Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U tri dana na atpl sam u plusu oko 30%, pa sada vidite jesuli oscilatori prije tri dana bili pregrijani kako su neki sugerirali.

možete viditi kada sam kupila 91 dionicu atpl to sam javno obznanila na temi atpl.


HIHIHIHIHIHIHIHIHI

Kako ovo lijepo izgleda, rast iz dana u dan, a 95% ljudi u kešu

pOseban pozdrav braunu/stanislavu, zlom proroku i ostalim drukerima

Decki koliko vidim sve ide gore.

Lijep pozdrav od Kneleta iz Moskve
[bye]

di si ti covjece?
mi se ovdje mucimo sa grafovima a ti u moskvi!
radje ti reci dal da kupimo ili ne…


oscilatori su mozda pregrijani, ali se ne smije zanemariti rastuci trokut.
cekam proboj, ali ne kao vlad i 5% potvrdu jer se formacije obicno reliziraju.
zanimljivo je da je stalo bas na liniji 1720….

nema goriva mozda?

ps. @ beranda i FA – cuo danas na vijestima da kineski brodari oduzimaju posao nasim brodarima

pss. mislim da bi se mogao ovaj trokut realizirati, ali ne danas ili sutra, treba malo pasti prije toga….bas mi nekako fali jedan manji pad…to nije ni po FA ni po TA, to mi "NOS" govori…

Jel zna netko koji je svjetski najjači proizvođač onoga što proizvodi PTKM ?
Kako li te trpe moderatori????

@braune

ti si ovih dana se slomio pisuci kako ide dolje.
crtao si klinove, trokute, piramide, qurce, palce [thumbsup]
market te ponovo porazio.
ko je tu jadnik i ko se ispucava, nek zakljuce drugi.

[wink]

ps-cuvaj zivce, herc ce te opalit nakon tolikog minusa i zivciranja [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



oscilatori su mozda pregrijani, ali se ne smije zanemariti rastuci trokut.
cekam proboj, ali ne kao vlad i 5% potvrdu jer se formacije obicno reliziraju.
zanimljivo je da je stalo bas na liniji 1720….

nema goriva mozda?

ps. @ beranda i FA – cuo danas na vijestima da kineski brodari oduzimaju posao nasim brodarima

pss. mislim da bi se mogao ovaj trokut realizirati, ali ne danas ili sutra, treba malo pasti prije toga….bas mi nekako fali jedan manji pad…to nije ni po FA ni po TA, to mi "NOS" govori…

Jel zna netko koji je svjetski najjači proizvođač onoga što proizvodi PTKM ?
Kako li te trpe moderatori????

[/quote]

ciji si ti dupli nick?
ajd priznaj….
ovo tvoje pisanje vise stvarno nema smisla.
pises samo da repliciras na moje postove…

ps. petrokemija prozivodi HCl, H2SO4 i HNO3.
znas li sto je to?
tu je vjerojatno najjaci proizvodac BASF…


U tri dana na atpl sam u plusu oko 30%, pa sada vidite jesuli oscilatori prije tri dana bili pregrijani kako su neki sugerirali.

možete viditi kada sam kupila 91 dionicu atpl to sam javno obznanila na temi atpl.

Ti i sama rekla da si imala insajdersku informaciju, za razliku od nas koji nismo.
Zato nemoj miješat tvoj insajder sa TA. Slijedeći put bez insajdera, ćeš vidjet kako je.
Bravo na zaradi. [thumbsup]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



stanislave crni stanislave, vec tri dana za redom pricad o padu, a sve ide gore..oscilatori na dnevnom grafu tek ulaze u pozitivan trend, bojim se da si opet fulao termin za ulazak. A kod nas sve lijepo izgleda, promet solidan, miriše sve na uskoro probijanje 1800

Pa daj stavi graf već jednom, brate mili.
Ne razumijem tvoje prepiranje.
No vidjet ćeš.

Mene ti ne hebe, termin za ulazak, jer sam ti blizu nule u zadnjih godinu dana. [thumbsup]
Ugodan dan.
[/quote]
Hehehe, ovdje su svi oko nule na ovom forumu.
Svi vicu da ce pasti, pa pasti ce jednom da istina,ali vam pred nosom odlazi 20% skoka u par dana…pa ce pasti, pa opet necete stici uci jer nemate herca, pa cete na svaki mali pad(manji od prethodnog) vikati da ide jos dolje i tako ce vam crobex kroz mjesec dva doci do 2200-2500,a vam pobejci zarada,ali vi ste jos uvijek na nuli pa nije frka.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

e da i bojim se da cemo izgubit dosta momentalno aktivnih clanova foruma oko 20.01.2009

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

žalim one koji još uvijek slijepo vjeruju ekipi koja ovdje kolo vodi … neki preplašeno čekaju s kešom i popriličnim minusima znak velikog meštra a nisu svjesni da znak neće nikada dočekati…ljudi moji nemojte se nadati savjetu da trebate ući u dionice od ekipe koja ovdje piše…većina njih nema moralnih prepreka nekoga gurnuti u propast svojim savjetima ako to njima donosi novčanu dobit…
izbjegavajte donositi odluke o trgovanju na temelju pisanja na ovoj temi jer vas neće uputiti pravovremeno već kada vlak prođe…uostalom možete primjetiti kako se smanjio broj postova dežurnih katastrofičara u vrijeme rasta …a kad počnu pisati kako treba kupovati to je znak da se oni iskrcavaju …


HIHIHIHIHIHIHIHIHI

Kako ovo lijepo izgleda, rast iz dana u dan, a 95% ljudi u kešu

pOseban pozdrav braunu/stanislavu, zlom proroku i ostalim drukerima

Decki koliko vidim sve ide gore.

Lijep pozdrav od Kneleta iz Moskve
[bye]


šta radiš tamo daleko

Teorija. Pogledajmo kuteve.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

@baron

1800 je stvarno jaki otpor,
ali ne treba zanemariti da je potvrda za rastuci trokut od 5% (1720*5%)= 86
a 86+1720 = 1806.

dakle, prema Vladovoj uputi na 1806 bi se trebalo ukrcati.

ps. sada cemo vidjeti kolika vojska stoji iza Vlada…
i koliko je jaka udarna moc te vojske.

pss. inace, odlican post

Tigrus.
Baron je mjerodavan za ovo kao i slonovi za balet. Stanislav je crtao na 1400 da idemo na 1100, pa na 1500 da idemo dolje, pa na 1600..sve je izpromašivao.

Vlad da li ti stojiš iza ovoga što je tigrus napisao?

NA SEMINARU ĆU VAM PREDSTAVITI KJNIGU "OD MILIJUNA DO PUCKE KUHINJE" ...autora S.I.

Haha, mogu i ja povući crte bez imalo smisla, ispadam pametan, a to je najbitnije.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Leconte svaka čast, svaki dan gledam i ne mogu se načuditi!!!

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

New Report

Close