Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedva se logirao. da probam jel fercera.

who dares, wins

Zasto na forumu nema paginacije i pretrazivanja po stranicama ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zasto se na mobilnoj verziji foruma ne mkze pristupiti temi optima ?

Zasto se ne otvaraju dionice na mob verziji foruma ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zasto sada na mob verziji foruma mozemo pristupiti samo prvoj i poslijednjoj stranici teme ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

avax10, 14.02.2020. u 13:29
Nevjerojatno da se jedan običan redizajn foruma pretvorio u ovakvu katastrofu. Pustimo sad to što danima ništa ne radi kako treba,  meni je frapantan ovaj masovni tihi bojkot novog foruma od strane forumaša! Nitko ništa ne piše jer se izgleda na ovakvom forumu nikome ne piše!

Ne pišu jer su na drugom forumu…

Abandon this ship 🙂

slijedi nam precesija

I dalje je isto. Na mobilnoj verziji foruma se na temi OPTIMA moze pristupiti poslijednjoj stranici, ali ne i prethodnoj.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Meni je žao zbog ovog.

Bio mi je drag naš kutak svijeta na Poslovnom. Prijatelji. Zabava. Informacije. Razmjena mišljenja.

Valjda se u redizajn moralo, nema drugog objašnjenja

discover, 14.02.2020. u 19:01

a možda se ne mogu logirati kao što se ni ja nisam mogao. džaba lozinka, džaba sve. bez vjeke nije išlo.i sad mi je br. 1 iznad slike a nikakve poruke nemam u inboxu.

who dares, wins

Opet ponavljam da mi ovo miriše na namjerno opstruiranje, mozda je u sferi teorija zavjere ali tako mi djeluje

Jedina tema koja funkcionira je ova 🙂

  1. Ostale kako kad. Najbolje mi je kada otvoris temu a tamo pise 502 bad gatway
Status Quo: Roll Over Lay Down

verdi, 14.02.2020. u 21:05

To vam je zahtjev za prijateljstvo koje ne možete prihvatiti, jer ne vidite od koga je došlo, a i nema gumba za prihvat prijateljstva

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

vjeko, 11.02.2020. u 09:08
Poštovani korisnici,

Ne mogu ni komentirat na temi, pa sam na moderatora pritisnuo opciju odovori da mi post uopće moze proći. Ljudi, ovo vam je katastrofalan redizaj. Nemam ništa protiv promjena, ali ovo je poluproizvod pušten u produkciju. Ne znam od čega da krenem, ali evo samo ukratko. Morao sam se ponovno registrirati pod novim nickom nakon 14 godina:(, moj nick darac ne privaća. Imam dobar vid, ali ova boja slova me ubija, jednostavno od napora čitanja ubije svaku volju za bilo kakvim duljim čitanjem. Razmaci izmedju postova su preveliki, nepotrebna  zamorna scrolanja. Kad zelim otvorit neku temu izbaci mi 502 Bad Gateway. Dajte riješite to čim prije, do onda odlazim sa foruma, ova poadina i blijeda boja slova jednostavno mi ubije oči.

Tjedan dana za “pošarafat” šta škripi ,to bi bilo podnošljivo. Sve preko toga, baš i ne.

Sjećam se prošlog redizajna,bilo ne “kukulele” i mislio samo nikad više taj forum nebu gledao,ali srihtali su nekako… je potrajalo ali bilo je upotrebljivo.                         Vald već će nać da neko to “popegla”  dok ne odustanu korisnici usluga,jer onda se gubi smisao biznisa.

Ovo je neupotrebljivo i poduzimajte brzo sve što možete i ne možete😂

 

najbolje vratit na staro…niko vise i ne pise na forumu..nula  bodova..prvi ja odustajem od foruma a mislim da ce ih puno odustat..ocjena  1

Kako mogu izabrati temu na kojoj bi htjela pisati.

New Report

Close