PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne brini, sve je zakonito oko imenovanja u upravi. Bit će sve u redu.

Barikb vi samo drukate za rast cijene dionica a uopće vas ne zanima transparentnost..
Mislite da je uredu da u Upravi budu tri kuma?? Ili bi bilo uredu da u Upravu dovede još i ženu i brata??

Pisao sam danas o transparentnosti. Izveli ste krivi zaključak jer ne čitate. Dolje je.
Ako mislite da je dionica točno vrednovana znate što vam je činiti.

Novi član uprave sa iskustvom zamjenika predsjednika uprave austrijske tvrtke.
Menedžment je ključan i na tome se očito pomno radi. Transparentnost je drugi
uvjet, da bi svi dioničari gladili bradu. Vjerujem u kvalitetne iskorake u tom smislu.
Cijena dionice je u uzlaznom trendu, nakon ogromnog pada od oko 40% sa 294 kn
na cca 175 kn.

Ne kužim ovo ovdje Bilanco otvorio račun prije cca 20 dana i samo druka ovdje na Pevecu, bravo za administratora.

To je upravo ono o čemu sam govorio, tko su ti likovi koji ovdje vise dan i noć bez imena i prezimena i samo šire laži.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ja ne znam jesam pogriješio ili ne, čekao sam do skupštine i poslije nje prodao s minusom od -15% (unatoč tome što imam vremena čekati nisam imao živaca imati posla s ekipom iz Čepina). Ali odmah sam uletio u Maistru po 310 a sad je 338 pa sam skoro anulirao gubitak. Eto da sam prodao jučer bio bih skoro bez gubitaka a za dvije godine možda u plusu 200%. Šta bi rekao Forest to je ko bombonjera ne znaš dok ne otvoriš 🙂

U ovoj cijeloj priči mene zanima samo moja imovina..je li cijena dionice realna ili ne..a vi Zoriću i Barikb samo drukate za rast a ne zanima vas transparentnost

Bilanco mislim da imate specijalni zadatak sijati strah i pomutnju među dioničarama
sada kada je stalo dosadađnje prosipanje po bidu.
Kako to da se javljate kada je dionica ipak nešto skočila, prije vas nije bilo toliko
briga za vašu imovinu ?
Svojim komentarima nastojim osvijestiti kolika se vrijednost ovdje krije.
Dok mali i sitni prodaju, debeloj guski se maže vrat i netko jeftino skuplja.
Vrlo čudni stavovi za jednog malo dioničara da praktički prosvjeduje protiv dionice u zamahu rasta.

Barik, a jeste pomislili da ne radi on to mozda malo po necijem nalogu. Naime, mi dobro znamo da tu ima velikih njuski kojim nikakva raste dionice ne odgovara bas nikako. i to se da odraditi s malima. Ali ako neki veci i ozbiljniji grac odluci pridruziti se igranki, stvar pada u vodu, takvi igraci i znaju malo vise od buregdzija i imaju bolje zivce od buregdzija

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Točno tako.
Naravno da ne odgovara rast dionice velikim sakupljačima, pa je jako čudno
da se gospodin javlja kada se dionica mrvicu odlijepila od samoga dna sa
negativnim ali nebitnim komentarima. Međutim, mislim da će svi jako strpljivi
ovdje ipak naplatiti svoje strpljenje. Moje strpljenje je iznimno veliko, ali znate
kako to ide kad krene cijena se mjenja velikom brzinom.


… Moje strpljenje je iznimno veliko,

da si doista tako strpljiv i siguran u svoju investiciju ne bi non-stop pisao jedno te isto i tako nagovarao druge na kupnju PVCM….pobogu, pa samo od jučer do danas napisao si gotovo 20 postova!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja bih iz neke kozmičke pravde bas volio da im uleti neki jaci igrac i pokupi ima 20-30 posto. sa 51 oni nisu zadovljni, to je jasno, bi oni sve, ali isto kao dosada – na rasprodaji.

