PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




PBZ Croatia Osiguranje OMF kat. B počeo je rasprodavati dionice Petrokemije. Svi vi koji ste željni tih dionica narednih dana će te imati priliku utažiti te svoje želje. I to za sitan novac.


Toliko su me zasipali danas dionicama da jadan ne znam što ću.
[/quote]
malo pričekaj… strpljen-spašen!
[/quote]
O kolega Računovođa, pa kaj vi radite na Ptkm. Budite oprezni da ne bi na kraju nešto i zaradili tu.
Preporučam vam da odete na LRH, tamo vam fundamenti opravdavaju puno veću cijenu nego se trenutno trguje. Prilika života za vas!

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.




PBZ Croatia Osiguranje OMF kat. B počeo je rasprodavati dionice Petrokemije. Svi vi koji ste željni tih dionica narednih dana će te imati priliku utažiti te svoje želje. I to za sitan novac.


Toliko su me zasipali danas dionicama da jadan ne znam što ću.
[/quote]
A u silnoj strci oko zasipavanja, očito je netko umjesto prodajnog na kraju stisnuo kupovni nalog.
[/quote]
http://www.poslovni.hr/burze/petrokemija-29-mil-kuna-u-plusu-prihod-11-milijardu-355897 (:

Zanimljivo, imamo slicnu situaciju kao prije 3 mjeseca kada je jedan drugi mirovinac prodavao (istina na cijenama oko 18 kuna) prije izlaska FI.

Ovaj trenutni ima jos oko 10k komada za prodati.

btw. plin je dodatno pao sto je nevjerojatno obzirom na pocetak sezone grijanja:

https://www.cegh.at/en/exchange-market/market-data/

Ovaj pad cijene plina je Petrokemiji valjda dosao u najbolje moguce vrijeme i veliki je vjetar u leđa restrukturiranju i podizanju ove firme.

Za 3 tjedna financijski izvjestaj, pa cemo vidjeti.

da, jučer sam se ugodno iznenadio kad sam vidio koliko je prodao i koliko mu je još samo ostalo komada. To se riješi u jednom danu na jačoj likvidnosti. Na radaru mi je, skupljam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Koliko sam skužio, prodavao je kad je pokušan proboj prema 50 kn,
Možda se treba malo povući prema dolje i čekati da prospe po bid-u

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

a ludila
fond ima još 12.000 dionica za prodati, a ekipa skida s aska!?


a ludila
fond ima još 12.000 dionica za prodati, a ekipa skida s aska!?

S današnjim danom manje od 10000, a tijekom idućeg tjedna je vjerojatno kompletno vani. A cijena za to vrijeme raste. A što će bit kad se fond istovari prepuštam vama da pogađate;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Mislim da se nitko ne može tuziti ako nema dobar prinos na zse. Petrokemija je pružala i pruža priliku za zaradu, moglo se lijepo skupljati od 17 kuna naovamo.
Oke, ovi koji su kupovali oko 60 kn, trebati će strpljenja.
Svaki pokušaj zakucavanja na niže neslavno je propao.



a ludila fond ima još 12.000 dionica za prodati, a ekipa skida s aska!?

S današnjim danom manje od 10000, a tijekom idućeg tjedna je vjerojatno kompletno vani.
[/quote]

U ponedjeljak je oko 2/3 prodaje bilo njihovo i sa stanjem od ponedjeljka su na 10k komada.

Mislim da su sada (nakon trgovanja u srijedu i cetvrtak) na nekih 7-8k komada i mogao bi veliki dio toga vec danas biti prodan.

čeka se još eventualno jedno prosipanje po bidu i propad cijene u kojem ćemo im uzeti tih 8-9000 kom koliko još imaju… gdje je zapelo?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Al se ekipa naredala na kupnju u nadi da ce na kraj trgovanja biti sipanja po bidu. 🙂

Mozda i hoce, tko zna…

Tako je mrljavila i oko 30. Prodaja je izgubila rat, mada mi nikada neće biti jasno takvo razbacivanje novcem.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/UW0IDw2XsQLyIJLsp3mpHA==.pdf

lijepo

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


https://zse.hr/userdocsimages/novosti/UW0IDw2XsQLyIJLsp3mpHA==.pdf

lijepo

Znaci, restrukturiranje ide prema najavama. Petrokemija ce sada konsolidirati u izvjestajima Tvornicu gline. Direktor kaze u intervjuu:

Moslavački list: Intervju s Davorom Žmegačem, predsjednikom Uprave Petrokemije

“U tom smislu iz sastava Petrokemije izdvojit ćemo Proizvodnju glina i Proizvodnju paleta. Za njih smo napravili realne i pozitivne poslovne planove, one imaju svoje tržište i od sada će ići svojim putem. Ostat će u našem vlasništvu i s jednakim kolektivnim pravima kao i matica, da ne bi bilo zabune, ali djelovat će samostalno. Vjerujem da će se ubrzo pokazati kako ćemo time na kraju svi biti na dobitku. Petrokemiji će to omogućiti da bude brža i efikasnija na tržištu, a njima bi, prema predviđanjima, dobit trebala porasti do tri puta, i jednoj i drugoj tvornici.

ajmo još malo po bidu, ovi imaju sa stanjem od prošlog četvrtka oko 7000 kom, sa petkom i jučer možda još par tisuća komada. Čekamo ih na bidu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close