Repač ulaže 90 milijuna kuna i vraća život na otok u blizini Vodica

Naslovnica Forum Komentari članaka Repač ulaže 90 milijuna kuna i vraća život na otok u blizini Vodica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A vidim, čovjeku je već teško, izraz lica mu to govori.
Možda je sve to skupa počeo sam, a ne od roditelja ili Loto.
I, desilo se, baš sreća.

“Lobist” Lino ima najveći komad zemlje uz željenu marinu, tako da to nije ni čudno. I sada čovjek ima suhi vez i servis za brodove i koristi infrastrukturu otoka za svoje potrebe. Kako se priča po otoku, braća su ga tužila za zemlju koju je prisvojio sebi. Učlanio se u hdz da bi mogao otokom (Šepruinama) na svoj način upravljati. Čovjek je prava mustra, tako da ako su u njemu našli partnera, sve to govori i o investitorima.
A otok Prvić nema komunalnu infrastrukturu i svake godine je more prljavije i sada bi htjeli na tom malom otoku marinu od 190 vezova, to samo govori da nikada nisu bili u Šepurinama nekoliko tjedana, jer to jednostavno nema ama baš nikakvog smisla. Nisam protiv napretka jer ovo nije korak naprijed. Sretno nam svima bilo…

Zagorčat će njemu domaći ljudi život. Je-be se njima što je otok iseljen, što nema života, što nema radnih mjesta, važno je da oni njemu mogu naškoditi. posebno ako je furešti. Malo nas je al smo gooooovna !

viewer i sls puno pozdrava iz Zgb.
Obadva su u pravu, oba su pala.

za te pare može kod Marića kupiti otok
i onda graditi na svome što ga volja

Kako bi rekli zagorci: “Ak susedu crkne krava, ja zakoljem dve svoje. Zakaj bi on bil bolji od mene?”

New Report

Close