PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dvojica direktora tvrtke Pevec d.d., Krešimir Bubalo, direktor strategije i razvoja, te Tomislav Bilandžić, direktor korporativne sigurnosti, vinovnici su incidenta koji se dogodio u subotu 29. srpnja na terasi kafića By the Way koji radi u sastavu osječkog robnog centra Pevec.
Vaš link …[/url]

Postoji li ulaganje sa većim potencijalom rasta cijene dionice na ZSE ?


Postoji li ulaganje sa većim potencijalom rasta cijene dionice na ZSE ?

Pevec nema potencijal rasta cijene jer većinski to neće dopustiti. Kome to nije jasno nakon svega, taj bi ime trebao promijeniti u Forrest Gump.

Adpl kad ostvari dobre ezultate, oni se hvale time. Pevec kad ostvari dobre rezultate, oni to sakriju i ponište kojekakvim otpisima. Zato ej adpl tu gdje je, a pevec tu gdje je.P ako viša trnasparentnost vodi ka višoj cijeni, kamo može voditi niska i nepostojeća transparentnost.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Postoji li ulaganje sa većim potencijalom rasta cijene dionice na ZSE ?

Ne, i to će se vidjet kroz par dana

"Dite materi a balun Hajduku"

Naravno da ne dopušta kad intenzivno kupuje i paše mu čim niža cijena. Moja je teza da će tako biti do točke preokreta, jer će time većinski realno početi vrednovati vlastito ulaganje i imovinu.



Postoji li ulaganje sa većim potencijalom rasta cijene dionice na ZSE ?

Ne, i to će se vidjet kroz par dana
[/quote]

Zasto mislis da ce se to vidjet kroz par dana?

Po meni nece tako skoro



Postoji li ulaganje sa većim potencijalom rasta cijene dionice na ZSE ?

Ne, i to će se vidjet kroz par dana
[/quote]
Zanimljivo.
Srećom, brzo će proći par dana!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

PEVEC d.d. – PONUDA ZA KUPNJU
10.08.2017
10.8.2017. godine u informacijski sustavu SKDD-a upisana je i otvorena javna ponuda za kupnju dionica društva PEVEC d.d. (PVCM -I)

– Ponuditelj je DICENTRA d.o.o. , Osijek, OIB 79709472695. Ponuditelj ne djeluje zajednički niti s jednom osobom.
– Ponuda za otplaćene dionice oznake PVCM-R-A upisana je pod brojem 21251
– Ponuditelj snosi troškove ovjere potpisa te eventualno potrebne troškove solemnizacije i/ili javnobilježničkog akta za prihvaćene naloge i dionice koje će po zatvaranju i isplati novčanih sredstava biti preknjižene na račun Ponuditelja.
– Ponuđena cijena po dionici oznake PVCM-R-A iznosi 199,00 HRK.
– Tekst ponude za kupnju poslan je dioničarima uz Obavijest o objavi ponude za kupnju dionica i Nalog KA-POK
– Ponuda za kupnju traje od 10.8.2017. do 11.9.2017.
– Predviđeni rok za isplatu je 22.9.2017.

"Dite materi a balun Hajduku"

Samoborka 2016.g. 105,80 kn za dionicu
Dicentra 2017.g. 199.00 kn za dionicu.
Nastavite niz…

Gledano na ponudu Samoborke ponuda je veca, gledano na razvoj posla i dobit stvarnu ponuda je premala za nasmijati se.

Dođe mi da sam postavim jaču ponudu

neće više nitko postaviti jaču ponudu jer nitko više se ne utrkuje s nikim. gejm over.

dicentra će polako skupljati a budući nema niti vijesti niti uvrštenja, nakon nekog vremena svi će prodati .

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Samoborka 2016.g. 105,80 kn za dionicu
Dicentra 2017.g. 199.00 kn za dionicu.
Nastavite niz…

Gledano na ponudu Samoborke ponuda je veca, gledano na razvoj posla i dobit stvarnu ponuda je premala za nasmijati se.

Čekam više, ja mogu, ne znam za ostale, zašto prodavati dionicu na P/E 4 . Ove godine Pevec roka Ebitdu 90 milijuna ili 70 kn po dionici. P/ebitda 3.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


dicentra će polako skupljati a budući nema niti vijesti niti uvrštenja, nakon nekog vremena svi će prodati .

mislim da ljudi koji su u ovom trenutku i dalje u pevecu nece prodavat. znamo vrijednost, znamo sto se dogada u upravi i odlucili smo cekat

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Neki su prodali Samoborki po 105 kn nije to bio neki poslovni potez.
Investimire nema razloga ovako duboko klonuti duhom baš suprotno iz više razloga. Strpljeni spašeni treba izdržat ovu nretransparentnost. Ali Najbolje je kupovati na rasprodajama. Ponuda sa barem p/e 15 isplatila bi se kupcu, a prodavači na ovim cijenama mogu mirno (pre)spavati.

Nemam ja ništa protiv peveca, niti protic stručnosti Uprave. Ja samo ne mogu provariti tu nepoštenu igru. Kad bi svi tako radili, mogli bismo odmah zaprti ovu butigu.

ai ova ponuda ima samo jeda cilj – srušiti cijenu na ispod 20 i onda i tamo i vamo skupljati. još jedna transparentna i fer odluka. čestitamo sretnim roiditeljima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close