SM86 (SEM 1986 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SM86 (SEM 1986 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/sem-tuzit-cemo-podruga%2c-srusio-nam-je-dionice,81883.html


http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/sem-tuzit-cemo-podruga%2c-srusio-nam-je-dionice,81883.html

A možda im je cijena dionice pala i "racionalnom" reakcijom tržišta na pad prihoda od 60 % i operativne dobiti 82 puta, za 2009. godinu, u odnosu na godinu ranije.

Opa vidim da se nesto pocelo gibati i ovdje.

Kupuje se i ovdje par dana u tišini – što nije ni čudo, s obzirom na vrlo izdašnu dividendu.

Izdašna dividenda svake sedme godine – a ostalih godina suša.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Nisam stigao previše analizirati,ali izgleda dosta povoljna cijena za ovu dionicu, da ne kažem da je jeftina.

Kaže ovako, TK je 22 511 280,ako ju računamo po 165 kuna. Dobit za 2013 je 2 692 484 kuna, drugim rječima za 10 godina ovim tempom zaradit će vrijednost kompletne firme. Isplatili dividendu od 20 kuna ljetos, što je na cijenu od 165 više nego izvanredno. Izgleda jako dobro.


Nisam stigao previše analizirati,ali izgleda dosta povoljna cijena za ovu dionicu, da ne kažem da je jeftina.

ja neću ni računati kada je tako povoljna[emo_smijeh]

Evo screen shot s odluke skupštine:

Evo konačno šanse za kupnju tko ima novaca.

U pravu ste likvidnost je bola loša, jer nitko nije htio prodavati dionice.Za očekivati je veću likvidnost.

kupovat će onaj tko zna prepoznat potencijal firme, prihod po zaposlenom,dobit po zaposlenom, imovinu, kapital….

Znam mnoge koji su to 2007. kupovali po 4xx. Neće to oni još prodavati. Tek kad dođu na nulu, možda

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Dali je netko zainteresiran da kupi mojih 36 dionica SM86?Čistim si portfeljij i dao bi ih jako povoljno.

Na Hita-OTC prodajem 36 kom po 70kn, i da ih baš nitko neće? Plizz ekipo skupljam si za transplantaciju kose🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Daj neka uleti netko.

New Report

Close