Samo u jednom slavonskom gradu prodaje se 200 kuća, a cijene su iznimno niske

Naslovnica Forum Komentari članaka Samo u jednom slavonskom gradu prodaje se 200 kuća, a cijene su iznimno niske

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

karlovac, poslovni prostori u centru po 500eu m2, stambeni i po manje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve te preskupe nekretnine treba staviti u funkciju,pokvarenjaci iz inata ne žele zarađivati masne pare pa ne stavljaju u najam.

"Only dead fish swim with the stream"

Ovo je zemlja gdje se ne cijeni rad nego samo pljačka i politička podobnost, gdje narod bira uvijek iste lopove i gdje je vladajućoj garnituri dopušteno da radi što ih je volja, bez ikakvih sankcija i prosvjeda javnosti.
Svaki obrazovani građanin radije će skupiti krpe i otići živjeti vani, nego da mu život prolazi u zemlji gdje je njegov rad slabo plaćen i gdje se jedva spaja kraj s krajem. No problem je – kamo otići iz Hrvatske? Hrvati i nisu baš poželjni u većini europskih zemalja, tako mi je npr. prijatelj iz Osla pričao da nas u Norveškoj doživljavaju isto kao i Kurde i slična plemena.


Ovo je zemlja gdje se ne cijeni rad nego samo pljačka i politička podobnost, gdje narod bira uvijek iste lopove i gdje je vladajućoj garnituri dopušteno da radi što ih je volja, bez ikakvih sankcija i prosvjeda javnosti.
Svaki obrazovani građanin radije će skupiti krpe i otići živjeti vani, nego da mu život prolazi u zemlji gdje je njegov rad slabo plaćen i gdje se jedva spaja kraj s krajem. No problem je – kamo otići iz Hrvatske? Hrvati i nisu baš poželjni u većini europskih zemalja, tako mi je npr. prijatelj iz Osla pričao da nas u Norveškoj doživljavaju isto kao i Kurde i slična plemena.

Jovane, ti nit si Hrvat niti si bio vani. Svatko tko dodje vani nije docekan rasirenih ruku kao Srbi koji su naucili da ih se odmah uhljebi a ako se to ne dogodi onda su ugrozeni itd. Taj mentalitet je ostao i danas ali malo-pomalo ce Hrvati to neutralizirati zato i caruje korupcija. Svatko tko dodje vani mora se dokazati radom i ako to ucini nitko ge ne gleda iskosa. Osobno znam nekoliko tisuca Hrvata koji rade po cijelom svijetu i nikad nisam od nekoga cuo ovo sto ti pricas. Ne znaci da si Hrvat ako imas hrvatsku putovnicu. U tome je bit ali doci cemo i do toga.

New Report

Close