PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To znaci da je 80-90 ljudi prosjecno dokupilo 50-60 kom. I to je sad proknjizeno.
Sad bi mogao izaci izvjestaj za sve koji su osisani, a to su svi ostali.
Ovim potezom su skupili vise nego na deslistu, a skoro i vise nego na fingiranom dokapu, znaci kad se odbije Austrijanac.
Sad ce vecina dionicara imati 1(!!) dionicu.
Game over.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Ma prosjek dokupa je manji.
Prije bih rekao da je neki prosjek dokupa 25, 30 komada.

Evo ja sam dokupio samo 10 komada.

Kad ce biti to spajanje vise da vidimo nove postotke 🙂 i da vidim jel mi prosao moj dokup 🙂

Statisticki svima prosjecno zavrsava oko 50.
Da, vjerovatno malo vise ljudi s malo manje komada. Ali to je to.
Ali sisanje je bilo generalno.
Racunam da su uzeli 50ak tisuca dionica. Mozda i vise.
Sad to podijele sami sebi kroz bonuse i super.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Vec mozes vidit na skdd je li ti prosao dokup,prije ovog spajanja

Kad ce biti to spajanje da vidim jel mi prosao moj dokup 🙂

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

https://pevec.hr/kompanija/investitori-vijesti/spajanje-dionica-obavijest-dionicarima/

Znaci ljudi su otkupili 5390 dionica.
Znaci stotinjak ili malo vise ljudi.
Sve ostale ce osisati.
To bi moglo biti blizu 60k dionica.
4.5% firme. Barem.
Strava.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Ja se samo nadam da je to to .
Ne vidim vise nacina da sisaju ikoga.

Ja se nadam da je to bilo to i da sada idemo u neka nova poglavlja.


Ja se samo nadam da je to to .
Ne vidim vise nacina da sisaju ikoga.

Ja se nadam da je to bilo to i da sada idemo u neka nova poglavlja.

Da. I ja se nadam.
Cak ni preoblikovanje u d.o.o. ne bi bilo iskljuceno ako skupe 90%, ali onda moraju pravicno isplatiti ostale. A naknadu odredjuje sud. Gdje oni dovedu svog vjestaka koji ce reci 387, ali bogme i mi svojeg koji ce reci 1387. Ili 1687.
To je zato jer dionica nije na burzi.
A sud bi poprilicno tesko dosudio ispod P/E=10.
Postoji na burzi recimo Atgr kao trgovacka firma i to bi bio neki benchmark.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


Ja se samo nadam da je to to .
Ne vidim vise nacina da sisaju ikoga.

Ja se nadam da je to bilo to i da sada idemo u neka nova poglavlja.

jel ti to ozbiljno

izut ce oni tebe opet, nista ti ne brini, ne moras niszta ti, busdu oni sve sami

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Znaci ljudi su otkupili 5390 dionica.
Znaci stotinjak ili malo vise ljudi.
Sve ostale ce osisati.
To bi moglo biti blizu 60k dionica.
4.5% firme. Barem.
Strava.

Pise tocno da je 122 dionicara otkupilo, iz revidiranog 2017 broj dionicara je bio 1723 ne znam koliko je zadnji broj vjerovatno nesto manji, recimo da je bar 5% dionicara imalo cijeli broj po toj nekoj racunici bar 1500 dionicara ce isplatit sad koliko je prosjecni broj dionica po dionicaru koje ce morat isplatit ali neka racunica ide u prilog toj brojci od 60000 dionica sve skupa

Ignore : renči

vrijeme će najbolje pokazati. nisam zaslijepljen, moguće da je upravo suprotno. niste razumjeli zašto je napravljen delist. shvatit ćete. polako

barikb@
zar vrijeme nije već pokazalo?u godinu dana prinos 150% (uključena divka).?
čekamo odgovor što će biti ove godine a temelji su i za povečanje.

p.s.
potpisujem odgovore kukuriku@ i Juka@

p.p.s.
očekivao sam da će biti veći broj nas dioničara u dokupu.
“operacija” je čini se uspjela,ni ovakvi fundamenti nisu mogli u prvi plan.
ako ne griješim ima i to neke veze sa razinom fin pismenosti u nas hrvatistanaca.
ako je prikupljanje uspješno apsolvirano možda je vrijeme za izlistanje?
da mogu ovi koji su dizali fundamente u nebesa pa rasprodavali za kirikiri kupovati po fer valuacijama?
hoće li ono što su prodavali po 170 kupovati po 1170?
nebi to bila velika razlika,samo jedna jedinica ispred?
:))
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Ja se samo nadam da je to to .
Ne vidim vise nacina da sisaju ikoga.

Ja se nadam da je to bilo to i da sada idemo u neka nova poglavlja.

jel ti to ozbiljno

izut ce oni tebe opet, nista ti ne brini, ne moras niszta ti, busdu oni sve sami
[/quote]

Nisu oni mene izuli, izuli su sve one financijski nepismene, a sto se mene tice, hvala im, ovim potezom su mi samo omogucili da jos dokupim.


vrijeme će najbolje pokazati. nisam zaslijepljen, moguće da je upravo suprotno. niste razumjeli zašto je napravljen delist. shvatit ćete. polako

barikb@
zar vrijeme nije već pokazalo?u godinu dana prinos 150% (uključena divka).?
čekamo odgovor što će biti ove godine a temelji su i za povečanje.

p.s.
potpisujem odgovore kukuriku@ i Juka@

p.p.s.
očekivao sam da će biti veći broj nas dioničara u dokupu.
"operacija" je čini se uspjela,ni ovakvi fundamenti nisu mogli u prvi plan.
ako ne griješim ima i to neke veze sa razinom fin pismenosti u nas hrvatistanaca.
ako je prikupljanje uspješno apsolvirano možda je vrijeme za izlistanje?
da mogu ovi koji su dizali fundamente u nebesa pa rasprodavali za kirikiri kupovati po fer valuacijama?
hoće li ono što su prodavali po 170 kupovati po 1170?
nebi to bila velika razlika,samo jedna jedinica ispred?
:))
PIRpoz

Financijska nepismenost u kombinaciji s efektom panike stada ovaca proizvede tocno onaj efekt koji su “cobani” i htjeli, “ovcice” u toru iliti dionice u vreci. Operacija je uspjela.
Ostaje da pricekamo daljnje vijesti iz kompanije. Divka vrlo vjerovatna, a izlistanje sasvim moguce, zapravo na neki nacin vec najavljeno od PU jos zimus u jednom interview-u.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.




Ja se samo nadam da je to to .
Ne vidim vise nacina da sisaju ikoga.

Ja se nadam da je to bilo to i da sada idemo u neka nova poglavlja.

jel ti to ozbiljno

izut ce oni tebe opet, nista ti ne brini, ne moras niszta ti, busdu oni sve sami
[/quote]

Nisu oni mene izuli, izuli su sve one financijski nepismene, a sto se mene tice, hvala im, ovim potezom su mi samo omogucili da jos dokupim.
[/quote]

to je tza one koji imaju višak likvidnodt. takvih je 10 poszo

ost

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kao sta sam bio napisao pa je netragom nestalo , mogli su napraviti spajanje 1000 dionica u 1 i izbaciti skoro sve male dionicare ali nisu i to mi puno govori !
Dali su mogucnost dokupa svima te ukoliko se ne ide u dokup a kupovalo se na onom vrhu od cca 290 kn opet se moglo zaraditi cca 100 kn po dionici +dividenda 61 kn po dionici ako se bilo strpljivo
Znaci bilo kako bilo nitko ne moze reci da se nije moglo zaraditi na ovoj poziciji

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close