PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda nije dovoljno jasno u vašem tekstu, znači prihodi za 2018 godinu bi mogli doseći teoretski lagano 2 mlrd kuna. Po nekoj prosječnoj stopi rasta od 20%:
1.403.679 x 1,20= 1.684.414 =2017
1.684.414 x 1,20 = 2.021.296= 2018


Lovru će prijatelji ubrzo tražiti podijelu plijena kroz dividendu slično kao Antu na adrs kada je zagustilo oko podrške na skupštini pa je dividenda počela galopirati sa onih bijednih 7kn.
Inače oni vam ovo čitaju kao i priopćenje udruge i vjerujte mi vrijeme im curi….
2017. je iza nas, a mi trebamo biti u 2019. i pitati se kakvi su rezultati za 2018. u kojoj će biti otvoreni novi centri.

Obzirom na dosadašnji prosiječni prihod po centru + rast potrošnje i plaća, prihodi bi mogli doseći 2 mlrd kn. Ne zaboravite na rezervacije koje su lani sakrile dobit.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Nadajmo se da će bit išta na asku. Kad to počinje da li znate točno?

Moji postovi nisu nagovor na kupovinu,držanje ili prodaju da me ne bi netko krivo shvatio. Ja posjedujem dionicu i imam subjektivno mišljenje.


Nemojte zaboraviti Hitin OTC nakon delistiranja.

Kad branitelji sa svojim paketicima saznaju da im je to jedini način da se riješe svojih dionica, moći će se to jako jeftino skupiti……puno jeftinije nego sada…….jer oni uvijek udaraju po bidu i ne pitaju za cijenu.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

I ja jedva cekam ask od Hita-e.
Ili cu radikalno smanjiti prosjek ili cu znati da nema bas neke prodaje sto je apsolutni HOLD signal.
Win-win kako god okrenes.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vodeći dvojac + 25k i kusur.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

To je blizu 2 postotna boda. Možda ima i prebacivanja. Ostalih 8 pozicija nepromijenjeno.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Jel onaj blok bio 14k kom? Toliko je br.2 podebljao.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Juka je napisao u prethodnim postovim 14.761 blok

ohladi

To je to.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Da da dioničar br 2 je podebljao za taj blok.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Dakle Dicentra podebljala za 17.760 kom od 27.12.2017
Dioničar br 2 , podebljao za 14.761
Znači za 32.521 podebljala ekipa. Ili za 2,49%

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Znaci skuplja Dicentra, a i ovaj drugi.
Ravnoteza snaga.
Odlicno.
Zato dionice i vrijede.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pojedinačno nitko nije imao tu količinu (14761) jer bi bio br.9. E sad? Ali kako im lagano dajete na P/E< 3 za razliku od Hrkača koji ima 1%. Jako im je stalo do broja dionica jer 50+ kontrolu već imaju.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close