Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Ekipa molim za pomoć, naime interesira me kada je ABIO zatražio patent.
27.03. ga je dobio ali kada su predali zahtjev

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ekipa molim za pomoć, naime interesira me kada je ABIO zatražio patent.
27.03. ga je dobio ali kada su predali zahtjev

ili bolje pitanje koliko obično prođe vremena od zahtjeva za patent do njegovog dobivanja ili odbijanja…
eto čisto me interesira….naravno radi cnlg…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Za vas koji volite trgovati dnevno evo vam nešto zanimljivo: GETA.OB
Pon cc 100 % UP, Uto cc 10 % UP i danas 60% UP.

sorry, što je tu zanimljivo?
rast?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne nego moguča korekcija pa ponovno gore.Imaju neki nove medikamente koje bi trebali uskoro plasirati.

ok

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ekipa molim za pomoć, naime interesira me kada je ABIO zatražio patent.
27.03. ga je dobio ali kada su predali zahtjev

nema nigdje niš
dovraga

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

druže pobjeda

pogledajte US patent and trademark office…

USP # 7678824 broj patenta
tu je cijela serija podnošenja različitih vrsta kada je u pitanju predmetni medikament
izgleda da je datum kada je popunjena forma za patent 14.09.2005.
…što mi se čini malo čudnm ali ne i nemogućim


Za vas koji volite trgovati dnevno evo vam nešto zanimljivo: GETA.OB
Pon cc 100 % UP, Uto cc 10 % UP i danas 60% UP.

Upravo jučer prodao na 0,170 zarada preko 100%
Isto tako čekam da krene URGP cijena slična 0,16 a target za ovu dionicu nevjerojatan 9 USD.

obožavam strvine-posebno ovce



Za vas koji volite trgovati dnevno evo vam nešto zanimljivo: GETA.OB
Pon cc 100 % UP, Uto cc 10 % UP i danas 60% UP.

Upravo jučer prodao na 0,170 zarada preko 100%
Isto tako čekam da krene URGP cijena slična 0,16 a target za ovu dionicu nevjerojatan 9 USD.
[/quote]

…ali je dnevni promet manji od mog portfelja [huh]
Jel ima na ovom forumu netko ko ne igra kladionicu na burzi sa burek transakcijama na dionicama čiji je dnevni koeficijent ko na utakmicu 1.5 i više, a ozbiljno se trguje 5 dana na godinu!??
Kupovao AIG malo na 39, 34 i na kraju nakrcao se na 24$ prosjek cca 30$ prodao na 39$.To mi bio veći dio portfelja, možda se i vratim…
S manjim dijelom baš lijepo surfam na EGLE i DRYS ulaz oko 5-6$ izlaz oko 6-7$ gotovo na mjesečnoj bazi.
Zanima me ima li netko tko na sličan način trguje i služi se TA, savjeta ili prijedloga radi…?
Proširio bih horizonte ali nisam kockar.
Svaka čast kockarima ali valjda ima i trgovaca i drugačijih profila ovdje?? [thumbsup]


Nekako mi se čini da neće i da će biti mali pullback…
Još se čeka definitivan proboj ove gornje linije otpora koja je na snazi već dulje vrijeme. Ako to probije i zadrži se par dana onda će to biti prilično dobar znak.

rocky, DRYS se nije puno povukao. Ima aktivnosti na premarketu?




Za vas koji volite trgovati dnevno evo vam nešto zanimljivo: GETA.OB
Pon cc 100 % UP, Uto cc 10 % UP i danas 60% UP.

Upravo jučer prodao na 0,170 zarada preko 100%
Isto tako čekam da krene URGP cijena slična 0,16 a target za ovu dionicu nevjerojatan 9 USD.
[/quote]

…ali je dnevni promet manji od mog portfelja [huh]
Jel ima na ovom forumu netko ko ne igra kladionicu na burzi sa burek transakcijama na dionicama čiji je dnevni koeficijent ko na utakmicu 1.5 i više, a ozbiljno se trguje 5 dana na godinu!??
Kupovao AIG malo na 39, 34 i na kraju nakrcao se na 24$ prosjek cca 30$ prodao na 39$.To mi bio veći dio portfelja, možda se i vratim…
S manjim dijelom baš lijepo surfam na EGLE i DRYS ulaz oko 5-6$ izlaz oko 6-7$ gotovo na mjesečnoj bazi.
Zanima me ima li netko tko na sličan način trguje i služi se TA, savjeta ili prijedloga radi…?
Proširio bih horizonte ali nisam kockar.
Svaka čast kockarima ali valjda ima i trgovaca i drugačijih profila ovdje?? [thumbsup]
[/quote]
TA radi ko svicarski sat

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

FTBK
bomba

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


FTBK
bomba

Samo za one koji su kupovalu u nazad 10-ak dana, za sve sa duljim stažom tek utješan rast.
Svaka čast onome tko ima muda ulazit jače u takve dionice sa prosječnom likvidnošću od 100-tinjak tisuća dnevno.
Čim budem imao viška novaca i ja ću [lol]
Ja okasnio u ABK [cry] reko ima još vremena bolje dan poslije nego dan prije, a sad nakon 70% na otvaranju neznam koliko bi bilo pametno ulaziti. Da 70% pa tko je tu lud [tongue]


rocky, DRYS se nije puno povukao. Ima aktivnosti na premarketu?

Pa povukao se bio do 6.10 i evo ga danas na 6.58…
Razlika od skoro 8%, nije malo.

Opet se priča o IPO za platforme… No ne bi me iznenadilo ni da za tjedan dana bude na 8, isto kao i na 5. [lol]

Šteta što je volatilnost već porasla pa su i opcije skuplje, inače bi se neki straddle mogao isplatiti.

New Report

Close