PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijep promet bio je danas- gotovo 15.000 dionica uz prosječnu cijenu od 143,16 kn, a zaključna svega 139 kn jer su navlakači namjerno rušili cijenu ispod 140 kn da zaključna ostane što niža. [lol]
Neka, ispravit ćemo mi to sutra.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Najniža 133 kune [bye]



"Pregovori s MOL-om o izdvajanju plinskog biznisa dobro napreduju i nakon što država preuzme veleprodaju i distribuciju Vlada će morati prilagoditi prodajnu cijenu referentnoj cijeni plina na tržištu koja danas iznosi 2,32 kune, objašnjava Polančec.

To znači da će država od Ine kao što to sada radi s Gazpromom kupovati plin po tržišnoj cijeni, pa će Ina plin iz primorja i Slavonije moći prodavati po punoj cijeni i ostvarivati dobit."

[bye] [bye]

Pozdravimo novog člana naše forumske zajednice, kolega "misho" danas se učlanio i svoj prvi i jedini post posvetio je upravo PTKM! Bravo misho!
I tebi Misho, naravno [bye] [bye] [bye]
[/quote]


Postaje smješno gledat kako netko u zadnjim sekundama trgovanja kupuje s prodaje da bi virtualno povisio cijene, s 135 na 139 u zadnjih par sekundi.. [lol]

Vjerojatnije da je htio svakako kupiti do neke cijene, pa je pecao na bidu do zadnjeg trenutka. Jer da je htio samo namjestiti cijenu ne bi kupio preko 400 dionica.

Jutros otvaranje na 131,50kn, prva ponuda na kupnji 128,85kn…

[img]http://www.imagesforme.com/out.php/i229304_ptkm.jpg[/img]

Postovani Clanovi,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama PTKM-R-A nastaviti u 10:56.
Na upit Upravi Drustva Petrokemija d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.


Postovani Clanovi,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama PTKM-R-A nastaviti u 10:56.
Na upit Upravi Drustva Petrokemija d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.


hvala,makar mi je zao sto sam clan
pofuk

Nisam vlasnik ove dionice vise odavno, ali i da ste negdje drugdje stavili novac umjesto u PTKM ne bi se bolje proveli, mozda koji % razlike. A sada recimo da mozete jeftino nadokupiti iako je to dvosjekli mac.
Ne bi rekao da je Cartman pobjedio, iako sam na njegovoj strani jer je bio realniji, vec je pobjedila kriza i dovela ovu dionicu tu gdje je skupa sa ostalim dionicama.
Pa pogledajte ADRS i neke druge dionice…
Sretno

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

netko ima dovoljno municije na 128 skriveni nalog od 200 kom. ili ukupno 2000 [bye]

Gledam to ovako – skriveni nalozi su na kupnji i na prodaji – dobar znak i za jedne i za druge.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


netko ima dovoljno municije na 128 skriveni nalog od 200 kom. ili ukupno 2000 [bye]

A netko i kupio jedno 60*10 po 126
[bye]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Pričaš hrpu gluposti, PTKM je pala ovoliko nakon rekordnih rezultata koje je upravo ostvarila, isto kao i ZABA, IGH, INGR, ATPL….To govori samo i isključivo da "ulagači" na ZSE ne ulažu znanjem, mozgom i fundamentima nego ovako kao ti čitajući navijanja – postove za gore ili dolje!
Nakon ovako odličnih rezultata firmi, vani bi indexi rasli po +5% svaki dan tjedan dana, a kod nas tjedan dana padaju po -5% !
JEDINI RAZLOG pada cijena PTKM na ove tragikomične razine je APSURDAN I NESELEKTIVAN PAD CROBEXA gdje su sve dionice pale skoro jednako, i one s duplo većim gubicima, i one s rekordnim rezultatima!
To je jednostavno tako i protiv budala u panici nema lijeka nego čekati da se istresu i od njih preuzeti dionice, a kad porastu 30-40% vratiti im ih nazad. Upravo nevjerojatno kako to odlično i uvijek funkcionira.

Odličan post, ako netko nije sposoban da ulaže dugoročno uvijek će gubiti i postati će kladioničar što sada trenutno i je……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

oh boze mili
eto da Vam se izjadam tko sam kihnuo na ovoj dionici,sumnjam da je bilo ko tolko kihnuo
i sad Vi koji ste isto kihnuli nemate cohones reci cartmanu hvala kaj si nas upozoravo
eto ja cu mu reci u ime svih,jer izgleda da nitko nece
eto cartman ja izjavljujem da di mi je bila pamet da te nisam posluso isti dan kad sam kupio ptkm i izletio vanka iz nje
pofuk

mram nesto opet izjaviti
ovaj moj prethodni post je jedini post kaj je zasluzio jedinicu i koji je realno ocijenjen na citavom forumu jer je stvarno cartman upozoravo a ja sam imo neke svoje targete,doduse ne tako visoke ko ostali dionicari ali su ipak postojali
ja cartmana nisam posluso i zato zasluzujem jedinicu
pofuk
p.s. podjepu sam vec dobio

cartman je upozoravao na Ptkm… i ? mislim da svaka dionica ima svog cartmana i u danoj situaciji svi su bili u pravu. Zašto nebi proda po 200 i opet kupia za 130 ??
a u grubom pad dionica je po % skoro isti…Ptkm Ath : 3 tu smo negdi…brodari,građevina turizem palo od svojih Ath još više…
i na svakoj dionici se pričalo to če gore itd…mmtz na 200.000, Ingra 100.000, adris 600 đabe, Atpl povoljno na 4000…
p.s. priznam i ja se malo živciram što nisam proda na 200,250 ili 300 i sad opet kupia na 130(možda sutra na 110) al jeb. ga….i da se nebi sekirali drugi mesto mene …..ulaz mi je na 60 [cool]

New Report

Close