PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nebitna je, naravno, ali ipak bi htjeli 20 lipa više dobiti, nekih par tisuća kuna je u igri… valjda da umanje milijunske gubitke na agrokoru… sad se lipare. ZSE su pokopali ovakvi fondovi.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

umjesto da fondovi prodaju što prije da se zaboravi pušing koj su napravili na ptkm,oni se natežu za 20 lipa gore-dolje?! presmiješno

ignore: one

meni uopće ne smeta da oni prodaju, znači da možeš još bezbrižno kupovati i onda čekati “ministarsku cijenu”

ni meni ne smeta što prodaju,nego što NE prodaju kad vide da ima kupaca i interesa!svako normalan tko želi prodati bio bi happy da ima kupaca na razini na kojoj prodaje i što brže bi se riješio muke i izašao iz dionice u kojoj više ne želi biti ali oni ne-kad vide da ima interesa,onda majstori prestanu prodavati!?

ignore: one

da su stavljali po 20 kn 500 komada riješili bi se te siće koju drže u 24 transakcije.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

I? Će biti šta? Evo me na bidu još stojim.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

jel ovaj fond vani il još ima municje??

...from Doboj!

po top10 imaju još oko 12000 dionica ali nije baš da im se prodaje u zadnje vrijeme,moguće da su prodali što su namjeravali pa će sada stati s time dok cijena ne ode na 3x kuna

Da hoće, fond može to što ima prodati sad odmah da lupi po kupnji i do 19 kn je sve riješio, ali stali su s prodajom pa je moguće da čekaju više cijene (+30? kn).

Ignore: KressoM, delux


jel ovaj fond vani il još ima municje??

ima još nešto sitno tek toliko da proda nešto i po 30 kn da ne ispadne da su se shebali.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ministar je rekao da država neće prodavati svoj udjel dok cijena
ne dođe do 100kn…time je sve rečeno…poslovanje će biti sve bolje
jer sada plin nabavljaju od svojih suvlasnika po minimalnoj marži…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Ministar je rekao da država neće prodavati svoj udjel dok cijena
ne dođe do 100kn…time je sve rečeno…poslovanje će biti sve bolje
jer sada plin nabavljaju od svojih suvlasnika po minimalnoj marži…

Imam dionice PTKM, ali meni je on zadnja osoba koju bi pitao kolika je realna vrijednost neke dionice ili firme. Lupa bez veze. Pa njegovi kompići su upravljali Petrokemijom godinama i gle kud su je doveli. Da nije bilo ove zadnje dokapitalizacije i novih vlasnika ovdje bi gledali scenarij Uljanika.
Ovako, sa novim vlasnicima koji su krenuli sa restrukturiranjem, sa čišćenjem muljaža koje su se tamo oduvijek događale svi očekujemo da će se sad konačno situaciju u Petrokemiji bitno popraviti.


Ministar je rekao da država neće prodavati svoj udjel dok cijena
ne dođe do 100kn…time je sve rečeno…poslovanje će biti sve bolje
jer sada plin nabavljaju od svojih suvlasnika po minimalnoj marži…

Nije stvar u tome od koga se nabavlja plin. Cijena plina je jako pala na trzistima i to nema veze sa suvlasnicima. Cijena plina je vezana za CEGH index i ako je on visok, ni suvlasnici ne mogu to kompenzirati.
Jednostavno, posrecilo im se da je cijena plina JAKO pala i uz malo bolju organizaciju posla imaju odlican vjetar u leđa za bolje poslovanje.


Ministar je rekao da država neće prodavati svoj udjel dok cijena
ne dođe do 100kn…

imate li link za ovo ili je to rekla-kazala?

ignore: one

Izjavio u dnevniku
https://vijesti.hrt.hr/533441/horvat-za-hrt-kljucne-odluke-za-3-maj-na-sjednici-vlade-228

New Report

Close