PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo svježi K/P

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

A na burzi sve crveno, super je dan kad je s 1,5% pušinga Petra jedna od solidnijih dionica[smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Dobro da ste postali K/P PTKM-e.

Na njoj se očekujem tek početak jačeg pada. Vidjet ćemo kako će to izgledati do kraja dana.

Bojim se da neće baš najbolje.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

vidiš kako se neki zabavljaju, a nisu indijanci


vidiš kako se neki zabavljaju, a nisu indijanci

Misliš da nisu?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dobro da ste postali K/P PTKM-e.

Na njoj se očekujem tek početak jačeg pada. Vidjet ćemo kako će to izgledati do kraja dana.

Bojim se da neće baš najbolje.

Možda ne dana, ali tjedna sam uvjeren

pogledajte kupnju na PTKM[smiley9]


pogledajte kupnju na PTKM[smiley9]

Krasna slika nakon dugo vremena [smiley2]. Mozda je to nalog kolege apoksiomena (mos mislit) [smiley2]


pogledajte kupnju na PTKM[smiley9]

Pa jasno. Ne znam što ste očekivali, da će KD, Ameri i ostali fondovi i banke unutra pustiti da padne na 200? To samo apoks može zamisliti…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ajde neka netko stavi 20 komada na kupnju, tek tako da se nadjača prodaja[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

taj isti je prognozirao i pad Varteksa, pustimo sad to
PTKM spada u certifikate, zar ne?[smiley2]


analiza: ” pogledajte kupnju na PTKM[smiley9] ” Krasna slika nakon dugo vremena [smiley2]. Mozda je to nalog kolege apoksiomena (mos mislit) [smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close