PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bio bi red da danas odemo u blokadu [thumbsup]

Vuki veseli me kad dionica ne ide u blokadu, jer to znači da netko ima namjeru skupiti koji komad, a ne samo dići cijenu da bi se iskrcao skuplje
[/quote]
To stima ali s obzirom da kupnja jaca,a prodaja ne posustaje blokada mu ne gine [cool]

Nije trezor!! Biti će još toga!!

TIME IS MONEY


Da bi stvar bila bolja nije trezor!


Nije trezor!! Biti će još toga!!

Tko je ili što onda? [huh]



Da bi stvar bila bolja nije trezor!


Nije trezor!! Biti će još toga!!

Tko je ili što onda? [huh]
[/quote]
ludi obični ludi kao što smo mi…jednostavnost je u većini slučajeva pravo rješenje…
nek svi ksebi uzbu gnojivo…
Hvala…
[lol]

nikad neću shvatit zašo nekog brine ko kupuje ko prodaje?

šta su vam oni – idoli, nit vodilja!? [rolleyes]


nikad neću shvatit zašo nekog brine ko kupuje ko prodaje?

šta su vam oni – idoli, nit vodilja!? [rolleyes]


Kako nije bitno ako su ovih dana kupovali većinom mali do 500kom PTKM će jako sporo rasti a ako samo par velikih skuplja onda se događa da je sve manje dionica raspoloživih za prodaju i cijena onda mora samo ići u jednom smjeru a to je rast.

Evo primjer Tigrusa, ima ti na temi što smo danas tržili kupio je po cca 76 i nakon tri dana ponovo prodao po cca 76 zamisli da je 50 "Tigrusa" danas kupovalo pri prvom malom znaku krize oni dionicu ruše na 85kn a pri rastu od 10-ak % izlaze i koče rast.

Prijatelju jako je bitno tko kupuje

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

odlično, onda se ravnaj prema njima!

teško mi je zaboravit kupovine "velikih" paketa ingre po 60 000, atpl do 3500 ko da nema sutra, etc, etc…

ja sam ipak sam sebi najrelevantniji, a tigrusi dobrodošli! [thumbsup]


odlično, onda se ravnaj prema njima!

teško mi je zaboravit kupovine "velikih" paketa ingre po 60 000, atpl do 3500 ko da nema sutra, etc, etc…

ja sam ipak sam sebi najrelevantniji, a tigrusi dobrodošli! [thumbsup]

Nemam se što ravnati po kupcima ili prodavačima, ja sam ovu dionicu kupio puno prije njih i stalno nadokupljivao, a prodavt ću kad mi ponuda stigne na kućnu adresu ili kad dionica pređe 4 znamenke, do tada mogu čekati, i ako bude novaca kupovat ću još.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

me too! [wink]

evo cadare na 3 znamenke konacno [thumbsup]

Evo vijesti da PTKM obilato trguje s nekretninama

Zamjena nekretnina između Grada i Petrokemije 8.5.2009 – Gospodarstvo

Prijedlog Utanačenja ugovora o zamjeni nekretnina između Grada Kutine i Petrokemije d.d. bila je jedna od tema jučerašnje sjednice Poglavarstva Grada Kutine. Petrokemija je zainteresitrana za nekretninu Grada u poslovnoj zoni Krč (300.000 m2), koja će biti namijenjena izgradnji postrojenja za zaštitu okoliša, kao i za izgradnju poslovne zgrade na novom gradskom trgu. Grad Kutina zamjenom bi dobio stari restoran Petrokemije namijenjen za odsjek Veleučilišta, te bi postao vlasnikom objekta Vatrogasne postrojbe u okviru kojeg je planiran i CNOK. Sporazumom bi grad Kutina postao i vlasnik pojasa zemljišta do Petrokemije uključujući i pekarnu Lika, što bi bilo namijenjeno razvoju malog i srednjeg poduzetništva.
Zamjena uključuje i razliku od 4. 700.000 kn koliko bi Petrokemija još morala isplatiti Gradu Kutini. Ugovor o zamjeni bit će potpisan nakon izbora, a Poglavarstvo grada Kutine ovu zamjenu nekretnina smatra jednom od najvažnijih odluka koja određuje strateški razvoj grada u narednom razdoblju.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Petrokemija: Cjelokupna dobit se zadržava
Autor/izvor: SEEbiz
KUTINA – Glavna skupština Petrokemije trebala bi odlučiti kako će se dobit ostvarena u 2008. godini u iznosu od 56.357.179,32 kn rasporediti u zadržanu dobit.
Članovima Nadzornog odbora Petrokemije određuje se mjesečna novčana nagrada za rad u Nadzornom odboru u visini prosječne mjesečne neto plaće u Petrokemiji isplaćene u prethodnom mjesecu. Predsjedniku Nadzornog odbora se utvrđeni iznos uvećava za 20 %.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/kemijska-industrija/petrokemija-cjelokupna-dobit-se-zadrzava,44996.html

New Report

Close