PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zoriću, ja sam hrvatski branitelj koji je dobio dionice od Cerpa..hrvatski branitelj..
Svi u Osijeku znaju tko je kum Lovri…Ništa ne lažem..Pitajte Lovru jesu li mu dva člana Uprave kumovi

Centri su puni robe i kupaca, usluga jako dobra, promet izgleda izvrstan…. Kad većinski daje ponudu za kupnju dionica, ne moraš biti previše pametan da zbrojiš dva i dva….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Zoriću, ja sam hrvatski branitelj koji je dobio dionice od Cerpa..hrvatski branitelj..
Svi u Osijeku znaju tko je kum Lovri…Ništa ne lažem..Pitajte Lovru jesu li mu dva člana Uprave kumovi

Moj otac je dragovoljac domovinskog rata, a ja sam svoje dionice kupio svojim radom i trudom i nisam ih dobio od nikoga.

A to ko je kome kum je prešlo sve granice, ili prijatelj prijatelju, ili pajdo pajdi, sve rečenične konstrukcije gdje nekoga pokušava etiketirati ili staviti u nekakav kontekst.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Za PVCM je važan stvar da su trgovci u centrima solidno plaćeni. Gdje god sam bio
uslužen sam kvalitetno. Ponekad sam i čekao, ali nakon toga zadovoljan
sam uslugom. Ako DM može davati plaće u maloprodaji takve kakve daje,
mislim da je važno da Pevec drži neku sredinu. Bez zadovoljnih prodavača
nema uspješne trgovine. I uvjeti rada i timski rad čine mi se ok. Oko reklamacija
povrata robe, zamjene nikada nema problema.

Evo Konzuma imao je minimalne plaće, izrabljivao radnike i propao je
kao što bude i svakom gramzivom vlasniku.


Ne kužim ovo ovdje Bilanco otvorio račun prije cca 20 dana i samo druka ovdje na Pevecu, bravo za administratora.

To je upravo ono o čemu sam govorio, tko su ti likovi koji ovdje vise dan i noć bez imena i prezimena i samo šire laži.

Kako se drukeri međusobno prepoznaju…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ne kužim ovo ovdje Bilanco otvorio račun prije cca 20 dana i samo druka ovdje na Pevecu, bravo za administratora.

To je upravo ono o čemu sam govorio, tko su ti likovi koji ovdje vise dan i noć bez imena i prezimena i samo šire laži.

Kako se drukeri međusobno prepoznaju…
[/quote]
bio jedan prije kraha todexa zvao se toronto..sada se opet malo izdigao..kako se blizi dan objavljivanja izvjesca i mozebitnog izlaska na burzu tako se pojavljuje i toronto..drukera ima svuda i treba ih prepoznati…pri tome ne govorim da pevec ne vrijedi ili da agrokor firme nista ne vrijede

Status Quo: Roll Over Lay Down




Ne kužim ovo ovdje Bilanco otvorio račun prije cca 20 dana i samo druka ovdje na Pevecu, bravo za administratora.

To je upravo ono o čemu sam govorio, tko su ti likovi koji ovdje vise dan i noć bez imena i prezimena i samo šire laži.

Kako se drukeri međusobno prepoznaju…
[/quote]
bio jedan prije kraha todexa zvao se toronto..sada se opet malo izdigao..kako se blizi dan objavljivanja izvjesca i mozebitnog izlaska na burzu tako se pojavljuje i toronto..drukera ima svuda i treba ih prepoznati…pri tome ne govorim da pevec ne vrijedi ili da agrokor firme nista ne vrijede
[/quote]

Molim neka mi netko kaže što je to konkretno moj druk, nitko od vas nije u stanju izračunati ebitdu, ili bilo koji pokazatelj.

Ja sam prvi, i to na str.16 ovog foruma objavio svoju tablicu projekcija za 2017 godinu i budućnost razvoja firme, i to jos prije godinu dana.

Vi koji ste sad tu javljate zauzimate neka moralna načela kao nekakvi pravednici.

