Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To su neki virtualni igrači ili? Po meni to nije realno stanje, ne vjerujem da je netko toliko blesav da tamo napiše portfelj i onda ga drži godinu dana bez da išta kupi ili proda.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ako se ne varam, prosle godine su bili pokloni tableti i bitcoin. A bitcoin narastao 10 puta u medjuvremenu.
Bas me zanima sta ce djeliti ove godine. Mozda tablete i knjige.

prošle godine za 3 mjesto dobivao se je bitcoin,šubara i tablet
stvarno sve čestitke dečkima koji se brinu/rade oko toga


https://www.mojedionice.com/portfelj/IzvNajPortfelji.aspx?god=2017
od 440 igrača cca 300 u minusu što nije ni čudo s obzirom na ovu godinu

Ja sam uvijek negdje na sredini. Ni jedne godine nisam bio tako “visoko” kao ove godine.

Prvo, jasno je zašto je narastao interes za kupovinu bitcoina; prvenstveno, to je strelovit rast njegove vrijednosti. Cijena jednog bitcoina krajem ovog tjedna dosegla je strmoglavih 9386 dolara ili oko 60 tisuća kuna. Činjenicu da bitcoin bilježi vrtoglavi rast vrijednosti svakako ne treba uzeti kao preporuku za kupovinu. Upravo taj robusni rast ključni je argument onih koji poručuju da je iza Bitcoina uobičajena masovna psihologija tržišne manije, tj. obična pohlepa koja je sličnim socio-psihološkim mehanizmom stvorila slavnu nizozemsku tulipomaniju u 17. stoljeću kada je zbog rasta cijene sve više i više naivnih kupovalo lukovice tulipana sve do veljače 1637., kad je taj tulpengekte doživio krah, baš kao i niz kasnijih tržišnih manija.
Ponovimo da je bitcoin kao imovina više nalik zlatu, dionicama ili obveznicama nego pravim valutama. Dodajmo da je velika razlika u tome što kod zlata i dionica nakon mogućeg tržišnog kolapsa ostaje neka zamjenska ili praktična likvidacijska vrijednost, dok u slučaju bitcoina ostaje veliko – ništa

https://www.jutarnji.hr/komentari/treba-li-uloziti-u-bitcoin-buduci-da-su-i-nasi-citatelji-poceli-postavljati-pitanja-o-najpopularnijoj-kriptovaluti-pokusat-cemo-dati-odgovore/6803637/

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

U mom rodnom kraju svi popi.dili za kriptovalutama. Siguran znak da je mozda bolje uloziti u nekretnine.:-):-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


U mom rodnom kraju svi popi.dili za kriptovalutama. Siguran znak da je mozda bolje uloziti u nekretnine.:-):-)

Da su kriptovalute hrvatski izum, slozila bi se.
Obzirom da nisu, ne znam…

porezna na ništa …obračunava ništa..
Ipak, porezna može oporezivati , višak novaca / depozit/ koji investitor svaki put uplaćuje
/ i štedi/ na kupnji kriptovalute..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nebi bilo lose otvoriti temu kriptovalute


porezna na ništa …obračunava ništa..
Ipak, porezna može oporezivati , višak novaca / depozit/ koji investitor svaki put uplaćuje
/ i štedi/ na kupnji kriptovalute..

Ne može se ništa oporezivati. Porezna nema nikakvu kontrolu nad prometom kriptovaluta. Osim ako im sami ne prijavite kad ste, kako i koliko zaradili.

HT
BLJE
KNZM
ADRS
INGRA
LEDO
ADPL
JMNC
PODR.
Poslozeni po visini ulaska.
Postotke u portfelju napisem nakon nagodbe 🙂



porezna na ništa …obračunava ništa..
Ipak, porezna može oporezivati , višak novaca / depozit/ koji investitor svaki put uplaćuje
/ i štedi/ na kupnji kriptovalute..

Ne može se ništa oporezivati. Porezna nema nikakvu kontrolu nad prometom kriptovaluta. Osim ako im sami ne prijavite kad ste, kako i koliko zaradili.
[/quote]
Do isplate na tekuci/devizni

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

https://www.24sata.hr/tech/bitcoin-i-dalje-divlja-slovence-opljackali-za-64-milijuna-dolara-551539

Bit ce tu vise prepreka nego sto se moze zamisliti

HT
OPTIMA
RIVP
Sitno DLKV

Kraj godine:
hupz 15,55%
rivp 8,46%
plag 8,54%
kodt2 9,12%
ilra 8,25%
mais 7,24%
arnt 6,97%
ckml 6,72%
tuho 6,93%
hbrl 5,43%
viro 3,27%
atln 4,58%
auhr 3,16%
adpl 2,88%
jnaf 2,41%
ledo 0,36%
cash 0,13%
ledo ostaci, jnaf i hbrl lete iz portfelja prvom prilikom, cekam novu godinu da iskoristim barem ledo kapitalni gubitak za neoporezive prodaje dobitaka u 2018. od kupnji u novoj godini prvo dokup adpl i ckml.

New Report

Close