PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U petak bilo 😉

Vi gospodine znate da nema FI za Q3 , nego samo godišnje izvješče u 2018.
Znamo i zašto i oni znaju da i mi znamo.


Zna li tko jel danas ili sutra FI za Q3?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Pongy evo izvještaj za kretanje maloprodaje.
PROMET U TRGOVINI NA MALO U RUJNU 2017.
I. Realni promet od trgovine na malo što su ga u rujnu 2017. ostvarili svi poslovni subjekti koji obavljaju tu djelatnost, bez obzira na svoju pretežnu djelatnost, bio je za 4,3% veći u odnosu na rujan 2016.(kalendarski prilagođeni podaci).
U odnosu na kolovoz 2017. bio je realno za 1,6% manji (sezonski i kalendarski prilagođeni podaci).

II. Ukupan promet što su ga u rujnu 2017. ostvarili poslovni subjekti kojima je trgovina na malo pretežna djelatnost (trgovci na malo) realno je bio za 3,7% veći u odnosu na rujan 2016. (kalendarski prilagođeni podaci).
U odnosu na kolovoz 2017. bio je realno za 1,8% manji (sezonski i kalendarski prilagođeni podaci).

Izvor: dzs.hr

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Zna li tko jel danas ili sutra FI za Q3?

ako je ovo iskreno pitanje, dode m ida zaplačem pa zar je moguće da još ima ovakvih vanzemaljaaca

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

prema MD EV/EBITDA
2014- 15,11
2015- 4,90
2016- 1,87 ttm

Brutalan trend, da je ovo staviti na službeno tržište…

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

2016- 1,87 ttm/mrq, znači 4 kvartala, odnosno cijela 2016

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

P/EBITDA

2014- 9,93
2015- 6,37
2016- 2,38

Kupio danas 100 kom po 207.

Ah ta uprava…

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Čestitke.
Ja 5 kom po 203.50 ili tako nešto.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Čestitke.
Ja 5 kom po 203.50 ili tako nešto.

Ma neda mi se čekati mrvice po principu a što ako bude jeftinije? Mislim da će ovo kapital morati zgaziti bez obzira što se uprava skriva. Ovo je ko VLNC na 6-7kn.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.



Čestitke.
Ja 5 kom po 203.50 ili tako nešto.

Ma neda mi se čekati mrvice po principu a što ako bude jeftinije? Mislim da će ovo kapital morati zgaziti bez obzira što se uprava skriva. Ovo je ko VLNC na 6-7kn.
[/quote]

Korektno.
Ja sam ukrcao glavninu i sad malo gricnem, tako, polako…
Imaš pravo, prije ili kasnije mora na sunce.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ja sam danas 10 komada po 203 i nesto.
Svaki 2 dana po 10-tak komada i nakupi se 🙂

Po 280 i 290 kn milijuni kn prometa, po 200 kn promet jako slab danima.

Kupuje se ovo al van burze…..Croatia Banka opet podebljala…..A znamo ko stoji iza njih….


Kupuje se ovo al van burze…..Croatia Banka opet podebljala…..A znamo ko stoji iza njih….

Kupuje se zato jer vrijedi.
Taman i da delistiraju jednog će dana prodavati nekome, a onda ne dam ispod 1000 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://pevec.hr/katalog/2017-14.pdf

New Report

Close