Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Ako ti se kocka, ORS mi se čini kao bolji izbor.

VCBI je odletio jako jako dobro!

čekam pard na 1.8 ali to ću vjerojatno sutra dočekat…samo da ne krene bez mene

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

bzh ? trejderska dionica mi se cini…….11 ti dan negativan….izgledan odbijanac????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bzh ? trejderska dionica mi se cini…….11 ti dan negativan….izgledan odbijanac????

BZH je odlična firma! Imam ih nekoliko tisuća u portfelju i po meni će sutra otići dosta up, radi izvješća o kućama!
Današnji dan je još jedan u nizu koji je loš, a lijepo je počeo

Skype: zg-margincall

petak bi mogao biti ključan radi GDP-a…ako će biti ok biti će index visoko do 1122 boda kako sam i predvidio, a ako bude loš, onda kao i prošli tjedan u petak -2,20 % pad

Skype: zg-margincall

Polycom

Ovo bi trebalo shortati.
Veliki pad na velikom volumenu.
Indikativno + probijena je ema 100

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



bzh ? trejderska dionica mi se cini…….11 ti dan negativan….izgledan odbijanac????

BZH je odlična firma! Imam ih nekoliko tisuća u portfelju i po meni će sutra otići dosta up, radi izvješća o kućama!
Današnji dan je još jedan u nizu koji je loš, a lijepo je počeo
[/quote]
drzi kota od 4$ bzh [cool] jucer uzeo bgp ,nisam se bas usrecio…cini mi se padajuci noz

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Za TSFG piše:

http://www.businesswire.com/portal/site/home/permalink/?ndmViewId=news_view&newsId=20100127006061&newsLang=en

i nakon toga pade cca 30% danas uz promet u prva 2 sata već 4 puta veći od dnevnog prosjeka zadnja 3 mjeseca.

Razmišlja li netko poigrat se ovom dionicom ovih dana?

CNLG … uff igram se živcima i toplom i hladnom vodom [lol] [pray] [rolleyes]

a KTCC?


CNLG … uff igram se živcima i toplom i hladnom vodom [lol] [pray] [rolleyes]

reci mi molim te da si to jučer kupio…čestitam..
svaka ti dala
tako treba

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close