
[/quote]

evo , vidim da sam dobio 8 jedinica i 1 stotku za target janafa na 2400.
dakle, ne slazete se samnom.
izvolite graf.

[cool]

Ja sam i dalje bullish na S & P koji po menii ima snage doći do cca. 1000/1050 bodova i na 840 ima dobar support

Prije neki dan je admiral stavio prognozu DAX-a sa kojom se ne bih mogao složiti. Pisao je o tome već Pluton a ja ću staviti slike, koje najviše govore pa molim mišljenja.


Prije neki dan je admiral stavio prognozu DAX-a sa kojom se ne bih mogao složiti. Pisao je o tome već Pluton a ja ću staviti slike, koje najviše govore pa molim mišljenja.

knecht kolega,da malo nabacis s&P.. pa i dax njega prati tako da bar ja osobno ne vidim potrebu za DAXovim grafom kad svi skupa pratimo amere,jedino ako netko trguje na njemackom trzistu onda ok…. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Izvoli sp – uostalom ista pesma kao sa Dax-om.

Sp – trenutno!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Sp – trenutno!

Jedva čekam da ovo Švarci vidi! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Sp – trenutno!

Pa to je nama governer rekao jos za vikend, losa ste njegova kopija kolega.
Ne znam kako vama pomoci ta slika ako niste u cashu?
Upoznajte govrnera on ce vam poblize objasniti detalje
[lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

jedna usporedba bear marketa crobexa i daxa
napomena:
ovo je prazan graf
🙂

Po Metastocku ATPL je u podvalu 3 od vala 1 BULL-a!
Danas nakon 2 dana padanja, pojavio se INVERTED HAMMER candlestick signal.
Signalizacija obrata. Kako se radi o uptrendu, kako je volumen na njemu manji značajno od volumena protekla 2 dana on nagovještava nastavak rasta. Dakle nastavak UPTRENDA!
Sutra je lako moguć scenarij, početno padanje do 868kn i onda okretanje prema gore do 905kn.
Obrat će se dogoditi, ako ne danas onda u srijedu ili četvrtak.
***obrisano***


Prije neki dan je admiral stavio prognozu DAX-a sa kojom se ne bih mogao složiti. Pisao je o tome već Pluton a ja ću staviti slike, koje najviše govore pa molim mišljenja.

Samo da potvrdim vidjenje kolege Knechta.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close