Srpski ‘kralj šećera’ otvorio još jedan hotel sa 97 luksuznih soba i 21 apartmanom

Naslovnica Forum Komentari članaka Srpski ‘kralj šećera’ otvorio još jedan hotel sa 97 luksuznih soba i 21 apartmanom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ima li vijesti iz naše “kraljevine” , kako naši “kraljevi šećera” , nemaju ni za papar

Mene iskreno zanima koliko ljudi ovdje interesiraju vjesti iz Srbije??? Da li je to razlog za kontinuirano pisakranje o gradnji hotela u Srbiji ili nostalgija novinarcica ekspoziture vecernjeg? Mozete li pisati o hotelima u Slovackoj , Ceskoj, Poljskoj ili Madjarskoj? Tamo bih rado otisao i te zemlje me zanimaju.

Andy slažem se, uopće me ne interesiraju komšije, radije bih vijesti iz srednje Europe gdje i pripadamo.

Kupujmo hrvatsko!

Andy – Nase novine stalno imaju vijesti iz Srbije jer nazalost te vijesti dobijaju najvise klikova. Ako stave neku vijest iz Ceske kao ti kazes ili Madjarske, nitko nece kliknuti. Ali ako je u naslovu Srbija, odmah njih 500 klika na to. Znaci jednostavno to je poslovna odluka da se postigne veci broj citaca I onda mogu naplacivati oglasivace.

Susjedstvo je vrlo važno za hrvatske kompanije, važnije od srednje Europe. Želje su jedno, a stvarnost drugo, a mi u srednju Europu pripadamo samo u željama koje se još nisu ostvarile

New Report

Close