Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Puštaju moderatori bez problema negativne komentare, pljuvanje čak i komentare gdje ljudi pozivaju druge da predaju na dionice.net.

Ovo više nije sfera teorije zavjera, ovo JE zavjera!

Netko kao da ne želi da su tu više piše!

Tko su vlasnici PD portala?

Dali se skoro de sila promjena vlasničke strukture?

vjeko, 11.02.2020. u 09:08
Poštovani korisnici,

Hoće li se popravljati nesto na forumu?

Ne misli valjda PD i cijeli portal “pokloniti”?

Newinvest, 16.02.2020. u 21:27
Puštaju moderatori bez problema negativne komentare, pljuvanje čak i komentare gdje ljudi pozivaju druge da predaju na dionice.net.

Ovo mi sve liči na smišljen čin!

Kako je moguće da “preko noći” nastane novi portal sa forumom i to bolji od ovoga?
Za stari smo svi nekako bili vezani i nema šanse da bi nas netko od tamo izgurao da se ovo nije dogodilo!

ludilo, ne sjećam se kada za vikend nisam niti jednom otvorio forum….zapravo, nije mi na kraj pameti bilo da uopće otvaram forum…prije mi je ovo bilo mjesto opuštanja, zabave, korisnih informacija ponekad i prepucavanja, ali uglavnom je sve to bilo u pristojnim okvirima….ovo sada ne privlači me uopće niti da bih čitao forum, a još manje pisao…u jednu ruku je to dobro jer ću manje gubiti vrijeme na netu pa ću imati više vremena za korisnije stvari 👍

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovo tu nema smisla. ili nek dobije otkaz budala koja je za ovo odgovorna ili bi forumaši trebali otići negdje drugdje raspravljati i pisati.

Ljudi ovo ne valja ništa. Nakon 14 godina obrisali ste mi račun. 🙁 čekam aktivaciju na dionice.net.

Razmaci izmedju postova su ogromni, uzasno je sve nepregledo. Oči me jednostavno ubiju nakon minute čitanja, ova podloga i blijeda slova ubiju oči. Hoću otvorit neku temu, stalno izbacuje greške. Ma nemam riječi, zao mi je.

Ovako je isao i prosli upgrade foruma. Bacim vam betu pa koristim korisnike foruma kao testere. Nije bas neka fora.

Za ove koji se ne mogu logirati sa svojim starim nickom. Zatražite kroz obrazac novu lozinku. Rekao bi da se tu radi o podigunutoj razini sigurnosti kod defiiranja lozinki.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

pokušavao sam na razne načine otvoriti jednu od tema pri vrhu popisa na TK Hrvatska jer piše da u temi ima novih postova. na svaki pokušaj dobijem poruku “502 bad gatway” ili tako nešto.

nakon 6 dana od početka rada novog foruma, ovdje još uvijek rijetko što funkcionira. ovo je teški, ali baš teški amaterizam. da vam to netko radi čak i gratis, bilo bi preskupo za ovo što su vam napravili..ali ako ih za to još i plaćate….nema riječi

ukratko: tuga, čemer i jad….

vidim da imam neku greška  u pisanju u mom zadnjem postu, ali naravno da se to u ovom novom forumu više ne može ispraviti (za razliku od starog)…

 

Beba, 16.02.2020. u 22:25

Koliko se može vidjeti, novi forum je gotovi softverski paket koji se instalira i krene konfigurirati. Neke stvari je admin rješavao u hodu. Možda se ne može doslovno preko noći, ali može jako brzo

 

Ne mogu se logirati sa svojim podacima koristeći svoju dosadašnju lozinku, kao korisnik drevil registriran sam od 2008. godine. Molim poslovni dnevnik da to riješi! Koliko god to bilo normalno i svakodnevno mnogima ovdje, meni se ne da pisati kao reinkarnacija drevil2.

drevil2, 17.02.2020. u 13:57
Ne mogu se logirati sa svojim podacima koristeći svoju dosadašnju lozinku, kao korisnik drevil registriran sam od 2008. godine. Molim poslovni dnevnik da to riješi! Koliko god to bilo normalno i svakodnevno mnogima ovdje, meni se ne da pisati kao reinkarnacija drevil2.

Pošaljite mail na vjeko.culo@poslovni.hr pa će vam on riješiti problem.

Ovo sam vidio u poruci od korisnika Verdi i meni je pomoglo.

Neće više biti potrebe za reinkarnacijom.

Stari korisnički računi su živi samo vam treba nova lozinka.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Ne mozes uredjivat poslani post.

Ne mozes prijaviti spamera

Mozda se poboljša. Al zasada lose.

Ne pregledno. I nemogu vise s jednim klikom na forum.

 

 

Hebes ovakav forum, gasi ga, bolje da ga nema.

Hafid, 17.02.2020. u 16:52

Hvala, rješeno!

New Report

Close