PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kakva bespotrebna panika bože dragi …

Kad već spominješ "Boga"….hm ako nisi znao ima ih dobrih i zlih…
predpostavka je da mi trenutno štujemo krive ,odnosno naše manipulatore,koji se kriju u osobama mnogih moćnika koji upravljaju svijetom.
To su klonovi bez osiječaja,ljudi bez duše….pozicionirani na svim vodećim mjestima…često povezani s šizofreničarima…
Kako objasnit silno bogastvo i megalomanstvo s jedne strane i sirotinju koja još i danas umire od gladi!?NIKAKO,jer je ovih 20% nadjačalo -ponizilo i uvijerilo masu da je moderno robovlasničko društvo jedina alternativa.
Manipulacija medijima je toliko moćna da će nas uskoro uvjerit i da je kupanje u vlastitom dreku dobro za zdravlje…!Nakon toga javi se dva tri budalaša koji su to isprobali i evo ti biznis …
Riješenje je bitI SVIJESTAN,prvo istražit tko sam zapravo ja ,a zatim i tko su "ljudi" oko mene…
mogu li imat povjerenja u sve te ljude…ONDA ČEŠ I SHVATIT ZAŠTO BURZA PADA,ODNOSNO ZAŠTO NEKI UVIJEK PLAČAJU ČLANARINU,A NEKI NIKAD!
itd.itd.
Ulaganje u znanje,otvarat će ti sva vrata …pa tako i ovdje na PTKM
Sretno

[thumbsup]
[/quote]

Očigledno me nisi shvatio jer tvoj post nema apsolutno nikakve veze sa mojim komentarom, pogotovo u kontekstu u kojem je napisan.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Bolje od ATPL [thumbsup]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



vidim da se ovdje ne moze nista pametno i iskreno napisat, ostali su samo drukovi i drukađije.
u svakog 6 oči u strahu [lol] zato ni ne pišem ni ne čitam…

doduše nisam skužio jel druk na gore, ili na dolje?

nego, sutra će vam ovo past opet, kako sam i najavio, bez obzira što sam kupio i što ću još kupovati.
pisali mi tu, ne pisali, ovo će po svom.
aj vidimo se poslije izvješća na 180, tamo ću se ozbiljnije ukrcat, a morti bude i jeftinije
[thumbsup]

Dva dana prije FI si počeo pisati na ovoj temi. Drukaš za pad da bi jeftinije dokupio. Stvarno si proziran!!! [lol]
[/quote]

Evo kako to rješava KOC iz sigurne fotelje na moj PM !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




vidim da se ovdje ne moze nista pametno i iskreno napisat, ostali su samo drukovi i drukađije.
u svakog 6 oči u strahu [lol] zato ni ne pišem ni ne čitam…

doduše nisam skužio jel druk na gore, ili na dolje?

nego, sutra će vam ovo past opet, kako sam i najavio, bez obzira što sam kupio i što ću još kupovati.
pisali mi tu, ne pisali, ovo će po svom.
aj vidimo se poslije izvješća na 180, tamo ću se ozbiljnije ukrcat, a morti bude i jeftinije
[thumbsup]

Dva dana prije FI si počeo pisati na ovoj temi. Drukaš za pad da bi jeftinije dokupio. Stvarno si proziran!!! [lol]
[/quote]

Evo kako to rješava KOC iz sigurne fotelje na moj PM !
[/quote]
O čemu ti? Pa čovjek samo iskazuje želju za intimnim odnosom s tvojom majkom.

KOliko ja vidim PTKM ima najgori P/E na burzi, čak i DKVS koji ne postoji ima bolji [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


KOliko ja vidim PTKM ima najgori P/E na burzi, čak i DKVS koji ne postoji ima bolji [tongue]

???
P/E-što je isti niži dionica je podcijenjenija,odnosno potencijal rasta je veći [bye]

POKRET OTPORA



KOliko ja vidim PTKM ima najgori P/E na burzi, čak i DKVS koji ne postoji ima bolji [tongue]

???
P/E-što je isti niži dionica je podcijenjenija,odnosno potencijal rasta je veći [bye]
[/quote]

Svakako onda je izbor ogroman pa idemo redom ;
1. PTKM
2. MGMA
3. HGSP
4. VLDS
5. DKVS i TNSA

pa birajte neznam koja će više narasti [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

..ako crobex rokne ispod 2000,a sad je 2.027,56 onda se ne piše dobro niti jednoj dionici na zse [cry]

POKRET OTPORA

Ovdje upišite svoj komentar… [cry]

POKRET OTPORA


KOliko ja vidim PTKM ima najgori P/E na burzi, čak i DKVS koji ne postoji ima bolji [tongue]

Izasao sam iz PTKM ali..krivo vidis. Odnosno, bolje receno, gledas predaleko u proslost.

sve dok S&P 500 se drži iznad 1165 je dobro…ma i ako propadne kladim se da je ovo samo kratkotrajno…

vidim da je ovdje prava rasprodaja…..



KOliko ja vidim PTKM ima najgori P/E na burzi, čak i DKVS koji ne postoji ima bolji [tongue]

Izasao sam iz PTKM ali..krivo vidis. Odnosno, bolje receno, gledas predaleko u proslost.
[/quote]

Pa što si onda izašao ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovaja ne odustaje od moje mame ????

Pa kolega mama mi je u dubokoj mirovini i ima muža, moga tatu ???

Nego kažite mi kako PTKM ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Da li netko zna engleski da mi prevede ovo i kakve to ima veze s PTKM ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris, nije te jos poklopilo? [smiley]

I sam si svjestan da ovaj pad nema veze s PTKM-R-A vec s nestabilnom situacijom u svijetu.

Da, moze dionica past na 150, 100 pa i 50 HRK. Al’ moze i cijeli svijestki ekonomski sustav otici k vragu. Onda ce ti biti svejedno imas li dionice ili cash.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close