Ebitda za 2016 godinu 113 milijuna kuna, ebitda marža 8,05%
Po dionici 87,11 kn
Zadnja cijena 234,94/87,11=2,69

Prodaja za 2017, projekcija +15%, ulaganje od 300 milijuna kuna ili 1,5x na trenutnu vrijednost na burzi.

Dionice se inace trguju na burzi 6-8 ebitda(a turisti vec sada 10, i vise)

Jel i ovo druk, što sam napisao?

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

A i ova renči je još jedan od onih koji pokušava stvoriti fantomsku vezu Agrokor – Pevec, pa zar nije ovo druk drukova.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


A i ova renči je još jedan od onih koji pokušava stvoriti fantomsku vezu Agrokor – Pevec, pa zar nije ovo druk drukova.

?????????? Ne razumijem.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zoric iznosi samo potvrđene činjenice. Bitna je dobit po dionici,.

Gospodine Barikb budući da u Švicarskoj kupujete kućicu kraj jezera onda pretpostavljam da imate veze sa obitelji Hrk.. koja vrijedno skuplja svoje dionice ozbirom da je 30.12.2016. imala 1030 dionica, dok danas ima ukupno 18651 dionica. Zanimljivo je koliko se promijenio broj dionica do danas

Ovo što Barikb radi je opasno drukanje..Vi ste Barikb drukali na rast sa 200 na 290 kuna i nagovarali ljude da kupe. Što je sad s njima?! Koliko su oni izgubili u ovoj situaciji? Što ako padne opet, kome će oni prodati??

Na 280 kn su se kupovali veći paketići od nekoliko stotina komada,
nije to buranija kupovala nego netko tko zna vrijednost. Upućeniji.
Išlo je ko alva…moglo bi opet obzirom da se slabo prosipa.
Nestašica stisla ili ?


Ovo što Barikb radi je opasno drukanje..Vi ste Barikb drukali na rast sa 200 na 290 kuna i nagovarali ljude da kupe. Što je sad s njima?! Koliko su oni izgubili u ovoj situaciji? Što ako padne opet, kome će oni prodati??

barik ne druka, drukati znaci pricati bajke, barik ne prica bajke.

lijepo vam je covjek objasnio zasto je on tu – on je tu jer ima dovoljno strpljena izdurati period akumulacije i dočekati period unovčavanja – kad većinski odluči oglasiti svoju imovinu reklame radi a i kupoprodaje radi ako je tko voljan odrijesiti kesu.

Ja sam mislio da se to nece desiti dugo, dugo, ali sad sam shvatio da samo jedan malo jaci igraci moze dicentri totalno shebati plan – netko tko moze kupiti 5 ili 10 psoto je dicentri ogroman smetnja jer taj onda hoce sazivati skupštine i postavljati pitanja.

Oni su sebi zamislili, i to s dobrim razlogom jer im je to vec nejednom pošlo za rukom, da ponudom od 199 kn pritisnu cijenu nadolje i ond apolako skuplajju 205 do 210 kn. to i sad rade, svako malo neki njihov račun ili neki njihov igrač sipaju po bidu i plase raju.

Ali velim, jedan malo jači igrač i morat će dijeliti Pevec. A oni Pevec smatrjau my percious, sto bir rekao golum

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Možda Dicentra + sateliti misle kupiti cijeli Pevec do 90% dionica po 200 kn.
Ako u tome uspiju, ja sam spreman sve svoje dionice pokloniti Dicentri darovnim ugovorom
i do kraja života kupovati sve živo u Pevecu.
To bi bio prvi takav slučaj u svijetu i ušao bi u sve knjige o investicijama.
Ja mislim da je stala prodaja na ovim cijenama, pa se pokušava dobiti koja dionica i
strašenjem na forumu. Zašto ne probate prebacivanjem dionica rušiti cijenu.
To ne možete ako ima više kupaca, ali što je tu je.

Velika je lova u igri znam, ali treba biti jako strpljiv jer samo jako strpljivi će se naplatiti.

New Report

Close