Takav jači igrač koji zna i hoce platiti i odvjetnika i postavljati pitanja na skupštini, to bi bilo ko grom za ovu dionic. i pravda bi bar donkle bila zadovoljena.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


U ovoj cijeloj priči mene zanima samo moja imovina..je li cijena dionice realna ili ne..a vi Zoriću i Barikb samo drukate za rast a ne zanima vas transparentnost

Tako je, transparentnost 0 bodova, nema uvrštenja u najvišu kotaciju..
Katastrofa od dionice za vas kolega Bilanco.

Pa pisao sam i ranije, jel postoji tvrtka koja nije zadužena, plaća kamate, glavnice, kombinira i .e…. osim peveca..
Tvrtka koja je postala keš mašina…… normalno da jačim igračima … kupcima nije u interesu da dionica raste..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Zorangutan hvala na toploj brizi, ali na Valamaru sam u takvom plusu da nije pristojno
niti govoriti dok ZSE ovako stagnira. Na Imperijalu Rab sam brzo okrenuo
lijepe novce, ali ako mi Pevec eksplodira, a to je vrlo vjerojatno pitanje vremena
odo ja u Lugano Švicarska pa kraj jezera uzet kućicu.
Tvoje dobre investicije kada već pozorno pratiš moje baš i ne razaznajem, ali
prihvaćam pametne ideje od bilo koga.

http://www.pevec.hr/novosti/otvorenje-prodajnog-centra-slavonski-brod/

Danas otvorenje!!!

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Novih 5.500 m2 prodajnog prostora u Pevecu.
U svakom slučaju dodatni prihodi u svakom slučaju, što izgleda sve bolje.
Bitno je za prodaju da je država izišla iz krize, u rastu smo kako prodaje
tako plaća rasploživog dohotka i BDP-a. U skorom svakom kućanstvu
dio prihoda završi na kraju u Pevecu.

Da li netko zna da li je prostor u najmu, izgrađen, kupljen ?

GDJE JE ZAPELO Prazno Pevecovo gradilište

Projekt novog bjelovarskog Peveca, koji će se graditi na mjestu postojećeg, za sada se izgleda ne miče puno dalje od razine idejnog rješenja. Uklonjeno je staro neugledno zdanje, no zbog betonskog kostura s kojim se već dosta dugo ništa ne događa, Bjelovarčani su u strahu da im se u središtu grada ne dogoditi Lepirac i drugi “bjelovarski Stoneheng”.

Doduše, nova Pevecova Uprava prije rušenja, početkom ove godine, najavila je kako želi u Bjelovaru sagraditi lijep i reprezentativan prodajni centar te kako bi on trebao biti završen do kraja godine. U to vrijeme najavljivana je izgradnja u ukupno četiri faze i nije se još znalo da će cijelo to vrijeme Pevec raditi na drugoj lokaciji, u Pakračkoj ulici, prostoru bivšeg Getroa.

– Nastojimo sagraditi što funkcionalniji, učinkovitiji i iskorišteniji prodajno-uredski prostor pa će nam cijeli projekt trajati duže nego smo isprva mislili. Kako nam je namjera u Bjelovaru sagraditi reprezentativan objekt, a sve radimo u suradnji s bjelovarskim projektantima, ulažemo mnogo napora kako bi sve bilo napravljeno onako kako smo i zamislili. Želimo Bjelovarčanima dali ono što i zaslužuju, lijepo, suvremeno uređen i opremljen prodajni centar – odgovaraju iz Peveca na naš najnoviji upit.

Podsjetimo, stari objekt u Hebrangovoj ulici kupljen je od Erste banke koja ga je stekla u stečaju. Izgradnjom novog centra napokon bi trebali biti riješeni višegodišnji problemi za sve zaposlenike Peveca koji su dugo radili u neprimjerenim uvjetima. Osim modernog trgovačkog centra koji će po standardu biti neusporedivo bolji od postojećeg, u novom objektu, jamče u Upravi, naći će se mjesta i za upravljački kadar. Naime, u Bjelovaru je stotinjak Pevecovih zaposlenika, pri čemu je otprilike polovica u trgovačkom centru, a ostali rade u računovodstvu, financijama i kontrolingu, iako je uprava tvrtke formalno smještena u Zagrebu.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close