RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi prodaju al nitko da proda?Dok s druge strane svi kupuju al nitko da kupi?

Ak je zanimljivo to kaj je jedan te isti stavio svojih 7777 kom na ask (mislim, stvarno – mozes se kladiti da ima upravo toliko) i onda istu količinu na bid u rasponu jedne kune……

Tesko da ce se takva transakcija realizirati……

Toliko zanimljivo da se najvjerovatnije neće protrgovat niti jedna dionica

Gospođa Cvjetko je imala 8004 kom.
Jučer 7866 kom.
Možda sada ima 7777 kom. i odlučila je sve prodati.
Bolje tako nego mjesecima male količine.

Jel mozete biti sigurno da nitko drugi iz top-10 nije zainteresiran za prodaju ?
Recimo……br.7….?

Ako sam dobro vidio krupni prodavatelji su se povukli.
Možda trebaju razmisliti preko vikenda.

Ovo je, u biti, vrlo efikasan (doduse, pomalo riskantan) način za riješiti se (malo po malo) svojih dionica.
Veci nalog na okrugloj brojci (10) u očekivanju da ce barem netko nadbidavati – kao ovdje 10,10……i onda u zadnjoj sekundi stavis koliko se moze prodati upravo po toj cijeni – 10,10…..u nadi da te nitko od malo vecih prodavača neće poklopiti na 10,00 sa par tisuća komada…..

U prilogu.

Da ali on nema 7.777 dionica?

Na ZSE ima puno rizika.
Na dionici RIZO sve je rizik.
Ako gospođa Cvjetko riskira na bidu da bi prodala zanemarivu količinu dionica, možemo joj svi pozavidjeti na pokazanoj hrabrosti.
Drugim riječima, gospođa ima jaj* ko kokosove orahe. 🙂

Trgovački sud u Bjelovaru danas je pokrenuo proceduru otvaranja stečaja u zagrebačkim RIZ Odašiljačima zbog blokade računa na iznos od devet milijuna i 124 tisuće kuna. Sud je imenovao Darka Šketa za privremenog stečajnog upravitelja u RIZ Odašiljačima koji bi trebao utvrditi postoje Ii uvjeti za otvaranje stečaja u toj tvrtki.

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/bjelovarski-trgovacki-sud-na-zahtjev-fine-naredio-razmatranje-stecaja-u-riz-odasiljacima/9353522/

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Imamo novi dokument na ZSE http://zse.hr/default.aspx?id=93836 . Izvrsna je vijest da ovo vodi Šket koji zna ući u problematiku stečaja i financijskih dubioza. Vidjet će se uskoro sve u vezi dosadašnjeg upravljanja. U svakom slučaju napokon se nešto pokreće i RIZO saga ide svom kraju. Šteta, mogli su biti respektabilni uz pravo vodstvo. Sva sreća da je bivši direktor u firmi pa može na licu mjesta objašnjavat svoje “maestralne” poteze…

Ima li kakvih informacija o radu g. Šketa?

Ima on će jedini profitirat zahvaljujući stečaju

Na ročištu zakazanom za 02. listopada 2019. Trgovački sud u Bjelovaru je donio zaključak o otvaranju stečajnog postupka nad RIZ Odašiljači d.d. iz Zagreba, Božidarevićeva 13.

https://zse.hr/default.aspx?id=94003

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close