Sanader: Optužbe su blato, mulj i močvara (objavljeno 06.07.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader: Optužbe su blato, mulj i močvara (objavljeno 06.07.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako Sanader misli da je ON i vladajuća struktura cijela Hrvatska koja se smije. Meni ovakve optužbe i optužbe prema HFP ni malo nisu smješne već tragične![smiley16]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Zanimljivo je kako je Bajić, brzo riješio Glavaša, bez puno dvojbi, a oko slučaja Brodosplit se nekako odugovlači.
Čini mi se da trodioba vlasti još nije profunkcionirala nego se državno odvjetništvo aktivira samo onda kad to paše Sanaderu i Mesiću, ali ne i onda kad im ne paše.

Čini mi s eda se tu pleše jedno veliko kolo u kojem plesači drže jedan drugoga za onu stvar i ko izgubi ritam i takt – susjed ga lagano stisne![smiley2]
E, pa sada ti pleši i koncentriraj se![smiley1]
Nije lako !?[smiley1]

Sam Sanader kontra hrvatske mafije.Logično je da ga optužuju hrvatski generali u mirovini,koji imaju i novac i hrvatske medije.Osvetoljubljivi su.Žele ekonomski i politički kaos u Hrvatskoj.Sanader im je jedina opasnost.Mafija kontra Sanadera.Oporba čeka kao lešinari,neka bog čuva Hrvatsku i Sanadera.


Sam Sanader kontra hrvatske mafije.Logično je da ga optužuju hrvatski generali u mirovini,koji imaju i novac i hrvatske medije.Osvetoljubljivi su.Žele ekonomski i politički kaos u Hrvatskoj.Sanader im je jedina opasnost.Mafija kontra Sanadera.Oporba čeka kao lešinari,neka bog čuva Hrvatsku i Sanadera.

Ajde lijepo da Maček ima para da nekog zaposli za pisanje po forumima. Kažeš hr generali, isti oni s kojima je Ivo brao kestenje.

Zašto ne bi hrvatski generali u mirovini izdali Hrvatsku.General Zagorec je dobar primjer,boji se hrvatske sudbene vlasti,vjerovatno da osim u Beču ima poslovanje u Londonu i Moskvi.Rasprodaja hrvatskog ugleda.Osobno ne poznam g.Mačeka i nemam potrebe ga upoznati,Sanadera cijenim i ponavljam u Hrvatskoj samo Sanader i HDZ mogu pobijediti hrvatsku mafiju.


Zašto ne bi hrvatski generali u mirovini izdali Hrvatsku.General Zagorec je dobar primjer,boji se hrvatske sudbene vlasti,vjerovatno da osim u Beču ima poslovanje u Londonu i Moskvi.Rasprodaja hrvatskog ugleda.Osobno ne poznam g.Mačeka i nemam potrebe ga upoznati,Sanadera cijenim i ponavljam u Hrvatskoj samo Sanader i HDZ mogu pobijediti hrvatsku mafiju.

Da se hrvatska mafija bori protiv hrvatske vlasti je i pad helikoptera u Vukovaru.To je taj isti helikopter koji su tjedan dana prije koristili g.Mesić i g.Sanader zajedno.Oba dva bi pala.Istraživanje će dokazati da se radi o sabotaži,ali malo zakašnjeloj,helikopter je pao malo kasnije nego je planirano.Možda je neki mafijaš dotočio malo aditiva u gorivo,pa je helikopter ostao bez goriva.

Nkon prisilnog spuštanja u petak u Zagrebu,vladin avion na popravku u Baselu i odveden u tajnosti u Švicarsku.Premijer Ivo Sanader otputovao u Split redovnomk linijom,to je pametna odluka.Neće valjda mafijaši zbog premijera rušiti redovnu liniju.

New Report

Close