Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlad1111

ušao 20%: zatvaramo iznad 1309, vjerojatno.
sutra nastavljam ulaz…stoploss se već namjestio.

…zašto nisi ušao sa više od 20%-znači li to da još uvijek nisi siguran da je danas počeo odbijanac???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


vlad1111

ušao 20%: zatvaramo iznad 1309, vjerojatno.
sutra nastavljam ulaz…stoploss se već namjestio.

…zašto nisi ušao sa više od 20%-znači li to da još uvijek nisi siguran da je danas počeo odbijanac???


uvijek ulazim postepeno.
to me spasilo nekoliko puta kad nisam znao ni blizu koliko danas.
a danas sam ulazio kad je na nekim dionicama bio otvoren TD combo ulaz (početak TD sell setupa), što se desilo ranije nego na grobiju.
ipak se ulazi u dionice, ne indeks.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Može malko pojašnjenje TDsell setapa…recimo na primjeru DLKV u koji si rekao ulaziti.
Iako…na DLKV se nie odradio TD combo…ili…



vlad1111

ušao 20%: zatvaramo iznad 1309, vjerojatno.
sutra nastavljam ulaz…stoploss se već namjestio.

…zašto nisi ušao sa više od 20%-znači li to da još uvijek nisi siguran da je danas počeo odbijanac???


uvijek ulazim postepeno.
to me spasilo nekoliko puta kad nisam znao ni blizu koliko danas.
a danas sam ulazio kad je na nekim dionicama bio otvoren TD combo ulaz (početak TD sell setupa), što se desilo ranije nego na grobiju.
ipak se ulazi u dionice, ne indeks.

[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

da.
dlkv odradio svega 8 TD combo dana.
ali, imao je snažnu divergenciju macd histograma- ova rijetko griješi (ovo sam naglasio jučer).
a u petak imao the gann day.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

A kojom metodom si odredio trajanje i visinu rasta za DLKV.
OK…macd ti je bio potvrda da DLKV treba up, a za što ćeš se uhvatiti u određivanju njegovog rasta?


da.
dlkv odradio svega 8 TD combo dana.
ali, imao je snažnu divergenciju macd histograma- ova rijetko griješi.
a u petak imao the gann day.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Ovdje upišite svoj komentar…

v jeli možes podrzati grafom objasnjenje od 22:08

da li je na spx-u također bio13 dan td combo. hvala.


A kojom metodom si odredio trajanje i visinu rasta za DLKV.OK…macd ti je bio potvrda da DLKV treba up, a za što ćeš se uhvatiti u određivanju njegovog rasta?


da.
dlkv odradio svega 8 TD combo dana.
ali, imao je snažnu divergenciju macd histograma- ova rijetko griješi.
a u petak imao the gann day.

[/quote]
moja metoda kojom dolazim do targeta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vidjet ćemo vijek trajanja odbijanca…on uistinu ne mora biti velik.
ovo bi mogla biti kratkotrajna četvorka.
potom petica dole.
a tek onda trajniji odbijanac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vidjet ćemo vijek trajanja odbijanca…on uistinu ne mora biti velik.

što bi to bilo po tvojoj procjeni dan dva , ili tjedan ? Znam da nisi vidovit ali možeš reći koja su ti očekivanja.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


da li je na spx-u također bio13 dan td combo. hvala.

ne.
odradili su 11 TD combo dana.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ako je ovo četvorka onda bi odbijanac mogao trajati do tjedan dana maksimalno. Dvojka je trajala 5 dana. Samo je problem da se najčešće nitko apriori ne prebroji dobro valove jer inače bi većina zarađivala a većina uglavnom sada gubi. Slažem se da je sve izglednije da se pad u 2009. Približava kraju i koga ne boli previše ako Crobex padne još 100-200 bodova ja bi preporučio hold umjesto špekuliranja sa dnom.



vidjet ćemo vijek trajanja odbijanca…on uistinu ne mora biti velik.

što bi to bilo po tvojoj procjeni dan dva , ili tjedan ? Znam da nisi vidovit ali možeš reći koja su ti očekivanja.
[/quote]
jedan od ključnih ganovih odnosa kaže npr. za dlkv da su cijena i vrijeme u kvadratu (90 stupnjeva) točno iduću srijedu (jučer su bili razmaknuti 182 stupnja).
postoji nekoliko varijanti (samo nekoliko), zato stoploss stalno "u igri".

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ako je ovo četvorka onda bi odbijanac mogao trajati do tjedan dana maksimalno. Dvojka je trajala 5 dana. Samo je problem da se najčešće nitko apriori ne prebroji dobro valove jer inače bi većina zarađivala a većina uglavnom sada gubi. Slažem se da je sve izglednije da se pad u 2009. Približava kraju i koga ne boli previše ako Crobex padne još 100-200 bodova ja bi preporučio hold umjesto špekuliranja sa dnom.

Dobro rečeno!

New Report

Close