Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Naslovnica Forum Komentari članaka Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Državne. CROATIA OSIGURANJE – preuzma ulogu HZZO.a….Vi to niste primjetili?
Stvara se NOVA VELIKA BLAGAJNA , a HZZO …je samo blagajna , koja nikad nije puna…i treba pomoć
iz PRORAČUNA..
Paralelno, jačaju osiguranja na čelu sa CROATIA OSIGURANJE, koje mete sve pred sobom..i otvara put
Vladi HDZ-a za raspolaganjem količina novaca – koje su uvijek sigurne…

p.s. dogovorila sam očni pregled, jer vidim teškoće s vidom i sama ..isprika na stalnim pogreškama..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad zemlju vode ne sposobni ljudi koji ju ne vole, i tako već 20 godina….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

za kavu, cigare i kladionicu mora biti, za zdravstvo 10 eura više prosječni bezvezaroš nema i urla ko Bulj. stanovništvo stari, pokrića sve veća, lijekovi se nadopunjavaju na listama. Dopunsko bi trebalo staviti na barem 300 kn. Meni je gratis dopunsko doživotno, država mi vraća uslugu za humanost i to je OK

Nemam ništa protiv dr Kujundžića kao liječnika i čovjeka, ali nedavno na upit novinara neke od TV izjavljuje da on kao ministar zdravstva ne može puno napraviti što se tiče stanja u zdravstvu. Vjerujem da on sam možda i ne može puno, ali postoji struka, ljudi u ministarstvu i on zajedno sa svima bi morali imati neke ideje jer je stanje u zdravstvu alarmantno loše. Danas se u Hrvatskoj bolesnik osjeća jadno dok čeka mjesecima na pregled, operaciju ili drugu medicinsku uslugu. Zar mi nemamo ni znanja ni volje da se već jednom situacija u zdravstvu sustavno uredi. Problem se neće riješiti parcijalnim mjerama.

Ministarstvo zdravstva i HZZO su dvije različite države. Na Ministarstvu liječnici, zdravsteno titulirana
gospoda. Finoća, nešto rade …ja ne znam što. Od kada smo ušli u Europsku uniju, i više nisu
potrebne DOZVOLE ZA UVOZ jer se centralna skladišta , otkuda se snabdijeva istočna Europa, gdje i mi spadamo ….nalaze blizu Hrvatske – sve je lakše Te dozvole – VIŠE,NISU SVAKODNEVNO POTREBNE …zbilja ne znam što rade………….
Sve se manje otvara novih ordinacija, poliklinika, ljekarni, stomatoloških ambulanti………..sve je manje
novih lijekova na tržištu, uglavnom je sve već odavno -uređeno, sa Agencijom za lijekove i medicinske
proizvode. ……….Uređena su pravila, zakoni, procedure, kontrole svega……..
……………. Na HZZO-u -. novac , statistike,
FIZIČKI POSAO….Tu se , ljudi moji- radi težački. Od prihvata faktura, usklađenja, kontrola , analiza ,
plaćanja, bolovanja, naknade, …tisuću pitanja…
Ovdje se polažu računi za svaku lipu , traži se svaka kuna, provjerava svaka doznaka do najmanje sitnice,
Tu se sklapaju ugovori, primaju sve obavijesti, podnose predstavke ako treba, sastaje i savjetuje….

Oni su naši partneri, u pravom smislu riječi, ali nisu baš samostalni- očito se moraju dogovarati sa
ministrima i sl….što je o.k.
a što rade na Ministartstvu zdravstva svakodnevno, čime se bave ti ljudi,
koliko ih je tamo zaposlenih, sam Bog zna….
p.s.nemojte mi sad opet slati kontrole..zato jer pišem svoje mišljenje…pliz.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Rezanje beskorisne birokracije koja jede ogroman dio proracuna naravno nije opcija.

