SAPN (Saponia d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SAPN (Saponia d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fižulić to kaže, ne kažem ja

e sad, ako si ti pametniji od fižulića u redu

ja više vjerujem fižuliću

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma svi sve znaju. Očekivalo se da će cijena pasati pa nije, sad nema druge nego mora rasti. Cijena je toliko niska i sve je vec to uračunato u nju. A investimir ko investimir, na Krašu je zavijao kao hijena, al opet se morao poklopiti ušima.

Sve raste, samo on gleda i nešto čeka. Investimire, okreni se oko sebe. Moraš mijenjati strategiju jer ova očito je, ne daje rezultata. Pozdrav.


fižulić to kaže, ne kažem ja

e sad, ako si ti pametniji od fižulića u redu

ja više vjerujem fižuliću

Nisu morali sada prodati. Ja više vjerujem Grbešiću nego Fižuliću

Prodali su nesto sto ce uskoro vrijediti 0kn.
Napravili su odlicnu stvar.
Inace, kako je Saponia glasala na nagodbi?

MRBEAN – Kak to misliš da ne kupuju – pa danas su kupili 60-tak tisuća kn, jučer tristotinjak – na svoje oči gled’o… 🙂


@Investimire,
Guraš tu priču opet o velikom diskontu, to su špekulacije, uvjeren sam da se ne radi o nikakvom popustu, nego se radi o premiji, izračunaj malo vrijednosti novoga Agrokora i pogledaj vlasničke odnose. Non stop prosipaš nekakvu negativu.
Riješili su se Agrokora za sva vremena, imati će dosta veliki jednokratan financijski prihod, sa kojim zasigurno mogu puno korisnog napraviti u kompaniji.

Ma i da su prodali uz diskont, to je super. Rješili su se toga i to je završena priča. Prodali su po više nego što su mislili da trenutno vrijedi ili će vrijediti. Nisu morali prodavati, tako da…u svakom slučaju dobra priča, po koliko god da su dali, a da je više od 0 kn. Da je i za kunu, dobro je. A više je.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


MRBEAN – Kak to misliš da ne kupuju – pa danas su kupili 60-tak tisuća kn, jučer tristotinjak – na svoje oči gled'o… 🙂

Ma ne znam zbog čega uopće komentirate postove lika koji je očiti manipulator i špekulant.
Vjerojatno ga muči što se iz trenutnog odnosa K/P može zaključiti da će se ljestvica za skupljanje količina morati dići na novi nivo.



fižulić to kaže, ne kažem ja

e sad, ako si ti pametniji od fižulića u redu

ja više vjerujem fižuliću

Nisu morali sada prodati. Ja više vjerujem Grbešiću nego Fižuliću
[/quote]

Morali su, morali
Za 127 mil. kn dobili ispod 30mil.
Prodali u najgorem trenutku.
Zašto.?
Jer su morali.
Čekajmo Q4. Neke stvari će biti jasnije.

Koliki većinski ima postotak i može li firmu delistirati?

Lp


Koliki većinski ima postotak i može li firmu delistirati?
Lp

A da se ti malo potrudiš i pogledaš recimo na ZSE ili SKDDu to kaj te zanima?




fižulić to kaže, ne kažem ja

e sad, ako si ti pametniji od fižulića u redu

ja više vjerujem fižuliću

Nisu morali sada prodati. Ja više vjerujem Grbešiću nego Fižuliću
[/quote]

Morali su, morali
Za 127 mil. kn dobili ispod 30mil.
Prodali u najgorem trenutku.
Zašto.?
Jer su morali.
Čekajmo Q4. Neke stvari će biti jasnije.
[/quote]

A onda su svi prodali u najgorem trenutku. Prodali su u najboljem trenutku da dobiju vise od onog sto se inače nudilo.

Sto se tiče delistanja, neće je delistati. Da su htjeli napravili bi to na 200-220 kuna kada je sipao onaj neki Korčulanin.

Inače…..kako može biti loša vijest da ili ako su prodali udio u Fortenovoj?….nisu li ta potraživanja otpisana i nije li zbog toga nastao gubitak u 2018?….. o čemu mi ovdje pričamo?…..prodaja udjela je “vanredni prihod” ukoliko je prodano za više od tih 60-tak mil ili po koliko više vode taj udio…..i nije li netko pisao da je prije o 30 mil eura a ne kuna?

Pricamo o lanjskom snijegu i njegovom utjecaju na proljetnu sjetvu.

Ma baš nekak tak i ispada kolega one…..dobra

Meni je interesantno da je Stanić stavio u svoj asortiman sokove Maraska uz svoj strateški artikl Juicy.

New Report

Close