SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kod mene se vidi 1000,00 kn na asku (30-ti nalog), i to 104-ka…… [lol]

po meni je ova odluka HANFE znak da je zbilja još malo ostalo do objave sporazuma a onda će LRH odmah na 4000, a snho na 200. Kasnije, cijene će biti sve veće i veće. Neće baš snho na 1000, ali na 300-400 bi mogao

...povijest se ponavlja...

Nemoj delboy ništa govoriti o cijeni da ne bi HANFA danas na izvanrednoj sjednici zaustavila trgovanje.
Ko je vidio da dionica smije rasti u ova teška vremena.

klodovik

Vidite promet na SNHO: 666 (šest-šest-šest) dionica!
To nešto znači? HANFA?
Hvala za K/P!

sutra će i nas blokirati 😀

Uh što neko dijeli jedinice.

Alo, Vrapče! Jel neko pobjegao??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

danas mi nekako miriše 200 kn…


danas mi nekako miriše 200 kn…

Na temelju čega toliki optimizam? I ja bih volio ali… [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Novosti – Vijesti: <<< Natrag
Nagodba Ostoje s državom oko LRH pitanje dana

ZAGREB – Vijest da je Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) u utorak u kasnim poslijepdonevnim satima obustavila trgovanje dionicama opatijskih Liburnia Riviera hotela (LRH) znak je da su pregovori između vlasnika SN Holdinga Darka Ostoje i države oko vlasništva nad ovom hotelskom kućom ušli u samo finale. S obzirom da je Hanfa zabranila trgovanje dionicama Liburnije na samo tri dana, govori se o tome da bi SN Holding i HFP, koji je trenutno većinski vlasnik Liburnije, mogli nagodbu potpisati već do kraja tjedna. Kako neslužbeno doznajemo, konačna verzija dogovora između Ostoje i države u srijedu je bila na mišljenju u Državnom odvjetništvu, nakon čega bi trebala biti konačno i usvojena u HFP-u. Hanfa je trgovanje zabranila zbog naglog skoka volumena i cijene protrgovanih dionica te kompanije, o čemu je zbog sumnje o postojanju povlaštenih informacija zatražila očitovanje HFP-a, Grada Opatije i Uprave LRH.
– Ne znamo koji su razlozi obustave trgovanjem dionica. Mi smo zaprimili rješenje Hanfe u kojem traže da se očitujemo, što ćemo i učiniti kad razmotrimo sve okolnosti, rekao nam je predsjednik Uprave LRH Kristijan Staničić.

D. J.
—dosta kratko danas u Novom listu…u ponedjeljak ili pukovnik ili pokojnik…

ajmo, još malo pa nestalo

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Netko je ovdje lud…..
Izadje ovakva vijest, a majstor se prosipa po bidu….. [shocked]

Kupnja:
172,50 300
170,03 625
170,00 150
167,51 81
165,00 13
160,01 47
160,00 28
158,01 130
151,05 40
150,00 70

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close