Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovamo na forumu postalo malo življe.

Jel možda razlog nova pravila kod onog drugog foruma.?

Svaka konkurencija je zdrava,osim kad nije.

Jel ima još netko problema s učitavanjem stranica PD ili je to samo kod mene?

Ignore: KressoM, delux

Meni na mobu otvara normalno.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Pitanje za admina (i ostale ako znaju):

kako da izmijenim potpis?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek, 27.08.2021. u 10:03

Pitanje za admina (i ostale ako znaju):

kako da izmijenim potpis?

Na ovom “redizajniranom” forumu vjerojatno -nikako 🤣

Ignore: KressoM, delux

Komentara je sve manje, gotovo ih više ni nema. Očito je “redizajn” uspio ono što nisu niti sve krize do sada-uništiti ovaj forum! “Bravo”….

Ignore: KressoM, delux

avax10, 26.10.2021. u 14:28

Komentara je sve manje, gotovo ih više ni nema. Očito je “redizajn” uspio ono što nisu niti sve krize do sada-uništiti ovaj forum! “Bravo”….

Kolko vi gospojo imate godina? 45 stvarnih?

nepoduzetnik, 20.01.2022. u 17:34

 





avax10, 26.10.2021. u 14:28



 

Komentara je sve manje, gotovo ih više ni nema. Očito je “redizajn” uspio ono što nisu niti sve krize do sada-uništiti ovaj forum! “Bravo”….

 



 

Kolko vi gospojo imate godina? 45 stvarnih?

Na čemu si ti?

Ignore: KressoM, delux

Opet nešto ne štima. Na ZABA nema komentara i td… Prijatelj ne može da uđe sa svojim profilom i lozinkom a kad ide mijenjeti lozinku da dobije novu, ne radi. Možete li kako popraviti ?

Naviknite se ,ova stvar ,tj poslovni je nepooravljiv  jer su ga jako lose napravili kad su mijenjali dizajn

zm1, 07.03.2022. u 15:10

Naviknite se ,ova stvar ,tj poslovni je nepooravljiv  jer su ga jako lose napravili kad su mijenjali dizajn

vrijeme je za redizajn redizajna jer ovo je od prvog dana teška katastrofa kako je napravljeno

Zašto se ne može upravljati sa ignoriranim profilima?

Nevjerojatno, na početnoj stranici foruma, u rubrici “najnoviji komentari” mogu se pročitati “najnoviji komentari” iz 2016. godine, 2019. godine, a ponekad i iz 2022.

 

Ali najčešće ovi prvi!

 

Ima li kakvo objašnjenje za to?

Milijarder, 01.12.2022. u 13:02

Nevjerojatno, na početnoj stranici foruma, u rubrici “najnoviji komentari” mogu se pročitati “najnoviji komentari” iz 2016. godine, 2019. godine, a ponekad i iz 2022.

 

Ali najčešće ovi prvi!

 

Ima li kakvo objašnjenje za to?

Evo prošlo skoro 3 mjeseca od mog pitanja.

 

Zaključak: cijela stvar oko toga je jako mistična, izgleda da se uključio i sam nečastivi!

 

IT ekipa na marendi 3 mjeseca!

 

Sad će oni!

Ima još, u svezi savršenog funkcioniranja foruma!

 

Kada želim ocijeniti neku od poruka Kolegica i Kolega, jednostavno me forum (tko je taj?) obavijesti da sam već glasao!

 

Je li se to i vama događa!?

 

Meni na cca 50% poruka!

 

Opet nečastivi.

 

Marenda i dalje u tijeku!

 

Pohiti polako!

New Report

Close