Poznati hrvatski proizvođač pametnih telefona u predstačaju: Duguju 170 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Poznati hrvatski proizvođač pametnih telefona u predstačaju: Duguju 170 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nije problem on nego onaj tko je dao lovu i povjerovao da se može konkurirati Amerima i Kinezima sa ispodprosječnim telefonom i ispodprosječnom tehnologijom

Kako se može kad se hoće. Samo nakon 41 blokade, sud reagira, otvara se stečajni postupak, imenjue se stečajni upravitelj… a kod Uljanika ili 3maja dvije godine natezanja nisu uopće problem. Što se same kompanije tiče, prije mjesec dana sam čitao hvalospjev, kako se šire na irsko tržište, te da su čak u Irskoj otvorili nekoliko dućana.

Ideja je bila maloumna u startu. Ni Siemens ni Alcatel ni Philips ni Ericson ni Nokia nisu opstali u trzistu mobilnih telefona. U trzistu telekom opreme nekavu odrzivost ima Ericson (pitanje donkada). Svimostali su zatvorili su telekom odjele. I onda dodju bedaci iz Koprivnice i propadnu i svi se cude.

Pricekajmo dan trijeznjenja sa Rimcem….

BigBoffin


Kako se može kad se hoće. Samo nakon 41 blokade, sud reagira, otvara se stečajni postupak, imenjue se stečajni upravitelj… a kod Uljanika ili 3maja dvije godine natezanja nisu uopće problem. Što se same kompanije tiče, prije mjesec dana sam čitao hvalospjev, kako se šire na irsko tržište, te da su čak u Irskoj otvorili nekoliko dućana.

Nema niti Sud niti Fina veze s tim, nego upravljačka struktura firme!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



Kako se može kad se hoće. Samo nakon 41 blokade, sud reagira, otvara se stečajni postupak, imenjue se stečajni upravitelj… a kod Uljanika ili 3maja dvije godine natezanja nisu uopće problem. Što se same kompanije tiče, prije mjesec dana sam čitao hvalospjev, kako se šire na irsko tržište, te da su čak u Irskoj otvorili nekoliko dućana.

Nema niti Sud niti Fina veze s tim, nego upravljačka struktura firme!
[/quote]
Iz današnjeg idanja Poslovnog: Fina je predstečaj nekad jedne od 50 najbržerastućih tvrtki u srednjoj i istočnoj Europi tražila jer je račun bio blokiran 41 dan u nizu.

Meni je nezamislivo, ako ti je račun blokiran i ti kao prokurist ili CEO ne reagiraš odmah i odeš na sud, da prijaviš insloventnost, onda osobno krivično odgovaraš.

New Report

Close