‘Sredinom 2013. očekujemo magičnu brojku od 100 tisuća zahtjeva za legalizaciju’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Sredinom 2013. očekujemo magičnu brojku od 100 tisuća zahtjeva za legalizaciju’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Naravno da država druka za legalizaciju, to će joj biti odlična baza da oderu ljude novim porezom na nekretnine! U početku država daje oko 90% popusta, ali s godinama će se postotak popusta sve više smanjivati pa će na kraju ljudi plaćati 1,5% poreza godišnje. Da su ljudi pametni, masovno bi ignorirali ovu legalizaciju jer država neće rušiti 150.000 bespravnih objekata kao što ih nije rušila ni do sada!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

drzava druka za pravnos stanja u prostoru
lokalna uprava koja to treba sprovesti druka za nepromjenjivost istog stanja zasto mozda odgovor da siru sliku podjele u hrvatskoj na one koji su zauzeli pozicije i monopol na iste procese gradnje i direktno kroz mito i korupciju stvorili isto stanje
to je isto kao HNS drukanje protiv poreza o nekretninama fingiranje da se nesto radi ali nesmije se nista promjeniti jer ce narusiti uspostavljene odnose

Prvo neka mi usklade katastar s gruntovnicom.

A ne da mi u katastru nedostaje pazi ovo 1.000 kvadrata na trešnji.

A prijatelj, kum, rođo izgradio zgradurinu na toj ZEMLJI i prodao ovcama.

Znači ja tužim ovce i katastar, a oni neka tuže Bandić NOSTRU i gruntovnicu koja je to dozvolila (čitaj Državu).

E kada mi država nadoknadi tih 80-ak stanova koji su izgrađeni zahvaljujući mojoj zemlji, onda možemo razgovarati o porezu na neiskorištene, odnosno iskorištene nekretnine od strane Bandića i prijatelja.

Nulta tolerancija za otimačinu građevinske mafije od građana Hrvatske.

lp[emo_cool]

Ako mislite da ne bum tužil Državu ako treba, vidi pod Zagorce.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

upravo to kad se legalizira imat ces sto tuziti
izgrađenu legalnu kucu i od nje se naplatiti
sud ti nemoze na nelegalnom objektu koga nema u pravnim evidencijama pa samim tim u prometu određivati nista vise od uzurpacije tuđe imovine
ovce ti sad postaju isto suduznici za istu gradnju i tuzitelji onog koji im je isto prodao ako ne zele sami nadoknaditi stetu
sad mozes lijepo tuziti i u ZK staviti zabiljezbu spora za vlasnistvo

tesko ce se dostici te brojke legalizacije jer lokalna uprava u postupcima na sve nacine zavlaci rasteze i ubija volju kod ljudi za pokretanjem novih postupaka
jer stvara javni privid da legalizacija ne funkcionira
po legalizaciji ce se lakse i bolje moci rjesiti usklađenje katastra pa onda i same zk
ima ih dosta kojima ne odgovara legalizacija i porez ali to je neminovnost jer i jedno i drugo uvodi reda i eliminira uska grla produktivnosti

A kad vidis ovu grdobinu kako te ljupko poziva na legalizaciju dodje ti da odmah potrcis i predas zahtjev.Ma strava. Ova bi vise uspjeha polucila u horor filmovima nego u nekakvom ministarstvu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close