PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da nije teško kupiti po bidu. Zadnjih nekoliko
mjeseci 90% trgovine se odvija po bidu. Osim prošlog
tjedna cca 2 dana. Smatram da dok je ovako isplati
se čekati na bidu, jer se bid zatrpava uglavnom izdašno.
Ne govorim za milijunska ulaganja, mislim da vodeći dioničar igra jako dobro (za sebe)
i stječe vrlo vrlo jeftino PVCM.

Slažem se…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Dioničar br. 1 + 2.119 komada

Rekao bih da je vrlo pametno skuplja. Digne se cijena sa minimalnom
količinom da bi izgledalo kao veliki porast cijene i onda se opet skuplja
pod bidu po smješnim cijenama ispod 200 ili oko 200 kn.
Navlačenje na prodaju savršeno. Ukoliko ne skupe zadovoljavajuću
količinu opet će nazad do 180 kn gdje nedorasle hvata strah i tako ukrug.
Dok ima mušterija bit će i zarade. Ovdje se ne prodaju dionice starog
Peveca u stečaju koji više ne postoji, nego novog vrlo profitabilnog, iako
ponekad izgleda tako.


Dioničar br. 1 + 2.119 komada

Nanjušio !

Vaš link …

Još jedan šamar dioničarima i investiranju na ZSE općenito…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ovo nije normalno sto oni rade

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre


Vaš link …

Još jedan šamar dioničarima i investiranju na ZSE općenito…

Prestrašno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Vaš link …

Još jedan šamar dioničarima i investiranju na ZSE općenito…

Prestrašno
[/quote]

Što ako su u pravu ? Uvrštenje na ZSE sa 5 mil prometa dnevno , nebi se ništa promjenilo .

Tocno tak. Bas se nist ne bi promijenilo, bas je svejedno i totalno nebitno. Ono kaj je bitno je to kaj rade i kak rade.

Po mom skromnom mišljenju uprava se samo brine o našim novcima.
Ja im vjerujem.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Mislim da bi najbolje bilo da objavljuju kvartalne . polugodišnje i godišnje rezultate poslovanja .
iz pristojnosti prema dioničarima .


Po mom skromnom mišljenju uprava se samo brine o našim novcima.
Ja im vjerujem.


Slazem se. Osim kaj uprava ne postoji jer sa svim upravlja i o svemu odlucuje jedan lik. Ovak im je valjda fora reci uprav ovo uprava ono.




Vaš link …

Još jedan šamar dioničarima i investiranju na ZSE općenito…

Prestrašno
[/quote]

Što ako su u pravu ? Uvrštenje na ZSE sa 5 mil prometa dnevno , nebi se ništa promjenilo .
[/quote]

jel ste vi vi stavrno bedaki ili se samo prvite bedaki. da je pevec na uredenom trzistu kao sto je po volji i pravovaljanoj većinskoj odlucisvojih dioničara trebao biti, gazda i njegovi nalogodavci bi svima morali ponudit najvisu cijenu po kojoj su kupovali. i danas bi imali revidirano za 2016 i q1, a ne onu sprdačinu što su je okačili na svojim stranicama

Slučaj Pevec je tuga i jad korporativne kulture u Hrvatskoj, tuga i jad.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Radi se o tome da su kupili od dobavljača sve raspoloživo i pokušava se i dalje jeftino kupovati zastrašivanjem malih dioničara. Nažalost duboko pogrešan put.
Tko izdrži do kraja mislim da će dobro proći ali treba imati živce za ove manipulacije. Ne biraju se sredstva ali treba znati da će glavni dioničari radi vlastitog interesa u jednom času morati potpuno okrenuti ploču kada faza jeftine akumulacije prođe. Nadajmo se da će biti što manje malih dioničara koji će se predati na početku bitke i prodati dionice po ovim smješnim cijenama. Smatram da ce dobit u kasnijoj fazi uveliko nadmašiti rizik. Vlasnička i upravljačka funkcija su odvojene često puta i u malim firmama a Pevec je velika firma i rastuća. Ovo je ako prođe prođe pokušaj da se dragulj dobije za sitan novac.

Po današnjem poslovanju Pevec je u vrhu među ostalim , ako ne i prvi

New Report

Close