PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za ulazak u višu ili ispadanje iz kotacije bitan je broj trgovanih dana, a ne količina prometa.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Kako stvari stoje nakon FI-a otvara se prostor za realizaciju TA targeta od 80 kn.

malo je 80, bolje je 800

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Kako stvari stoje nakon FI-a otvara se prostor za realizaciju TA targeta od 80 kn.

malo je 80, bolje je 800
[/quote]
Ministru Horvatu je dosta 100

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ja cekam da prijede 100 kako je svojedobno bilo najavljivano…

svaka čast tko je kupovao zadnjih mjesec dana na 54-55 kn ali nisu mi jasni oni koji sada plaćaju 10 kn više?valjda misle da će i ovdje ići pumpanje kao na viru ali mogao bi to biti pucanj u prazno i poveći minus kada se cijena vrati na 5x kuna

JosefBeuys,
u ovom trenutku da, ali u budućnosti

Ne bih se bas slozio da je pucanj u prazno. Ocekuje se rekordno dobro FI, a zbog niske cijene plina i optimizacije rashoda nastavak razdoblja velikih profita. Puno gore dionice ukljucivo viro su imale jos zesce epizode rasta duze vrijeme unatoc tome sto po pitanju profita nisu ni blizu PTKM ove godine. Sjetite se Atpl, Thnk, i slicno.
Ja ocekujem zdravi rast ove dionice tijekom ove godine a oni koji ju zele davati po 5x neka samo izvole.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/fKTFNdrHgbZdL42bnAkD4A==.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ajmo znalci… Koja je cijena ovog poslije izvješća 26.02, s obzirom da je danas lagano došla do 65?


Ajmo znalci… Koja je cijena ovog poslije izvješća 26.02, s obzirom da je danas lagano došla do 65?

> 80 kn

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Milina za gledat ovu dionicu. Mali free float, u iščekivanju bomba FI 2019 i rekordnog 1Q. Okolnosti na tržištu plina za poželjet. U isčekivanju smo napada na kotu 70 i snažnog skoka.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

zadnja 74 kn

na ovoj cijeni firma petrokemija upravo je prešla vrijednost od nebuloznih 4 milijarde kuna!! 😲

Ovo je zadnji pokušaj ukrcaja prije izlaska izvještaja, jer onda će sigurno biti vatreno s obzirom na najbolje rezultate dosad koji se očekuju.

Cijene LNG-a na globalnom tržištu ove su zime pale na rekordno niske razine budući da je za njime potražnja pala zbog blage zime i epidemija koronavirusa u Kini dok je ponuda bila izdašna.

»Premda u današnje vrijeme svjedočimo slabašnim uvjetima na tržištu zahvaljujući raspoloživoj rekordnoj novoj opskrbi, dvjema uzastopnim blagim zimama i situaciji s koronavirusom, očekujemo da će se ponovno postići ekvilibrij«, dodao je Wetselaar.

Pokretači na putu ka tome cilju bit će kombinacija kontinuiranog rasta potražnje i pada nove raspoložive opskrbe do 2025. , rekao je.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Svijet/Naftasi-tvrde-Globalna-potraznja-za-LNG-om-bit-ce-udvostrucena-do-2040.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

hrvalin, 17.02.2020. u 14:43
adnja 74 kn

na ovoj cijeni firma petrokemija upravo je prešla vrijednost od nebuloznih 4 milijarde kuna!!

još luđe je ovo silovanje cijene prema gore dok se cijela burza urušava, a burze vani padaju po -4… -5%…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close