To nije beskorisna birokracija nego rodbina i prijatelji.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


za kavu, cigare i kladionicu mora biti, za zdravstvo 10 eura više prosječni bezvezaroš nema i urla ko Bulj. stanovništvo stari, pokrića sve veća, lijekovi se nadopunjavaju na listama. Dopunsko bi trebalo staviti na barem 300 kn. Meni je gratis dopunsko doživotno, država mi vraća uslugu za humanost i to je OK

Znači ti si jedan od pijavica na proračunu.
U zemlji gdje se budućim umirovljenicima smanjuju mirovine za 29%, gdje se plaćaju mirovine u drugim državama bez ikakvog kriterija (valjda zbog humanosti) ti je u redu.

Neka nesposobna gospoda lijepo smanje troškove zdravstva smanjenjem troškova i boljom organizacijom.

Za to su izabrani.

Ako su nesposobni onda neka daju ostavke.

ps. Vidim da moj post da se ukine plaćanje političara na lokalnoj razini, i da se uvede profesionalni ljudi koji se neće mijenjati promjenom vlasti što će smanjiti birokraciju za 40% nije baš izazvao oduševljenje.
Vjerojatno jer 70 % ljudi nije shvatilo što sam napisao.
Što je ljubav prema domovini gdje živiš, i da radiš besplatno za njezin napredak i prosperitet.

Što je s porezima na nekretnine?
To je svake godine nekoliko 10.000 kuna veće opterećenje za građane do sada.
Ako ta lova neće ići u zdravstvo i mirovine gdje će ići?
Jel možda na plaće načelnika općina i njihove sekretarice?


Vidim da moj post da se ukine plaćanje političara na lokalnoj razini, i da se uvede profesionalni ljudi koji se neće mijenjati promjenom vlasti što će smanjiti birokraciju za 40% nije baš izazvao oduševljenje.
Vjerojatno jer 70 % ljudi nije shvatilo što sam napisao.

ti profesionalni ljudi odavno postoje i zovu se pročelnici, biraju se temeljem javnog natječaja i ostaju cijelo vrijeme prfesionalno zaposleni u JLS (osim ako nešto ne zase.u pa ih smijene) , neovisno o promjeni vlasti.
ukratko – otkrivaš toplu vodu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


za kavu, cigare i kladionicu mora biti, za zdravstvo 10 eura više prosječni bezvezaroš nema i urla ko Bulj. stanovništvo stari, pokrića sve veća, lijekovi se nadopunjavaju na listama. Dopunsko bi trebalo staviti na barem 300 kn. Meni je gratis dopunsko doživotno, država mi vraća uslugu za humanost i to je OK

treba se opredijeliti – ili će se besplatne zdravstvene usluge pokrivene osnovnim zdr.osiguranjem bitno smanjiti ili će se uvesti obvezno dopunsko za sve da sustav ne krahira.
gotova su vremena jeftinog zdravstva za sve koje pokriva država!
htjeli ste EU i kapitalizam, pa prihvatite sada i posljedice!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Uvijek kad dođe HDZ na Vlast ..kiksaju : ZDRAVSTVO, SOCIJALA, ŠKOLSTVO i ostali
nebitni segmenti..

Jačaju : BANKE, ADMINISTRACIJA, POREZNA KONTROLA, POLICIJA, VOJSKA ….

Ne želim takvu državu niti vlast !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Uvijek kad dođe HDZ na Vlast ..kiksaju : ZDRAVSTVO, SOCIJALA, ŠKOLSTVO i ostali
nebitni segmenti..

Jačaju : BANKE, ADMINISTRACIJA, POREZNA KONTROLA, POLICIJA, VOJSKA ….

Ne želim takvu državu niti vlast !

ako ti ne odgovara hrvatska država, odi u srbiju, tamo ćeš se kao levičarka valjda bolje osjećati?!

Ignore: KressoM, delux



Vidim da moj post da se ukine plaćanje političara na lokalnoj razini, i da se uvede profesionalni ljudi koji se neće mijenjati promjenom vlasti što će smanjiti birokraciju za 40% nije baš izazvao oduševljenje.
Vjerojatno jer 70 % ljudi nije shvatilo što sam napisao.

ti profesionalni ljudi odavno postoje i zovu se pročelnici, biraju se temeljem javnog natječaja i ostaju cijelo vrijeme prfesionalno zaposleni u JLS (osim ako nešto ne zase.u pa ih smijene) , neovisno o promjeni vlasti.
ukratko – otkrivaš toplu vodu….
[/quote]

Ne otkrivam toplu vodu. Kažem da nam ne trebaju tolike općine, sela, gradovi.
A samim time nam ne treba ni ta birokracija.
Nema onda izbora za načelnike, gradonačelnike i ostale parazite koje nas isisavaju.

