Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Naslovnica Forum Komentari članaka Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



za kavu, cigare i kladionicu mora biti, za zdravstvo 10 eura više prosječni bezvezaroš nema i urla ko Bulj. stanovništvo stari, pokrića sve veća, lijekovi se nadopunjavaju na listama. Dopunsko bi trebalo staviti na barem 300 kn. Meni je gratis dopunsko doživotno, država mi vraća uslugu za humanost i to je OK

treba se opredijeliti – ili će se besplatne zdravstvene usluge pokrivene osnovnim zdr.osiguranjem bitno smanjiti ili će se uvesti obvezno dopunsko za sve da sustav ne krahira.
gotova su vremena jeftinog zdravstva za sve koje pokriva država!
htjeli ste EU i kapitalizam, pa prihvatite sada i posljedice!
[/quote]

Osim korupcije, problem u HR je disbalans korisnika i uplatitelja. Tu je isto kao i s penzijama. Svi bi koristili, a samo milja plaća.

Sa ovakvim islejavanjem, nikakva reorganizacija neće dugoročno pomoći. Danas će biti 70kn, sutra 200, onda 500 itd.

kada bi Hrvatska imala normalnu zaposlenost, bez milijun uhljeba na državnoj sisi, problema ne bi bilo u ovom razmjeru.

Hasanfefer, znam da će se socijalisti odmah navući na to da netko nešto stekne pošteno.
Ništa nema besplatno. Država se time samo simbolički zahvaljuje.
Pročitajte zakon o dopunskom osiguranju HZZO, umjesto
da ste jalni što određenim korisnicima država plaća dopunsko.
Ispunite uvjete i rješeno. Dopunsko bi trebalo povećati za barem 300 %,
jer se za zdravstvo izdvaja 6 puta manje nego u Austriji, pa je to neodrživo
već sada, a kamoli na dugi rok.

New Report

Close