PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…razmisliti ćemo o pobijanju s obzirom da skupština nije niti sazvana u skladu s poslovnikom, naime nije oglaseno u narodnim novinama…

kaj fakat? pa s kim mi posla imamo, čovječe!


ja bih samo naglasio važnost ove skupštine
i tko ne namjerava doći neka svakako da punomoć za zastupanje Udruzi malih dioničara 'Pevec' d.d.
ionako nas šišaju kao ovce i ovo je jedini legitiman način da se izborimo za svoja prava; ako ne kažete glasno što vas muči, džabe vam tijek misli a skupština je pravu mjesto za to
makar imali jednu jedinu dionicu, vaš glas vrijedi! puno puta čak i ako ne možete promijeniti stvari, treba glasno izreći protivljenje, just for the record, pa možda jednog dana i promijene način ophođenja s nama malima

Koliko “malih” je opće upoznato s skupštinom i svim ostalim stvarima mene brine.

Oglasom u jutarnjem traže se prostori u Rijeci i Karlovcu . 8000 kvm .


Oglasom u jutarnjem traže se prostori u Rijeci i Karlovcu . 8000 kvm .

Što će im više prostora u Rijeci. Imaju trgovine na dvije lokacije, Kukuljanovu i Škurinjama. Mislim da je to bacanje novca.



Oglasom u jutarnjem traže se prostori u Rijeci i Karlovcu . 8000 kvm .

Što će im više prostora u Rijeci. Imaju trgovine na dvije lokacije, Kukuljanovu i Škurinjama. Mislim da je to bacanje novca.
[/quote]

Griješite kolega, nije to bacanje novca, to je samo širenje tržišta..

Širenje tržišta samo po sebi nosi veće prihode i dobit…. trivijalno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Širenje tržišta samo po sebi nosi veće prihode i dobit…?

Sve ovisi…i Konzum je kupio Merkator i povećao prihode i kasnije još više gubitaka…

Širenje ne znači automatski bolje poslovanje…nekad je i bolje ne širiti se…

Upravo je slučaj Konzum dobrodošao , da ne učine slične greške , Rijeci i
Karlovcu zaista treba Pevec , zbog turizma najviše , a za mala i udaljena
mjesta – internet trgovina .


Sve ovisi…i Konzum je kupio Merkator i povećao prihode i kasnije još više gubitaka…

Oni su se zadužili do grla da kupe Mercator, dok Pevec svoje širenje za sada financira samo vlastitim sredstvima bez bankarskih kredita.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Usudim se reći da PEVEC ima najveći potencijal rasta u svakom segmentu..
Ljudi moji pa nemaju kune zaduženja a šire se i rade na zdravim temeljima….

Vidim neke dečke koji su prešli iz BAUHAUSA raditi u PEVEC Jankomir…. to nešto govori

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

zvao me tajnik udruge, morali su napravit mali dodatak punomoci. ako ste vec poslali, saljite ponovo sto prije, po mogucnosti sutra ujutro

Vaš link …

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre


zvao me tajnik udruge, morali su napravit mali dodatak punomoci. ako ste vec poslali, saljite ponovo sto prije, po mogucnosti sutra ujutro

Vaš link …

da li ste svi vi mali dioničari poslali svoje punomoći? ili dolazite osobno?
skupštine su mjesto i vrijeme za postaviti pitanje, izraziti neslaganje… ovdje, na forumu, uglavnom preostaje kuknjava
zato ne kukajte, učinite za sebe nešto već danas!


Usudim se reći da PEVEC ima najveći potencijal rasta u svakom segmentu..
Ljudi moji pa nemaju kune zaduženja a šire se i rade na zdravim temeljima….

Vidim neke dečke koji su prešli iz BAUHAUSA raditi u PEVEC Jankomir…. to nešto govori

I ne samo iz bauhausa, i iz drugih trgovina su pobjegli u Pevec. Pogotovo ovdje u Šibeniku.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Otkazana je Glavna skupština “zbog tehničke pogreške Izvješća o reviziji…”
http://www.pevec.hr/wp-content/uploads/2017/06/Odluka_o_opozivu_Odluke_o_sazivanju_Glavne_skup%C5%A1tine_sazvane_za_12.06.2017..pdf

ruski novac plus balkanski maniri jednako pevec.

to što rade i kako rade, ja mislim da im kutle dolje u bosni skida kapu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Tko drži 25 % + 1 dionicu ?

New Report

Close