Odnosno, ako Vam je važno da Vaše selo ima gradonačelnika onda neka taj gradonačelnik, odnosno načelnik za to ne dobiva plaću. Čovjek volontira.
Hoću reći da su ti ljudi nepotrebni, rade ovoj našoj maloj državi velike troškove, umjesto da rade nešto korisno.
Političar u Hrvatskoj nije ništa donio korisno.



Uvijek kad dođe HDZ na Vlast ..kiksaju : ZDRAVSTVO, SOCIJALA, ŠKOLSTVO i ostali
nebitni segmenti..

Jačaju : BANKE, ADMINISTRACIJA, POREZNA KONTROLA, POLICIJA, VOJSKA ….

Ne želim takvu državu niti vlast !

ako ti ne odgovara hrvatska država, odi u srbiju, tamo ćeš se kao levičarka valjda bolje osjećati?!
[/quote]

Koliko vidim s kime koalira HDZ dovodi Srbiju u Hrvatsku.

Misliš kada istjeraju Hrvate ljevičare i centar da će se na tome zaustaviti?

Ne, istjerati će oni sve domicilne Hrvate.

Ostati će samo Hercegovci, Bosanci, Srbi, Slovenci, Mađaroni i mafija.

Nisam pijavica, država mi simbolično zahvaljuje besplatnim dopunskim za moju humanost.

Pijavice su ljigavci 99% ljevičari kojem je otac bio komandant pa uzeo nekoliko hrvatskih i
židovskih stanova u centru Zagreba, nijedan ispod 100 kvadrata.
Besplatnog zdravstva nema nigdje. Dopunsko osiguranje bi trebalo znatnije povećati, a ne
gomilati gubitke i stvarati problem.
Komentar da netko plaća 15 godina zdravstveno, a nije bio nikada kod doktora, je vrlo
nepromišljen i plitak. Može ti se nešto desiti u jednom danu i da HZZO to košta desetke
tisuća kuna, da ne govorimo o lijekovima. Pola Amerike nema nikakvo zdravstveno, a
komunjare bi sve besplatno, a sebi velike privilegije i uhljebarine.


Nisam pijavica, država mi simbolično zahvaljuje besplatnim dopunskim za moju humanost.

Pijavice su ljigavci 99% ljevičari kojem je otac bio komandant pa uzeo nekoliko hrvatskih i
židovskih stanova u centru Zagreba, nijedan ispod 100 kvadrata.
Besplatnog zdravstva nema nigdje. Dopunsko osiguranje bi trebalo znatnije povećati, a ne
gomilati gubitke i stvarati problem.
Komentar da netko plaća 15 godina zdravstveno, a nije bio nikada kod doktora, je vrlo
nepromišljen i plitak. Može ti se nešto desiti u jednom danu i da HZZO to košta desetke
tisuća kuna, da ne govorimo o lijekovima. Pola Amerike nema nikakvo zdravstveno, a
komunjare bi sve besplatno, a sebi velike privilegije i uhljebarine.

Još jednom pročitajte što ste napisali.

Imate love, a država Vam plaća besplatno dopunsko.

Koliko ja znam u Americi se itekako plaćaju zdravstvene usluge, pa i humanitarci, a ne dobivaju se besplatno.

Naša država i je u k.urcu jer ljudi kao Vi dobivaju nešto besplatno, a to mu ne treba.

dok recimo ljudi koji su cijeli život plaćali zdrstveno i dopunsko završe mrtvi jer ne dočekaju svoju operaciju.

Toliko o humanosti Hrvatske države, naročito prema domicilnim Hrvatima.
Ovi ostali se i tako liječe vani u skupim klinikama.

New Report

Close