Sanader ponovno kupio umirovljenike (objavljeno 12.07.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader ponovno kupio umirovljenike (objavljeno 12.07.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

3X hura za iveka. sve mi se čini da i ja budem glasao za HDZ

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Ovaj Jordan je živa pušiona za naše umirovljenike! Katastrofa, da se takav čovjek nađe na takovoj poziciji[smiley3]

Gospodin Sanader misli na svih a ne samo na odabranu kastu njemu bliskih ljudi! Mislim da će i moj glas pripasti njemu na sljedećim parlamentarnim izborima.

nekako mi izgleda kao da je vojo dobio zadatak da kontrolira političku atmosferu na forumu … ima 2 posta i oba dva su mu na temu HDZ-a politike i sanadera, gospodine vojo dobro došli… bilo bi lijepo da malo komentirate i nešto vezano uz gospodarstvo, nije potrebno da se brinete o političkoj atmosferi na ovome forumu… ovo je poslovni forum a ne politički…

p.s. moj glas sigurno nečće pripasti sanaderu jer je totalno poslovno nesposoban…. a što se tiće gospodarstva pa HDZ je dozvolio najveću pljačku državne imovine – HFP


Gospodin Sanader misli na svih a ne samo na odabranu kastu njemu bliskih ljudi! Mislim da će i moj glas pripasti njemu na sljedećim parlamentarnim izborima.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

New Report

Close