Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tribal1, 12.02.2020. u 21:31
Ovo je dno dna, potpuno unazađeno i neupotrebljivo. Nemam pojma ni kako jednim korakom doći do zadnje stranice neke teme, jel uvijek moram krenut od 2007.? Al to mi je manji problem, ovdje apsolutno ništa ne valja..

upravo je i to riješeno, prije je išlo na zadnji post na stranici, a sada ide na prvi na posljednjoj stranici, možda je to i konačni cilj ili ako nije vrlo smo mu blizu

calypso, 12.02.2020. u 01:46
I to jos od Styrie… Koje ste vi to diletante zaposlili da vam rade ovaj web pobogu? Bio sam na prezentaciji nekih vrlo naprednih stvari koje je Styria radila koristeci AI platforme, no ovo ovdje je… Iskreno, ja bih maknuo sa dna stranice da Styria ima ikakve veze sa ovime, tako da se firmu ne sramoti bez razloga…

 

Sam cu sebe quotat… 🙂 Vidim da su maknuli da Styria ima ikakve veze sa ovime (na dnu ekrana nema trake ko jucer)… 😀

suma sumarum: novi forum je loš, dosta lošiji od prethodnoga,kako vizuelno tako i funkcionalno. rezultat toga je vidljiv kroz masovan prestanak pisanja forumaša na istome jer koliko vidim i dalje piše uglavnom uvijek istih par navlakača koji drukaju na dionicama koje imaju za što su od ostalih forumaša do sada redovito bili nagrađivani jedinicama tj.0!…sad su ocjene postova ukinute i drukeri su došli na svoje jer kvalitetni forumaši napuštaju ovaj forum i ostati će samo takvi drukeri koji će ovdje drukati od jutra do sutra na svojim dionicama te tako ubiti zadnje ostatke vjerodostojnosti. žao mi je moderatora kojem će natezanje s takvim postovima biti glavni dio posla, ali krivanja za to sigurno nije na tihoj većini koja će otići odavde

Ne mogu se logirati sa starim nickom nina1!

hrvalin, 13.02.2020. u 08:45
suma sumarum: novi forum je loš, dosta lošiji od prethodnoga,kako vizuelno tako i funkcionalno. rezultat toga je vidljiv kroz masovan prestanak pisanja forumaša na istome jer koliko vidim i dalje piše uglavnom uvijek istih par navlakača koji drukaju na dionicama koje imaju za što su od ostalih forumaša do sada redovito bili nagrađivani jedinicama tj.0!…sad su ocjene postova ukinute i drukeri su došli na svoje jer kvalitetni forumaši napuštaju ovaj forum i ostati će samo takvi drukeri koji će ovdje drukati od jutra do sutra na svojim dionicama te tako ubiti zadnje ostatke vjerodostojnosti. žao mi je moderatora kojem će natezanje s takvim postovima biti glavni dio posla, ali krivanja za to sigurno nije na tihoj većini koja će otići odavde

slažem se…nema se što dodati na ovaj post….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I dalje se ne mogu ulogirati sa starim nickom: Invest

Ovo zaista predugo traje.

Iole ozbiljnija ekipa programera bi pokrpala sve bugove u roku 1 dana, a sada smo već u 4 danu.

Ipak je riječ o običnom forumu. Ne programira se aplikacija za let u svemir.

Žalosno da će dosta ekipe napustiti ovaj forum.

Iako je bilo jako puno bezveznjaka, ipak je bilo i podosta pametnih i rado čitanih forumaša.

Požurite se ili će biti kasno.

Mogli bi staviti opciju zapamti me, da se ne mora svaki put klikni na  prijavi se

izgleda je netko dobio otkaz, ništa se tu dalje ne događa

ne mogu se logirati sa starim nickom na renči

kaže da nije moja zaporka, a sigurno je točna zaporka

mislim da se to i drugima događa

molim da nam vratite stare nickove i zaporke

 

Na koju foru se sortira popis tema? Nigdje veze.

Plus, nick i vrijeme koje piše pored teme bi valjda trebao označavati zadnji post na temi (?), a koliko vidim to nije slučaj?

Kako se vidi na kojoj temi imam nepročitanih poruka? Možda sam glup pa ne kužim

Klik na temu bi trebao voditi na zadnju nepročitanu poruku

Kad gledam postove nekog korisnika, link posta sugerira da će me klik odvesti na taj post ( npr. https://www.poslovni.hr/forum/tema/yyyyyyyy/#post-xxxxxx) ali me odvede na prvu stranicu

itd.. da ne nabrajam dalje, ostali korisnici su već dosta toga rekli

Čekao sam par dana i trudio se dati šansu, al po meni, ovo je total failure… funkcionalnosti koje bi trebale biti osnovni paket nekog forum softvera ne postoje ili ne rade. Ovakav “proizvod” ne bi smio napustiti lab okruženje.

 

ovo je neradna verzija, vidite da ništa ne radi dobro

Ne mogu pročitati niti jedan post prije nego se odmoderira iako su mi skoro svi od ranije na listi prijatelja!? Ludilo….

I sad smo svi potpali pod moderiranje, i mi koji smo tu 15 godina i oni koji se danas registriraju??! Ludilo na kvadrat.

Ignore: KressoM, delux

hrvalin, 13.02.2020. u 08:45
suma sumarum: novi forum je loš, dosta lošiji od prethodnoga,kako vizuelno tako i funkcionalno. rezultat toga je vidljiv kroz masovan prestanak pisanja forumaša na istome jer koliko vidim i dalje piše uglavnom uvijek istih par navlakača koji drukaju na dionicama koje imaju za što su od ostalih forumaša do sada redovito bili nagrađivani jedinicama tj.0!…sad su ocjene postova ukinute i drukeri su došli na svoje jer kvalitetni forumaši napuštaju ovaj forum i ostati će samo takvi drukeri koji će ovdje drukati od jutra do sutra na svojim dionicama te tako ubiti zadnje ostatke vjerodostojnosti. žao mi je moderatora kojem će natezanje s takvim postovima biti glavni dio posla, ali krivanja za to sigurno nije na tihoj većini koja će otići odavde

uglavnom se slažem sa svime iz posta,a zanimljiv mi je kolega zesko koji se jucer razbacao i nastancao čak 13 postova! kolega očito uživa punim plućima u tome što se postovi više ne ocjenjuju i što od kvalitetnih forumaša više nitko ne piše pa si je dao oduška 😁

Ni ja se ne mogu logirati sa starim nickom Zlatek.

Ima neki razlog zašto se neki stari mogu, a neki ne mogu logirati?

Upravo mi je došao mail da imam zahtjev za prijateljstvo, međutim nakon što klikem na link iz maila ne vidim gdje bih to mogao odobriti. Usput, sad mi preko avatara stoji brojčica kao da imam poruku, ali nikako do poruke. Jeste li vi testirali ijednu funkcionalonst prije puštanja ovoga u “rad”?

New Report

Close