Softverska industrija treba 2.000 ljudi, no na tržištu ih nema

Naslovnica Forum Komentari članaka Softverska industrija treba 2.000 ljudi, no na tržištu ih nema

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

traže se INTJ-evi I INTP-ovci

Intelligence, Personality, Politics, and Happiness

There is a 31% probability that an INTJ’s his IQ places him in the top 2 percent of the population. Next are INFJ, at 14%; ENTJ, 13%; and INTP, 10%. (The next highest type is the ENTP at 4%.)

The four types (INTJ, INFJ, ENTJ, AND INTP) account for 72% of the high-IQ population but only 9% of the total population. The top five types (including ENTPs) account for 78% of the high-IQ population but only 12% of the total population.

brutto 2 nije jedini problem,problem su i očajni poslodavci, zar je normalno da se inženjeri zapošljavaju u HT za 4000brutto(da bruto,ne neto), u ENT za 5500 brutto, Siemens, Končar.. nema tu realnog sektora, sve su to političke firme, katastrofa. Tu nije brutto problem!! Raditi ću ja za 0(nula) kuna prvih godinu – dvije ali da znam ako doprinosim da mogu imati 15000 netto za 5 godina ako sam top – not in Hrvatska, godine i mladost i entuzijazam lete i lete. Što će mi plaća od 9000kn netto u ENT za 15 godina rada(koliki je gubitak vrijednosti novca u tom periodu? Malo je dobrih IT firmi u Hrvatskoj,može ih se doslovno nabrojati na prste možda dvije ruke.

New Report

Close