Prirez podiglo ili uvelo 26 gradova

Naslovnica Forum Komentari članaka Prirez podiglo ili uvelo 26 gradova

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Milanovica i Josipovića sve to ne uznemirava očito…jedan se zabavlja na Snježnoj kraljici a drugi obilazi legla pobune protiv RH da mu pruže sto jacu podršku na izborima..

Napisali smo im, da će se to desiti- i da moraju POČETI OZBILJNO
KONTROLIRATI JEDINICE LOKALNE SAMOUPRAVE….. Ovo je pakao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Najlakše podignuti prirez. Ne mogu se sjetiti primjeniti ekonomski najpovoljniju ponudu pri javnoj nabavi ili smanjiti silan broj fušera, koji ne plaćaju ništa i sl.Većina (kao da) ne zna odakle JLS prihodi.

živio Uhljebistan!

Ova Kukuriku vlada već tri godine nastoji uništiti život u Hrvatskoj pa su mnogi bili prisiljeni odseliti van.

U stvari Kukuriku vlada , opet je digla porez građanima , radnicima , onima s najnižim plaćama , sirotinji , nezaposlenima , blokiranima….

Šta god poduzmu – krivo poduzmu.

Pitam se : “Dali oni to sve čine namjerno ?”

.

Sve je to smišljena politika. Ministar Mrsić nekidan u intervjuu govori kako ce trebat 300.000 radnika..demografske politike uopće nema jer ih ne zanima. Josipović se danima obraća i obilazi sve osim Hrvata. Pa je tako bio kod episkopa u Baranji,vladike Jovana u Pakracu,srpska sela po Slavoniji Negoslavci,Jagodina….zna da je svaki njihov glas za njega.


Sve je to smišljena politika. Ministar Mrsić nekidan u intervjuu govori kako ce trebat 300.000 radnika..demografske politike uopće nema jer ih ne zanima. Josipović se danima obraća i obilazi sve osim Hrvata. Pa je tako bio kod episkopa u Baranji,vladike Jovana u Pakracu,srpska sela po Slavoniji Negoslavci,Jagodina….zna da je svaki njihov glas za njega.

Ja ću glasovati za Kolndu [emo_smijeh]

Najvažnije je glasati za najbolju osobu , ili najmanj lošu , od koje možemo očekivati da će potaknuti promjene.

Josipović me-zvao-da–zajedno-s-njim-Bajićem-i-Pavićem-uništimo-HDZ

Plan se dobrim dijelom realizirao, a obuhvaćao je bankrot HDZ-a, kazneni progon, rascjepljivanje na minijaturne radikalne dijelove.

“…neovisni novinar Gordan Malić.
Na početku je izgledalo da će to biti razgovor s analitičkim pristupom, a onda je u jednom trenutku uslijedila šokantna optužba.

Malić je otkrio da mu je Josipović ponudio sudjelovanje u projektu kriminaliziranja HDZ-a. ”

http://direktno.hr/en/2014/direkt/5911/Josipovi%C4%87-me-zvao-da–zajedno-s-njim-Baji%C4%87em-i-Pavi%C4%87em-uni%C5%A1timo-HDZ.htm

.

Odluke gradova su za mene katastrofalno loše . To samo pokazuje koliko je činovnička elita u Hrvatskoj bezobzirna . Nema kod njih mrdanja , oni će građanima uzeti sve , čak i gaće bez kajanja .Važno je da gradski činovnici imaju za sebe i da troškare komotno . Značenje riječi ušteda im je nepoznato .Ako bi građani došli do nešto više novaca mogli bi malo odahnuti , smanjiti dugove a sav taj novac bi se vratio opet privredi i državi . Ako privreda dođe do zraka normalno bi bilo da to osjete svi pa i činovnička elita .Ali takav rezon ne dopire do mentalne razine postojeće činovničke “elitne” mafije (kamarile) .

New Report

Close