T-Com u mjesec dana privukao 3000 pretplatnika MAXtv-a (objavljeno 27.10.2006.)

Naslovnica Forum Komentari članaka T-Com u mjesec dana privukao 3000 pretplatnika MAXtv-a (objavljeno 27.10.2006.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A zakaj tu ne pise da je ovaj clanak placeni oglas T-Com-a? Kako mozete tako nekriticki hvaliti uslugu? Kaj, kao niste culi za probleme sa kvalitetom slike, sa ogranicenjem na samo jedan kanal istovremeno i nemogucnost istovremenog gledanja i snimanja programa. Niste culi za prekapacitiranost mreze, za lose bakrene parice i ljude koji cak i kad zele MAXTV nemaju sanse dobiti isti jer je njihova parica previse udaljena ili ima previse smetnji?

Dajte molim vas bar napisite negdje iznad clanka da se radi o reklami jer cete biti odgovorni za lazno oglasavanje i dovodjenje ljudi u zabludu svojim neobjektivnim pisanjem. Bar ste mogli napomenuti nesto nejasno kao “ima nekih problema… nova usluga… pocetak .. .bla-bla” nesto, bilo sta, ali ne, ovdje se samo papagajski nekoliko puta ponavlja kako je usluga revolucionarna i mrak i fantasticna. Hebote ko da gledam reklamu od VIP-a sa onim majmunom. Dajte nemojte jos i vi od nas raditi majmune.[smiley7]

tzombixe kaj brijes? Koja kvaliteta? Kaj DCM i Adriatic-kabel imaju kvalitetu? Cuj stari… Mrziti je nezdravo. T-Com je sigurno bad igrac, ali meni se cini paranoicno toliko drzati stangu Vodatelu. [smiley8]

Ok, mozda je Vodatela premalo…

mmislilac, 27.10.2006. u 18:11
…MAXtv… Takvom se ponudom na hrvatskom tržištu može pohvaliti još jedino telekom Vodatel, koji u sklopu svoje triple-play ponude nudi i uslugu digitalne televizije.

[smiley1]

Ima netko internet 2048/256 Kbps kod Adriaic kabela? Je za preporuku…

Nikom ja ne drzim stangu ali me zivcira kad netko prodaje muda pod bubrege i kao “slucajno” zaboravi napomenuti ljudima neke sitne probleme koje ima MAXTV kao npr, nemogucnost istovremenog gledanja i snimanja. Za Vodatel sam rekao identicno stvar jer je i usluga slicna s jednom jedinom rezlikom, a to je da Vodatel ima teoretsku sansu ponuditi preko optickog kabla i vise kanala dok je to preko HT abkrenih parica cak i teoretski neizvedivo. Eto, jedino me smeta nekriticki tekst jednako kao i onaj na business HR koji do neba reklamira Homebox. Ma nemam ja nista protiv tog Homeboxa, isprobao sam ga i kuzim zasto je uprtavo to idealno rjesenje u nekim situacijama ali opet, treba ljudima reci da nije sve bas tak che-che kak je u reklami.

A ti ak oces nest reci o meni i Vodatelu nemoj se sramiti, reci direktno. Evo upravo sad radim sa Metronetom, prije Vodatela sam radio sa Optimom, sve neki testovi i cackanje po njihovim uslugama. Ak’ nekog smeta… nek ga smeta.

A sto se mrznje tice… hebiga, kako da ti ja sad prenesem ono sta pisem vec 3 godine. Da stvarno mrzim HT i njihove usluge ne bi ih opisivao i najvaljivao jednako kao i VIP-ove ili Optimine ili Vodatelove ili Metronetove ili… bilo cije. To sto me neke stvari smetaju… e hebiga smetaju me i necu sutjeti o njima bez obzira o kojoj se firmi radi. Jedini razlog sto ne pisam previse o sranjima konkurencije je sto konkurencija (o gle cuda) jos uopce ne radi pa skoro da i nemam o cemu pisati. Kad pocnu, sasvim sam siguran da ce biti dovoljan kolicina sranja o kojiam cu s gustom pisati. [smiley1]

PS: Upravo dogovaram i sa HT-om neka testirnja i najave. Ne moras mi vjerovati… citaj na blogu.

Tzombix ima potpuno pravo, stvarno bi bilo ok da su napisali Placeni oglas.

tzombixe, sto se izmotavas, to sto si napravio je cisto pljuvanje po T-Conu. Ti to i obicno radis. Ja citam gore o T-Comu, DCMu, Adriatic-kabelu, Vodatelu i Primatelu a jedina tvrtka po kojoj ti pljujes i za ciju uslugu tvrdis da se hvali je T-Comov MAXtv?!?! Opet ti kazem, T-Com je bad igrac, ali mrznja te tjera da paranoicno drzis stangu Vodatelu.

Pa cak i izmisljas. Ti tvrdis da T-Com MAXtv ima probleme sa “nemogucnoscu istovremenog gledanja i snimanja”. To je jos jedna pljuvacka po T-Comu i usto potpuno izmisljena!
MAXtv UOPCE NEMA USLUGU SNIMANJA! O kakvim ti to problemima sa nemogucnoscu istovremenog gledanja i snimanja pricas? Da ti dam hint: …o izmisljenim problemima… kako bi mogao pljuvat po T-comu?

:

mmislilac, 29.10.2006. u 21:21
…nekako sumljam da ce itko ponuditi ista bolje od ovoga. ALOOO!!!! Vodatel, jel’ moze za vec postojeceg korisnika 5 Mbps + flat-rate za pocetak, poslje se dogovorimo o dodatnim uslugama?…

DCM, Adriatic-kabel i ostali operateri uskoro ce ponuditi svoj IPTV i Triple Play… cijene ce padati a izbor rasti… a ti ces morati puno puno pljuvati… za Vodatel [smiley6][smiley6][smiley6]

Ivezica se moze napasti da ponekad napise i slabi clanak (poput ovog), ali sigurno ne da ga je T-Com kupio. Pa ogledaj covece njegove druge clanke.

Nadam se da su inace stvari koje pises argumentiranije.

Molio bih za pomoć, a vidim da se vi razumijete u ovu tematiku. Naime, nedavno sam preselio u Osijek i uzeo sam telefon i internet preko T-Com-a, naravno i adsl. Sada mi nude MAX tv ali se dvoumim. Kupit ću plazmu tako da će već tamo biti digitalni zemaljski programi. Ne znam da li da uzmem zasebni satelitski reciver ili da se ipak odlučim za MAX tv. Vidio sam ponudu od Vodatela koji je uvjerljivo najbolji, mislim što se tiče količine programa koji se mogu gledati.
Molim Vas za komentar.
Pozdrav i zahvaljujem …

New Report

Close