PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar se prelazak 50% ne mora prijaviti skddu i zse?

sutra je na dražbi 39.335 komada po početnoj cijeni
13% višoj nego trenutno na burzi. Očito se jeftino stječe.
Biti će zanimljivo vidjeti kako će proći.

Možda ne ak dionica nije na službenom tržištu?
Nemam pojma, samo znam da je ovo netransparentno do bola i ne vidim kako će se u skorije vrijeme bilo što promijeniti po tom pitanju…

http://zadarski.slobodnadalmacija.hr/promo/clanak/id/478497/pevec-seli-u-novi-prostor–na-otvorenju-pjevaju-mladen-grdovic-i-intrade

U petak fešta za otvorenje i domjenak za uzvanike i medije, a u subotu otvorenje za kupce sa Grdovićem i klapa Intrade.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ovo je čak i na Croatia party.

http://www.croatiaparty.com/events/mladen-grdovic-zadar-otvorenje-peveca/

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Zar se prelazak 50% ne mora prijaviti skddu i zse?

o bože, moj dragi bože. neka netko odgovori kolegi, ja ne mogu, u stanju šoka san.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Zar se prelazak 50% ne mora prijaviti skddu i zse?

o bože, moj dragi bože. neka netko odgovori kolegi, ja ne mogu, u stanju šoka san.
[/quote]

Evo budem ja… 🙂
Prijava je potrebna uz obvezu potpisa dva jamca, jednog suduznika i prema najnovijem uz davanje barem tri mjenice bez pokrica. I sve to ovjereno kod javnog biljeznika. :-)))

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



Zar se prelazak 50% ne mora prijaviti skddu i zse?

o bože, moj dragi bože. neka netko odgovori kolegi, ja ne mogu, u stanju šoka san.
[/quote]

Eto do sada nitko nije odgovorio, pa ako ste izasli iz stanja soka mozda bi vi mogli.
Ja odgovor ne znam, a uspio sam naci samo ovo:
Članak 9.
(1) Fizička ili pravna osoba obvezna je objaviti ponudu za preuzimanje kad neposredno ili posredno, samostalno ili djelujući zajednički, stekne dionice s pravom glasa ciljnog društva, tako da, zajedno s dionicama koje je već stekla, prijeđe prag od 25% dionica s pravom glasa ciljnog društva (kontrolni prag).

@backdraft Pevec nije na uređenom tržištu. Lovrinčević kaže da će se uvrstiti kada se steknu uvjeti. U međuvremenu njegova firma Dicentra preuzima Pevec bez obveze javne ponude.

Hvala na odgovoru.


Hvala na odgovoru.

backdraft, nisam htio nikoga podcijeniti. ali nije nikako dobro ako ovu informaciju saznajete tek tada, od snowlepa. ztd i ztk imaju more članaka, za 90 nisam nikad ni cuo, ali razlika izmedu uredenog trzista i ne-uredenog trzista na kojem je pevec – to je conditio sine qua non

uprava peveca na čelu s dičnim i drčnim šefom uprave su ljudi kojima se moze vjerovati koliko i mariću da nije ništa znao o agrokoru

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Nije mi toliko bitna trenutna cijena, koliko cijela priča.
Čestitke kupcima "novog Valamara" na ovoj cijeni.
Kupuju majstorski i to lijepe količine, svih ovih dana.
Ovo je školsko besprijekorno trgovanje, nekoliko stvari se idealno poklopilo…
Uspjeh je time veći, jer je CERP vani. Bravo dečki.

što znači da je CERP vani

New Report

Close