Pročitajte kako je prošlo gostovanje Ruže Tomašić u ‘Nedjeljom u 2’

Naslovnica Forum Komentari članaka Pročitajte kako je prošlo gostovanje Ruže Tomašić u ‘Nedjeljom u 2’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jedina je Tomašička imala muda da prokaže više puta , čak i u Saboru narkomafiju (a ne nakromafijuna Korčuli !

Sječate li se toga ?

index
“Tomašić je emisiji pustila iz suze kada ju je voditelj Stanković podsjetio na događaje iz Korčule kada je prokazala nakromafiju.

Nesreća iz 2007. godine

“Ne želim o tome.
Nemojte.
Moju kćer je udario automobil tada.
Nikada se nije saznalo tko je.
Ne pitajte me o podršci koju sam tada imala”,
rekla Tomašić u suzama.
Riječ je prometnoj nesreći koju je imala njena tada 17-godišnja kćer Zrinka. Nesreća se dogodila 2007. godine u jeku afere s narkomafijom.

“Kćer mi je bila u šoku kad je došla u stan u Splitu te me nazvala i rekla što joj se dogodilo”,
rekla je tada Tomašić.
Nakon poziva Zrinka je otišla u bolnicu…”

Mislite li da index nije namjerno napisao nakromafija umjesto narkomafija ?

.

Bravo Ružo. Imaš podršku naroda koja će samo rasti. I nemoj napustiti svoj narod kao Savka Dabčević Kučan nakon prvih pritisaka od jugoslovena i srboslovena. Budi naša RUŽA HRVATSKA.

Sutra ćemo biti u raju s Ružom Tomašić.

Dogodilo joj se isto kao slučajnom predsjedniku Mesiću. Eto i to je Hrvatska, treba kao na burzi pogodit tajming. Ovo je jako dobro i pozitivno za onog koji kuži o čem se radi jer mu može pokazati put kojim treba ići a to je put preko granice. I na kraju ipak su građani ove države krivi za stanje u kojem se nalaze.
Nikako da nauče lekciju, nikako i nikako. Da sutra puste Sanadera za šest mjeseci bi pobijedio na izborima. Ne želim uspoređivati Ružu sa njim daleko od toga ali ako je Ruža naša budućnost…. eto i meni dođu suze na oči isto i samo zbog mojih nasljednika.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

sanader je bio najbolji hrvatski premijer do sada i imao je najbolje rezultate. pogotovo mali investitori mu mogu biti zahvalni jer je u njegovom mandatu odrađeno nekoliko ipo i prodaja gdje su svi invstitori na burzi odradili dobar posao.

čovjek je bio faca gdje god se pojavio u svijeti i svi su ga respektirali.

fimi medija je cirkus i ono što se događa u uskom krugu političke elite je puno veća lova i interesi.
sanader je znao sve dealove i tajne vlasnike biznisa po hrvatskoj i tko i kako mažnjava lovu.
jedino je imao ogroman ego i okružio se bijednicima,i izdajnicima kao što su kosor,čobanković i slični .

manje štete je nanio hrvatskoj i od kosorice i milanovića.
ali u hrvatskoj ljudi ne razmišljaju svojom glavom već vjeruju onome što novine pišu.


Dogodilo joj se isto kao slučajnom predsjedniku Mesiću. Eto i to je Hrvatska, treba kao na burzi pogodit tajming. Ovo je jako dobro i pozitivno za onog koji kuži o čem se radi jer mu može pokazati put kojim treba ići a to je put preko granice. I na kraju ipak su građani ove države krivi za stanje u kojem se nalaze.
Nikako da nauče lekciju, nikako i nikako. Da sutra puste Sanadera za šest mjeseci bi pobijedio na izborima. Ne želim uspoređivati Ružu sa njim daleko od toga ali ako je Ruža naša budućnost…. eto i meni dođu suze na oči isto i samo zbog mojih nasljednika.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close