Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pise mi da imam 15 (!!) zahtjeva za prijateljstvo!! kako da ih odobrim kad nigdje nema te opcije???

dajte rijesite to konacno jer ovo je najveca blamaza s redizajnom www i foruma koju sam vidio na netu!!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Teška katastrofa od nefunkcioniranja ovog foruma! Po 10x pokušavam otvoriti jedno te istu stranicu pa mi javlja


500 Internal Server Error



nginx
ili otvori na pola pa su svi podaci porazbacani po ekranu…
Koma, prava koma!!!!

Ignore: KressoM, delux

Ubili ste forum ovim redizajnom. Treba nešto mjenjati…

užas od novog foruma i što je najgore-ništa se ne popravlja, bugovi su stalno prisutni! također vidim da smo najgore ocijenjeni mi koji kritiziramo ovaj očajan dizajn i nesposobne programere koji su uništili ovaj forum pa im je ovo valjda osveta prema nama!

ovo je totalna banana

Luksic lamenta pérdida de millonaria inversión en Banco Popular de España: "No siempre se gana"

Nema se tu što popravljat,  bacite ovo u smeće i instalirajte neki funkcionalan forum ako imate u interesu imati korisnike koji nisu krajnji mazohisti.

Optima i kras totalna banana. Ne mozes pristupiti. Pise bad gateway. A npr nekada moze poslijednja strana, ali ne moze predposlijednja pojedine teme. Cudo.od foruma 🙂

 

 

Status Quo: Roll Over Lay Down

nevjerojatno da niti nakon 15 dana programeri nisu u stanju ispraviti bezbrojne bug-ove na “novom” forumu!?! ništa ne radi kako treba, ne može se dodati potpis, ispraviti postove kako treba, odobriti prijateljstva, citiranje je sizifov posao, otvaranje stranica i topica malo radi malo je “bad gateway”…pa kako vam nije više neugodno?!? priznajte da ne znate posao i dajte nekome tko zna!!!!!

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pa vidite da ništa ne radi dobro a ovi nikako popravit i usavršiti to isto, zato jedina opcija prelazak na novi forum

gori ste od crobexa danas, na pola toga ne mogu uci

Katastrofa, i dalje svako malo iskoči poruka “bad gateway” (zadnja na RIVP) i ne učitava stranicu.

KOMA!!!!!

Ignore: KressoM, delux

ako vam je cilj bio da odemo na onaj drugi forum, cestitke uspjeli ste

ništa ovdje ne radi kako treba! dajte uzmite konačno profi firmu da vam napravi posao! ovo što su vam srednjoškolci napravili za vikend ništa ne valja! svako malo bad gateway!!???

budapest !

kad hoću citirati nečiji post da odgovorim,vrati me na vrh stranice a citata nigdje! koji luzer vam radi ovaj “redizajn”??? pa ovo je KATASTROFA od nefunkcionalnosti i lošeg rada,u životu nisam vidio nešto ovako loše napravljeno, a “redizajn” foruma je počeo pred mjesec dana!!!!!!

eeeej, mjesec dana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najbolja fora vam je što nas koji kritikujemo voaj očaj od redizajna označite crvenim smajlijima ko do samo kriminalci iako večina nas ima odlične ocjene postova od strane kolega i vice versa, oni s najgorim ocjenama imaju po vama ocjenu “izvrstan”

jad i bijeda!

New Report

Close