Prvi korak ka cjepivu: U Klinici Fran Mihaljević izoliran virus Covid-19!

Naslovnica Forum Komentari članaka Prvi korak ka cjepivu: U Klinici Fran Mihaljević izoliran virus Covid-19!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Oko 500 laboratorija na svijetu je to već napravilo…

Žalosno što neki kao pametni, uvijek kritiziraju. Ja sam siguran da imunološki radi da bi cjepivo već bili. Ali kud bi mi sa novcima… LAKŠE JE USPJEŠNO ZATVORITI I UNIŠTITI. Koja smo mi država,…?

što je istina? Nije covid19 gripa, da se tako lakonski može zaključiti…Gotovo je. Čak ni CJEPIVO nije izlaz, jer se svi cijepiti neće i poznato je da cjepivo neće imati isti učinak kod svih. NAJBITNIJE se zaboravlja ili previđa, svjesno, namjerno ili iz neznanja- COVID19, ostavlja TRAJNE POSLJEDICE na plućnim alveolama, ožiljke ka asvaltirani put – nakon što zaraženi uđe u stanje fibroze pluća a time i teške opstrukcije disanja. ZNAČI-PRAVO RJEŠENJE je LIJEK, koji će SPRIJEČITI U RANOJ FAZI POJAVE SIMPTOMA, DALJI RAZVOJ BOLESTI i prevenirati ulazak u STANJE FIBROZE i snažne plućne opstrukcijea istovremeno, ako se uđe u fibrozu da to teško stanje, može sanirati i spriječiti letalni/smrtni ishod. Lijek…..to je rješenje u pravom smislu

New Report

Close