Privatni iznajmljivači žale se na marže agencija od 40 posto. Zašto su one tako visoke?

Naslovnica Forum Komentari članaka Privatni iznajmljivači žale se na marže agencija od 40 posto. Zašto su one tako visoke?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Privatni iznajmljivači bi trebali ozbiljnije razmisliti i o samostalnom upravljanju svojim smještajima, ukoliko ne žele davati velike provizije agencijama i gubiti na zaradi. Iznajmljivanje je ozbiljan posao kao i svaki drugi koji donosi zaradu, te uz pravi alat može biti i unosniji.
Ukoliko oglašavate Vaše smještaje na svjetskim portalima, te direktno kontaktirate sa potencijalnim gostima, zašto se zadovoljavate da agencije za Vas vode Vaš posao, kad možete to sami i jednostavno!
Media Studio j.d.o.o.[/url] tvrtka, između ostalih, nudi svoja profesionalna rješenja za kompletno upravljanje poslovanjem iznajmljivača – Apartmani.NET.
Besplatno se može preuzeti program sa stranica i koristiti mjesec dana, prije odluke o kupnji licence.

Probajte, ne košta Vas ništa, može Vam jedino pomoći!

ApartmaniNET – program za iznajmljivače[/url]

Media Studio - Tvrtka za računalne djelatnosti

MStudio, puno ti hvala….

Evo,l morate se malo organizirati i na adrese iznjmljivača poslati
programe…
Uvijek su domicilni iznajmljivači na internetu jeftiniji,…pa, to i stranci znaju, samo je problem -povjerenja ….da li će me apartman čekati- i
hoće li mi se agent javiti, kad stignem ispred apartmana ….i dati mi ključ,
ništa drugo te ne muči.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close