Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To ce te rijesit na ovaj nacin :

Kad stisnete ocjenu i ako vam napise ,vec ste glasovali, gore gdje vam stoji ,poslovni.hr/forum / …, to dodirnete da vam se otvori link od trenutne stranice foruma ,nju kliknete da vam opet ucita stranicu i glasovanje je prihvaceno

zm1, 21.02.2023. u 13:35

To ce te rijesit na ovaj nacin :

Kad stisnete ocjenu i ako vam napise ,vec ste glasovali, gore gdje vam stoji ,poslovni.hr/forum / …, to dodirnete da vam se otvori link od trenutne stranice foruma ,nju kliknete da vam opet ucita stranicu i glasovanje je prihvaceno

Zahvaljum, na objašnjenju, to funkcionira sada, ali ipak je pravo rješenje, da se to ne mora stalno osvježavati.

 

Drugi problem i dalje se ne rješava: u rubrici “najnoviji komentari”, jesu najnoviji komentari, ali na dan 7.11.2021.

I što ćemo sad!?

Milijarder, 22.02.2023. u 16:52

 





zm1, 21.02.2023. u 13:35



 

To ce te rijesit na ovaj nacin :

Kad stisnete ocjenu i ako vam napise ,vec ste glasovali, gore gdje vam stoji ,poslovni.hr/forum / …, to dodirnete da vam se otvori link od trenutne stranice foruma ,nju kliknete da vam opet ucita stranicu i glasovanje je prihvaceno

 



 

Zahvaljum, na objašnjenju, to funkcionira sada, ali ipak je pravo rješenje, da se to ne mora stalno osvježavati.

 

Drugi problem i dalje se ne rješava: u rubrici “najnoviji komentari”, jesu najnoviji komentari, ali na dan 7.11.2021.

I što ćemo sad!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nema na čemu , a ovo za najnovije komentare ,ne znam kako rijesit

zm1, 21.02.2023. u 13:35

To ce te rijesit na ovaj nacin :

Kad stisnete ocjenu i ako vam napise ,vec ste glasovali, gore gdje vam stoji ,poslovni.hr/forum / …, to dodirnete da vam se otvori link od trenutne stranice foruma ,nju kliknete da vam opet ucita stranicu i glasovanje je prihvaceno

Kako blokirane forumaše koji mi više ne idu na živce maknuti iz blokiranih?

trial, 23.02.2023. u 15:39

 

zm1, 21.02.2023. u 13:35

 

To ce te rijesit na ovaj nacin :

Kad stisnete ocjenu i ako vam napise ,vec ste glasovali, gore gdje vam stoji ,poslovni.hr/forum / …, to dodirnete da vam se otvori link od trenutne stranice foruma ,nju kliknete da vam opet ucita stranicu i glasovanje je prihvaceno

 

 

Kako blokirane forumaše koji mi više ne idu na živce maknuti iz blokiranih?

Poslano na privatnu poruku

Suricata suricatta

možda glupo pitanje, ali meni važno. par godina koristim forum bez da sam bio aktivan u smislu pisanja postova (čak štoviše, ovo mi je prvi post ikada) i zanima me razlog zašto mi je pola komentara na temama blokirano, tj piše objava čeka odobrenje? selektivno prikazuje, nekada je potrebno i par dana da to “odobrenje” stigne i da vidim objavu, dok se ljudi koji pišu te objave normalno dopisuju, objavljuju i sve vide? šta sam propustio?

mjesec i pol nema odgovora?

Sustav funkcionira tako da postove forumaša koji su ti u statusu prijatelja vidiš odmah čim su napisani, a postove onih koji ti nisu prijatlji vidiš tek nakon odobrenja moderatora.

S obzirom da ne znamo što je s vjekom (otišao u mirovinu ili napustio firmu) i tko sad moderira forum, očito je da se postovi nešto usporenije moderiraju nego kad je to on radio.

hvala ti na odgovoru, no nisam siguran da je tako. jer nemam nikoga u statusu prijatelja, a neke postove vidim odmah (poput ovoga tvoga), a neke moram čekati to famozno odobrenje. nerealno je da u 2023oj jedan forum o tržištu kapitala funkcionira na tako loš i neintuitivan način, zaista sramotno

VTx, 10.07.2023. u 17:23

hvala ti na odgovoru, no nisam siguran da je tako. jer nemam nikoga u statusu prijatelja, a neke postove vidim odmah (poput ovoga tvoga), a neke moram čekati to famozno odobrenje. nerealno je da u 2023oj jedan forum o tržištu kapitala funkcionira na tako loš i neintuitivan način, zaista sramotno

Ove postove koje vidiš odmah a nisu ti prijatelji su postovi starijih forumaša koji su zbog svog staža izuzeti od moderiranja.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Demokratija na djelu i dalje na poslovnom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Napomena

Mijenjao sam mobitel, a bio sam još ranije zaboravio pass, ali sam se danas slučajno sjetio koji je pa se uspio logirat. U starom uređaju mi je password bio pohranjen.

Portal ne šalje novi pass na mail, niti se može napraviti novi profil.

Neka tehnička greška?

Meni sad očito ne treba, ali novima bi to  mogao biti problem…

Zato sve lozinke treba imati negdje posebno  zapisano, na nekom ipak papiru. Usto, ne postoji mogućnost da ignorirane forumaše makneš iz tog statusa. Kog si stavio na ignore, to naknadno ne možeš poništiti.

 

Da.. slažem se.

Važne lozinke i držim na papiru. Forum mi je tek s vremenom postao važan. Ovdje sam sa slično i istomišljenicima.

Na ignore nemam nikoga osim fond menadžerčića koji eklatantnim neistinama zagađuje oba foruma već mjesecima, ali nije to razlog ignorea, nego to što se prebacio na osobnu razinu. Ironično je da mi je i dalje na listi “prijatelja” pa vidim kad je taj stari online, a to je gotovo svaki put kad dođem. I sad ga vidim dolje.

Pročitam ja svakakve komentare i imao sam s nekima neugodnijih razmjena, pogotovo na drugome forumu, ali nemam razloga stavljati ih na ignore ako znaju mjeru, ako se znaju zaustaviti. ‘Ak se nemreš kontrolirat, a imao si desetljeća da evoluiraš kao osoba, nema tu pomoći. Možeš biti u pravu u vezi svega, u vezi kretanja svake cijene svake imovinske klase i postati zilijarder…  Jednostavno me ne zanima ništa što izlazi iz tvojih usta, prstiju, itd. Tako da kog ja odlučim blokirati, znajte da se taj jako trudio da me pogura na takav potez. Ne vidim razloga zašto bih povlačio tu odluku.

jel to admin ošo na skijanje bez laptopa?

.pa nemožemo već danima pročitati ‘nerecenzirane’ objave veleštovanih forumaša 😁

New Report

Close