PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ante909
kupuje jedan veliki i uz njega možda par malih, ali zato jučer i danas prodaju deseci malih/srednjih ulagača. nije problem sada kupiti, no to znači da zarobljavaš kapital na par godina u dionici PVCM i to s većinskim vlasnikom koji male dioničare tretira kao smetnju koje se želi riješiti. ako ti i dalje usprkos tome želiš biti u takvoj dionici, onda ok

To su svjesni koji su ostali u dionici, zadnji pogled na strukturu dioničara oko 2.000
Sada vjerojatno oko 1000

Ono što će biti zanimljivo kada izađu rezultati i dobit tvrtke, kada nadmaše tržišnu kapitalizaciju..

Uostalom uskoro ćemo to vidjeti

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Opaaa, upravo ode 14.761 dionica na 170 kn! Još uvijek neki misle da gazda neće skupiti dovoljno za skvizanje u roku od godinu dana ili manje?

tko zna kuda će taj sada okrenuti sa ta 2,5mil.kn

@popolo

Djeluješ mi baš dobronamjerno i nemoj misliti da ja prvi ne žalim zbog ovakve sramotne i rekao bih jadne odluke ove nazovi uprave ali uzimam sve u obzir pa i ono najvažnije, a to je cijena.
Budi siguran da će me gazda uvijek primiti ukoliko mi zatreba lova jer on je već nudio 199kn. A nije jedini .

Da je cijena npr kn115 uz iste okolnosti da li bi i tada trebalo prodavati ili možda kupovati ?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

17xx dionicara krajem desetog mjeseca.

U zanimljivom kontrapunktu, kako je squeeze prakticno nemoguc tako ce sto vise malih proda biti bolja divka onima koji ostanu.

Tko hoce da ga gazda voli neka ide u Rivp na 2%. Svakom po izboru.

Bas me zanima novo stanje dionicara.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Opaaa, upravo ode 14.761 dionica na 170 kn! Još uvijek neki misle da gazda neće skupiti dovoljno za skvizanje u roku od godinu dana ili manje?

tko zna kuda će taj sada okrenuti sa ta 2,5mil.kn
[/quote]

ako je pametan, više ni kunu neće uložiti na ovu burzu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Je li se čula telefonski Gažićka danas sa Upravom Peveca ili
ono prije par dana i to je to ? To bi bila jedna od bitnijih informacija
kada bi je mogli imati.

Ocito je ovaj na 168 naumio skupit koliko god se ponudi, sad svi predpostavljamo da se radi o vecinskom sad postavlja se pitanje sta ako nije on realno postoji i ta mogucnost.

Ignore : renči


Opaaa, upravo ode 14.761 dionica na 170 kn! Još uvijek neki misle da gazda neće skupiti dovoljno za skvizanje u roku od godinu dana ili manje?

Ukupna današnja sitna trgovina, kupac prebacio u komadu na slijedeći račun….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

1. DICENTRA D.O.O. 358.516 27,46%
2. HITA-VRIJEDNOSNICE D.D. 229.046 17,54%
3. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 110.812 8,49%
4. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 75.143 5,75%
5. KRALJ-COMMERCE D.O.O. 69.330 5,31%
6. CROATIA BANKA D.D. 37.174 2,85%
7. OMEGA PANELI D.O.O. 21.036 1,61%
8. HRVATSKE ŠUME D.O.O. 19.316 1,48%
9. HRKAČ DRAŽEN 13.080 1,00%
10. SPLITSKA BANKA D.D. 11.425 0,87%

ovo je bilo 12.12…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ocito je ovaj na 168 naumio skupit koliko god se ponudi, sad svi predpostavljamo da se radi o vecinskom sad postavlja se pitanje sta ako nije on realno postoji i ta mogucnost.

Doista misliš da bi se netko u ovakvoj situaciji usudio u ovu priču utući i riskirati milijune kuna, a da nije većinski? Ma nema šanse…

Ignore: KressoM, delux

od udruge ni traga ni glasa ???



Ocito je ovaj na 168 naumio skupit koliko god se ponudi, sad svi predpostavljamo da se radi o vecinskom sad postavlja se pitanje sta ako nije on realno postoji i ta mogucnost.

Doista misliš da bi se netko u ovakvoj situaciji usudio u ovu priču utući i riskirati milijune kuna, a da nije većinski? Ma nema šanse…
[/quote]

To se upravo događa.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close