Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pinball

faze i njihovi vrhovi, odnosno dna, različite su u zavisnosti o vremenskom hoizontu. Kao temelj analize koristi se dnevna grafika. Međutim, to ne znači da na satnoj ili minutnoj grafici nema tek otvorenih ili upravo zatvoenih faza.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



@bernada

već postoje up targeti za neke dionice.
to sam danas rekao.
ali, ti ih nećeš vidjeti, jer grafove ne mislim postati.
A to su ATPL-R-A i DLKV-R-A———————————————— zato sam sigur 99%.

@bernada
Pisati o FA na ovoj temi je pokazatelj o promasenoj temi! Pisi o TA sta hoces, ali o FA nikako jer se time nitko ovdje ne bavi.




@bernada

već postoje up targeti za neke dionice.
to sam danas rekao.
ali, ti ih nećeš vidjeti, jer grafove ne mislim postati.
A to su ATPL-R-A i DLKV-R-A———————————————— zato sam sigur 99%.

[/quote]

MALO VJEROJATNO, jer su obje odradile 40%-50% rasta i oscilatori su trajno pregrijani.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

nemam pojima o TA :-), pratim vaše postove, malo je previše podbadanja u zadnje vrijeme…

zanima me koja su vaša "viđenja" u vremenskoj domeni…
tj. hoće li pozitivno "raspoloženje" potrajati pa poslije blagdana naići veći pad kojeg svi najavljujete ili je taj veći pad moguć puno brže i prije kraja godine?

isto tako, ako smo u uzlaznoj fazi koje su projekcije rasta u ovom valu? što ako preskočimo 1800 sutra-prekustra, mijenja li to išta?




@mig
,
malo posao, poslije posla ostale aktivnosti, bacim pogled ali ne napisem nista, uglavnom i nemam puno vise od jedne sadrzajne stvari tjedno za postaviti, vidim i drugi dosta usutili, osim prepucavanja:)

pa kad si ustupio mjesto prepucavacima
[tongue]

svrati cesce, tvoje misljenje volim cut [thumbsup]
[/quote]
U svakom slučaju pohvalno je ne pisati ništa nego se prepucavati ili iznositi neke nebuloze. Smatram da bi izostankom postova, koji u principu ne znače ništa u smislu obogaćivanja znanjem ili informacijama, kvaliteta ovog foruma višestruko porasla. Bilo bi pametno usredotočiti se na temu i pisati u smislu: "to je tako i tako zbog toga i toga", pa ne bi bilo napadanja i prepucavanja, a od ovolikog broja postova često promaknu oni koji su od velikog značaja. Naravno ovo se ne odnosi na teme pod ležerno i sl. To ima svoju neku drugu svrhu.

Uz ovakav rast kao sto je danas (do sad) 23.12.2008 crobi ce biti oko 1950 +-50. Poslje toga idemo dole. Moramo se vratiti prema sredini boll-a.

Zivi bili pa docekali.

Nije bolest sve što boli



@bernada

već postoje up targeti za neke dionice.
to sam danas rekao.
ali, ti ih nećeš vidjeti, jer grafove ne mislim postati.

Takvim pisanjem nije ni čudo što te nazivaju drukerom plaćenikom i ne znam kakvim još pogrdnim imenima koje nisi zaslužio.

-trebao bi ponekad za neke dionice reći da je pravo vrijeme za kupnju i garantiram ti 100% da bi te ljudi puno više cijenili

-pisati stalno ide to dole još dole je na nivo barona a ti ne spadaš u tu skupinu, ti si ona skupina na drugom kraju

-par mojih savjeta, ako ništa pročitaj pa zaboravi ali sve je u dobroj namjeri



@bernada

postoje različiti stilovi trgovanja. Među njima je i kombinacija o kojoj pišeš. Međutim, neki od stilova trgovanja baziraju se isključivo na TA, i apsolutno ih nije briga za FA. Zato ne treba biti isključiv prema određenom pristupu. Bitna je dosljednost u porimjeni.

A doći na ovu temu pa zagovarati samo FA, ili FA kao dominantnu – to ti je isto kao otići u crkvu pa pričati kontra boga i svih svetih. (sorry)


Potpuno se slažem sa vama kolega, ja sam samo htjela napomenuti da i FA utiče na cijenu dionice i smjer u kome će se kretati možda sam se malo nespretno izrazila.

stanislave crni stanislave, vec tri dana za redom pricad o padu, a sve ide gore..oscilatori na dnevnom grafu tek ulaze u pozitivan trend, bojim se da si opet fulao termin za ulazak. A kod nas sve lijepo izgleda, promet solidan, miriše sve na uskoro probijanje 1800

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.


stanislave crni stanislave, vec tri dana za redom pricad o padu, a sve ide gore..oscilatori na dnevnom grafu tek ulaze u pozitivan trend, bojim se da si opet fulao termin za ulazak. A kod nas sve lijepo izgleda, promet solidan, miriše sve na uskoro probijanje 1800

Pa daj stavi graf već jednom, brate mili.
Ne razumijem tvoje prepiranje.
No vidjet ćeš.

Mene ti ne hebe, termin za ulazak, jer sam ti blizu nule u zadnjih godinu dana. [thumbsup]
Ugodan dan.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

Zašto su europski indeksi počeli padati? Možda se hlade?

HIHIHIHIHIHIHIHIHI

Kako ovo lijepo izgleda, rast iz dana u dan, a 95% ljudi u kešu

pOseban pozdrav braunu/stanislavu, zlom proroku i ostalim drukerima

Decki koliko vidim sve ide gore.

Lijep pozdrav od Kneleta iz Moskve
[bye]

A zašto futuresi rastu? Možda se griju? Da da izgleda da zagrijavaju motore,nemogu poletjeti s hladnim motorima [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

oscilatori su mozda pregrijani, ali se ne smije zanemariti rastuci trokut.
cekam proboj, ali ne kao vlad i 5% potvrdu jer se formacije obicno reliziraju.
zanimljivo je da je stalo bas na liniji 1720….

nema goriva mozda?

ps. @ beranda i FA – cuo danas na vijestima da kineski brodari oduzimaju posao nasim brodarima

pss. mislim da bi se mogao ovaj trokut realizirati, ali ne danas ili sutra, treba malo pasti prije toga….bas mi nekako fali jedan manji pad…to nije ni po FA ni po TA, to mi "NOS" govori…

New Report

Close