Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

od kud na investoru promet od 55 milijuna ???

ma kakav cash-r-a, 100% in

KOEI…

Da li je to engulfing?

Fast stohastic se prekrižio na Crobexu 3X u 5 dana na najvišim razinama.

Dnevni graf.

Miže29 gdje si?

samo slika stanja na DLKV..bez onoga buy-sell..trebao bi…targeti…i ostale p..darije..prepuštam drugima..

dont šut mi, aj’m onli d pijano plejer..

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Double TOP je još u igri.

Crobex 60 min.

Dabl top više nije u igri [smiley]
[/quote]

Ipak je u igri. Pogledaj kako padamo od dnevnog maximuma.
[/quote]

Ipak stoji double TOP. Ipak Target 1320.

B. is back. [thumbsup]
[/quote]

aj malo pogledaj valove 1. i 4.,nesto ti ne stima [wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Double TOP je još u igri.

Crobex 60 min.

Dabl top više nije u igri [smiley]
[/quote]

Ipak je u igri. Pogledaj kako padamo od dnevnog maximuma.
[/quote]

Ipak stoji double TOP. Ipak Target 1320.

B. is back. [thumbsup]
[/quote]

[/quote]

Nisam crtao valove, samo sam stavio stohastic.

S tehničkog stajališta stvari su poprilično jasne,međutim…

He he he, pa zar jos nisi skuzio, pa ovdje na 90% grafova, nista ne stima. Crte se vuku od oka, kako kome pase. [lol] Nisam neki poznavao TA, ali ….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Sa stajališta svijeća slična situacija,međutim…
divergencije baš i nema nešto u velikim količinama.

nisam primijetio da netko koristi ovaj alat na ovom forumu

[Kad je jučer prenio Reuters "i]After a meeting with President Barack Obama, JPMorgan Chase & Co’s (JPM.N) Chief Executive Jamie Dimon said that March was "a little tough" in comments to CNBC.[/i]" odmah sam mu povjerovao – jer sam takvo što i očekivao prije, ili kasnije. Tehničke je to čak učinjeno vrlo pomišljeno, u pravom trenutku.

Jedan od dva najbolja signala o stanju američke (i svjetske) privrede je kratkoročna kamatna stopa. Kad nastupi potržnja za novcem, znači da je nastupila potreba za nabavkama sirovina i materijala. To pak znači da će za par mjeseci nastupiti i potražnja za proizvodima. Implicite potražnja za novcem, dakle, par mjeseci prije izlaska iz krize, izazvati će rast kamatnih stopa.

A to se u Americi nije desili. Naprotiv, lagani impuls iz sječnja, veljače je jako oslabio. Sadašnjih bijednih 0,14% čak je osjetno niže i od bazične kamatne stope FED-a. ! ! !

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Drugi od dva najbolja signala …. je BADI

Niska elastičnost ponude brodskog prostora i visoka elastičnost potražnje za brodskim prostorom …. (više o tome, jako dobro, pisao je Petrov prije par dana).

Kao i kod kamatnih stopa i kod BAD-ija rast indeksa prethodi izlasku iz krize, jer potražnja za sirovinama i proizvodima raste nekoliko mjeseci unaprjed.

I opet, kao i kod kamate, to se nije desilo. Impuls iz sječnja, veljače je poprilično oslabio.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

[Kad je jučer prenio Reuters "i]After a meeting with President Barack Obama, JPMorgan Chase & Co’s (JPM.N) Chief Executive Jamie Dimon said that March was "a little tough" in comments to CNBC.[/i]" odmah sam mu povjerovao – jer sam takvo što i očekivao prije, ili kasnije. Tehničke je to čak učinjeno vrlo pomišljeno, u pravom trenutku.

Jedan od dva najbolja signala o stanju američke (i svjetske) privrede je kratkoročna kamatna stopa. Kad nastupi potržnja za novcem, znači da je nastupila potreba za nabavkama sirovina i materijala. To pak znači da će za par mjeseci nastupiti i potražnja za proizvodima. Implicite potražnja za novcem, dakle, par mjeseci prije izlaska iz krize, izazvati će rast kamatnih stopa.

A to se u Americi nije desili. Naprotiv, lagani impuls iz sječnja, veljače je jako oslabio. Sadašnjih bijednih 0,14% čak je osjetno niže i od bazične kamatne stope FED-a. ! ! !

da,ali nema ni nagovjestaja ponovnog velikog potopa ili?misljenja sam da dolazi vrijeme stagnacije tj.kratkih valova u oba smijera…pa vas gospodin MMM zamoljavam za vase misljenje?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

podijelio sam svima stotke pa i onima s kojima se ne slazem p koji maloumnik svima od reda stvlja jedinice,bolesno..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close